Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Základní desky: Připojení vypínače PC k desce

Neregistrovaný

Jméno tazatele: radek horský

Znění dotazu:
    Dobrý den.Chci do své skříně (desktop IBM Net Vista) umístit novou desku.Při bližším zkoumání jsem zjistil,že vypínač,diody z předního panelu jsou zakončeny v jednom plochém konektoru do kterého je přivedeno 8 vodičů a ten je připojen do stávající desky. Na uvažované nové desce MSI K9AGM4-L jsem ale možnost tohoto připojení nenašel-připojení je jiné.Lze toto nějak řešit?

HW a SW počítače jehož se dotaz týká:

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

jestli si do toho troufnes, nejjednodussi bude sehnat nove konektory, a predelat je.

Starousedlík SHW Avatar uživatele mstejska
    Registrace
    Dec 2007

Musel bys asi odpajet, ty draty od skrine nebo do toho 8 dirkoveho konektoru nastrkat dalsi dratky se samostanymi konektory pro kazdy pin. Proto maji dnes skrine ty piny samostatne.

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Spis bych zvazil nakup jine skrine nekde v bazaru ..

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

pokud bys byl sikovny, mozna by se ti podarilo ten konektor nejak vhodne rozlamat nebo rozrezat a nadelat z neho vice samostatnych konektoru jdou aspon ty draty z toho spendlikem vytahat? stacilo by sehnat holy dvou-tri piny kterych ma kazdy doma nejakou hromadku a piny precvakat... dalsi reseni ustrihnout draty nadstavit jinema s konektorama nebo jinou bednu...

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

Já jsem to u starší sestavy HP (myslim HP Vectra) udělal přesně jak popisuje mech13. Konektor jsem opatrně rozlámal a pak to šlo napojit do normální desky. Samozřejmě to bylo metodou pokus - omyl protože se nedá poznat kterej drátek kam vede.

Podobná témata

1. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 12-04-2012, 18:16
  2. Základní desky: Ovladače k základní desce
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 25-08-2010, 15:25
  3. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 21-02-2009, 09:29
  4. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 08-02-2009, 18:46
  5. Základní desky: manuál k základové desce