Strana 8 z 9 PrvníPrvní ... 6789 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 106 až 120 z 134

Téma: extrémy

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele HiLow
    Registrace
    Jul 2006

Vzpominate na prvni Athlony? Jak se jim lamaly rozky? Taky jsem jeden ulomil, procesor to neprezil, tak jsem byl o 5 tis. chudsi. (Na PC jsem mel marzi 1.500.- ) Tak jsem musel koupit novy a mel jsem uz celkem strach z nasazovani chladice. Obchazel jsem vsechny servisy v Olomouci, ale kdyz jsem rekl, ze chci jen nasadit chladic, tak i 500,- bylo pro ne malo.
    No nakonec jsem ho prece jenom nasadil bez uhony, jen jsem radsi potom nabizel Intely. (O kdyz tech prvnich Athlonu jsem pote taky prodal hodne, ale nejak se mi u nasazovani chladice vzdy zacaly trast ruce. )
    Odpovídat lze po přihlášení

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

Já se toho nějak nikdy nebál Sice jsem zdá se u svého prvního PC s Duronem rožky trochu olámal z neustálých výměn chladiče, ale tak hrozné to nebylo...málokdy to člověk zlomí až úplně dolů skrz wafer (tohle je fakt Extrém ), takže se není až tak čeho bát Holt čistý křemík je křehká potvora no

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele HiLow
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od Pavel Boček Zobrazit příspěvek
    Já se toho nějak nikdy nebál Sice jsem zdá se u svého prvního PC s Duronem rožky trochu olámal z neustálých výměn chladiče, ale tak hrozné to nebylo...málokdy to člověk zlomí až úplně dolů skrz wafer (tohle je fakt Extrém ), takže se není až tak čeho bát Holt čistý křemík je křehká potvora no
    Zalezi, jakou jsi mel revizi Durona. Taky jsem jich videl spousty bez rozku a evidentne jim to vubec nevadilo.
    Ale prvni revize Athlonu a potazmo Duronu byly fakt hodne nachylne, kolikrat to ani nebylo skoro okem videt a procesor byl death.
    Dalsi revize uz timto neduhem netrpely.

Občasný diskutér Avatar uživatele koubis
    Registrace
    May 2006

Pravda, pravda, když jsem nasazoval chladič na K7 (Duron 650) poprvé, taky jsem si říkal, že to nemůže v žádném případě vydržet. Nicméně vydržel, K7 jsem si oblíbil, vystřídal jsem jich strašnou spoustu a dodnes na K7 jedu :-)
    Jinak jednou jsem na reklamaci viděl extrémní kousek. Byl to Athlon, myslím, že 700 a přísahám Bohu, že to jádro nemělo jedinej kousek hrany nepoškozenej, o rozích nemluvě. Údaje, které byly tehdá "vytetované" přímo na jádru si už člověk musel domýšlet. Vyjma toho, měl zespoda obrovskej hnědej flek a přes tu chudinku jádro, nebo spíš přes to, co z něho zbylo, byl otisk prstu, jak ukázka z knihy daktiloskopie. Majitelem toho kousku byla prý nějaká blonďatá slečna, což by vše vysvětovalo :-D

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2006

Taky zavzpomínám na svoje krušné začátky. Tehdy jsem si koupil svoje první PC za těžce našetřené peníze. Už nevím co to bylo, tuším nějaká 486DX a samozřejmě taky svůj první HDD, protože i když 2x 5,25" FDD bylo "cool", přece jenom to nebylo ono
    PC jsem úspěšně složil i rozjel, ale druhý den jsem už prozkoumával BIOS. A jako správně zvídavý člověk jsem si vyzkoušel i formátování HDD. Bohužel ten moje nadšení nějak nesdílel a od té chvíle se odmítal detekovat. Tehdy to bylo asi 6.000,- což znamenalo moje asi roční kapesné, takže když si na to vzpomenu, ještě teď mě běhá mráz po zádech... Nakonec jsem musel volat pokorně do firmy, kde jsem to koupil a slabikoval do sluchátka všechny položky BIOSu (to ze mě museli být fakt nadšení), až se přišlo na ten HDD. Zdvořile mě poučili, že po low-levelu se s HDD můžu rozloučit, ale nějakým zázrakem se mi je podařilo ukecat a dostal jsem výměnou novej grátis

