Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 10 z 10

Téma: Jaký zvolit digitální pozemní přijímač ?

Obyvatel SHW Avatar uživatele OdMajkla
    Registrace
    Jan 2008

Zdravím.
    Otázkou je - jaký přijímač pozemního digitálního vysílání od 700 až 1300.- kč ?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jul 2006

nedávno sem babičce koupil Hyundai DVBH834 za 700 maximální výbava 2x scart (1x pro dvd přehrávač což mě teda v krámě vůbec nenapadlo, že by něco takovýho bylo třeba) a jako bonus hdmi

z těch dražším mě zaujalo tohle ještě vyhrabat nějaký disk a je to cool
    ps ten strojek(PVR) s nahráváním je první co sem našel možná je jinde lepší stroj za nižší cenu

Starousedlík SHW Avatar uživatele Withman
    Registrace
    Jul 2006

Z výborně hodnocených STB je Comag SL45. Cena kolem 900Kč a plně v češtině, EPG OK, Teletext OK. Nejsou špatné ani STB od firmy Evolve, ale momentálně nejsou dostupné.

Obyvatel SHW Avatar uživatele OdMajkla
    Registrace
    Jan 2008

Comag SL 45 mě zaujal. Při procházení nabídek jsem také trefil na STB Mascom, a velmi mě překvapilo že STB o cca 300 levnější má výstup na HDMI což Comag bohužel nemá Konkrétně jde o Mascom MC 1400 T. Vzhledem k této skutečnosti kterou velmi uvítam při koupi nové TV jsem zřejmě našel svého favorita

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele HiLow
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od matyyy;175091...z těch dražším mě zaujalo [URL="http://www.digiboss.cz/Sencor-SDB-3007T-DVB-T-PVR-2x-tuner-bez-HDD/d29374/"
    tohle[/URL] ještě vyhrabat nějaký disk a je to cool
    ps ten strojek(PVR) s nahráváním je první co sem našel možná je jinde lepší stroj za nižší cenu
    Za tu cenu to vypada vyborne, skoda ze je to Sencor, toho se bojim stejne, jako Mascomu.

Starousedlík SHW Avatar uživatele mstejska
    Registrace
    Dec 2007

Ted jsem kupoval sencor (nejaky). Ale jako divx/dvd prehravac. Ma sice i DVB-T ale to jsem jeste nezkousel, u Olomouce nam nejde digital. Nejaky digital sice chytame, ale ten je z osterajchu. "pani prodavacka" v globusu me varovala, ze ona by si sencor vubec nekoupila, ale nam za 1500,- to co umi staci. Schvalne zkusim jeste chytit ten signal z Rakouska, ale asi bych se nebal ani sencora.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele HiLow
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od mstejska Zobrazit příspěvek
    Ted jsem kupoval sencor (nejaky). Ale jako divx/dvd prehravac. Ma sice i DVB-T ale to jsem jeste nezkousel, u Olomouce nam nejde digital. Nejaky digital sice chytame, ale ten je z osterajchu. "pani prodavacka" v globusu me varovala, ze ona by si sencor vubec nekoupila, ale nam za 1500,- to co umi staci. Schvalne zkusim jeste chytit ten signal z Rakouska, ale asi bych se nebal ani sencora.
    No ono pokud Sencor nema mechanicke casti, coz DVB-T nema tak asi je temer jedno, co je za vyrobce, zalezi na strevech a na firmware a moznosti upradovat. Ja jsem se pro jistotu drzel znacky a koupil si Philips DTR220. Taky jsem ho ale koupil proto , ze byl jeden z nejlevnejsich v Dansku v prepoctu asi 1500 Kc.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Taky bych se chtěl zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti se stb Sencor.. konkrétně mi jde o typ kde jde připojit hdd s možností záznamu. Nebo Hauppauge - DEC 2000-T ..či jestli je jiný typ který by se ješte prodával. Nechtěl bych jen obyčejný stb.. myslel jsem, buď aby se dal zároven pripojit k pc jako zmineny Hauppauge nebo s moznosti pripojeni hdd jako Sencor. Tento Sencor sice doma jiz mam ale chvili, zatim celkem bez problemu, ale moc se mi nelibi jak reaguje ovladac - ne uplne dobre.. Nebo jsem premyslel o prehravaci divx s dvb tunerem ...Hodnekrat jsem ale zase cet ze je lepsi nekupovat tyhle "komba" co umi nekolik veci, kde vetsinou vse blbne. Dik za jakykoliv nazor

StD StD je offline
    Starousedlík SHW Avatar uživatele StD
    Registrace
    Feb 2007

Starousedlík SHW Avatar uživatele Maximus12
    Registrace
    May 2006

Mam asi 3 tejdny Comag SL45 a nemuzu si stezovat - ladeni naprosta pohodicka, EPG, teletext + rada dalsich vychatavek, ktere jsou ale asi temer u vsech. Ma dva Scarty pro pripojeni DVD - taky zadny problem. Muzu jen doporucit.

Podobná témata

1. Jaký zvolit zdroj do PC
    Od 000461 v sekci Zdroje
    Reakcí: 36
    Poslední příspěvek: 21-01-2015, 22:56
  2. Jaký RAID zvolit v serveru
    Od JindraPce v sekci Storage (úložná zařízení)
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 09-01-2011, 15:27
  3. jaký zvolit druh HDD na systém
    Od padi v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 07-11-2008, 23:08
  4. RAID: RAID - 2x500 Gb - Jaky zvolit?
    Od butcherson v sekci Storage (úložná zařízení)
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 20-08-2007, 12:40
  5. Jaký notebook zvolit
    Od 64650 v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 18-04-2007, 13:07