Fakt je, že ta destruktivní položka rychle z BIOSů vymizela, ale byla to dost drsná zkušenost

Občasný diskutér Avatar uživatele Nettle
    Registrace
    May 2007

no ja jsem jednou opravoval cd-rom mechniku - nevyjizdela kdyz v ni nebylo cd. Rozdelal jsem ji a polozil na reprak vedle skrine bez bocnice. Normalne jsem ji zapojil a zkousel co dela. Dal jsem do ni cd a spustil vsechno bylo v poradku ale kdyz jsem pak zacal kopirovat soubory na disk tak se hodne roztocila tak jsem zmackul tlacitko na vyjeti a v tu chvili se se CD katapultovalo do sktrine a rozflakalo se o heatpipe )))
    Nastesti zakladovka funguvala bez problemu. A CD mechaniku jsem dal dokupy.

Starousedlík SHW Avatar uživatele ICE_D
    Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od Nettle Zobrazit příspěvek
    no ja jsem jednou opravoval cd-rom mechniku - nevyjizdela kdyz v ni nebylo cd. Rozdelal jsem ji a polozil na reprak vedle skrine bez bocnice. Normalne jsem ji zapojil a zkousel co dela. Dal jsem do ni cd a spustil vsechno bylo v poradku ale kdyz jsem pak zacal kopirovat soubory na disk tak se hodne roztocila tak jsem zmackul tlacitko na vyjeti a v tu chvili se se CD katapultovalo do sktrine a rozflakalo se o heatpipe )))
    Nastesti zakladovka funguvala bez problemu. A CD mechaniku jsem dal dokupy.
    Hezky pekne, to me rozesmalo Chudak heatpipe, triskat o ni cedecka

Starousedlík SHW Avatar uživatele wolf007
    Registrace
    Sep 2006

vcera jsem si zasel do bazaru u nas ve meste meli vyprodej prebytku lcd monitoru,koupil jsem donesl domu uklidil si pro nej stul,umistil zapul,bliklo na me no singnal detected monitor zhasnul a uz se neprobral,nastesti mi vratily bez potize penize zpet,jo a jisty druh extremu je hrat far cry na gf2 mx 400 64mb ono to jede ale pomalu a obcas tam zlobi barvy ....

Starousedlík SHW Avatar uživatele trodas
    Registrace
    Oct 2007

jisty druh extremu je hrat far cry na gf2 mx 400 64mb ono to jede ale pomalu a obcas tam zlobi barvy...
    To není extrém, to je hardcore SadoMaso!

Registrace
    Sep 2006

mno bylo to gf2 mx 400 64mb ddr =64bit pameti ...

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

Že bych to vyzkoušel ? Mám MX 4000, takže akorát má 128 MB pamětí Hrál jsem na tom akorát Flashpoint na minimální detaily při 1024x768…

Registrace
    Sep 2006

rekl bych ze v 640x480 na low to pojede

Starousedlík SHW Avatar uživatele trodas
    Registrace
    Oct 2007

Far Cry neumelo 640 rozlisko, nejmene 800x600 ... slo se na to fintou. Vytvorilo se 720 x 540 a ... to uz Far Cry umoznilo vybrat

Jinak takhle zapnu PC, ozve se rána, a...

...PSU je u pána

Starousedlík SHW Avatar uživatele KEOSAN
    Registrace
    May 2008

Jedna z veci na cistenie pocitacov a sietovych zariadeni, co som si kupil:

Ustova rychlost 350km/h. Staci dojst k pocitacu a i na najmensej rychlosti to urobit baf a vyvali sa vulkan prachu
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: 1R51569_1v.jpg 
Zobrazení: 179 
Velikost: 6.9 KB 
ID: 6656  

Starousedlík SHW Avatar uživatele astec
    Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od KEOSAN Zobrazit příspěvek
    Jedna z veci na cistenie pocitacov a sietovych zariadeni, co som si kupil:

Ustova rychlost 350km/h. Staci dojst k pocitacu a i na najmensej rychlosti to urobit baf a vyvali sa vulkan prachu
    Včetně šroubků a drátků.... :-)

Strana 8 z 9 PrvníPrvní ... 6789 PosledníPoslední