Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 9 z 9 PrvníPrvní ... 789
Zobrazené výsledky: 121 až 134 z 134

Téma: extrémy

Starousedlík SHW Avatar uživatele KEOSAN
    Registrace
    May 2008

No na plne obratky som to nedaval. Skusal som to zatial iba na minimumm a tam to bolo v pohode....
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Apr 2008

Citace Původně odesláno od KEOSAN Zobrazit příspěvek
    Jedna z veci na cistenie pocitacov a sietovych zariadeni, co som si kupil:

Ustova rychlost 350km/h. Staci dojst k pocitacu a i na najmensej rychlosti to urobit baf a vyvali sa vulkan prachu
    To by ti záviděl i Švanda Dudák!

Registrace
    May 2008

Ako CD znicilo CD mechaniku - /skoro, keby som si to nevedel opravit/

Pred par rokmi sa mi stalo, ze mi kolega doniesol take cierne CD, ktore mu neslo nacitat. Dal som ho do CD mechaniky a ta nim zacala sialene tocit. Ale tak priserne, ze som myslel, ze to hadam v nej exploduje. Nedalo sa vysunut CD, tak som musel resetovat pocitac, pretoze nereagoval. Po resete som dal tlacitko na vybratie CD. To sa vyvalilo vonku takou rychlostou, ze este cca 20 sekund rotovalo vonku. CD som vratil kolegovi a vyskusal CD mechaniku. Ta uz vsak nenacitala nic.... Musel som ju otvorit a nakalibrovat znovu. Potom uz fungovala.
    ---------------------------------------
    Dalsi extrem. Nedavno som videl u kolegov na pobocke vedla pocitacov silovy elektricky rozvadzac. Co ma vsak zarazilo najviac, tak kvety v kvetinacoch na nom. Pomyslel som si, uz vidim ako polievaju kvety a natecie do rozvadzaca... Radsej som im to dal dole.

Registrace
    May 2008

Dalsi extremik.

stava sa mi poslednou dobou, ze pred niecim varujem a ono sa to stane

Zacinam si pripadat ako "Prorok Rak". Kolegom som hovoril niekde, ze im tam postupne likviduje pocitace, cvakaju UPSky a ze pravdepodobne maju nieco s elektrikou, rozvadzacom, nech si to daju pozriet, ze im moze vyhoriet. Ale oni nechceli nic pocut o prerabani elektrickej instalacie, ci nejakej kontrole /kde elektrikar na to mrkol okom a povedal, ze je to dobre/. A co sa nestalo, vyhorelo im rozvadzac :-) UPSka /APC Smart/ blikala vsetkymi farbami ako vianocny stromcek.

Občasný diskutér Avatar uživatele slavick
    Registrace
    Aug 2007

Tak po velmi dlouhé době jsem zpátky tady na fóru SHW. Začal jsem dělat jako ajťák u importéra jedné nejmenované korejské značky automobilů. Včera za mnou přišla jedna kolegyně (Korejka) a roztomile lámanou češtinou mi sdělila, že jí nefunguje počítač. Ještě o něm mluvila v ženském rodě Inu, zvednul jsem se od stolu a šel se podívat.

Compík se fakt nechtěl zapnout. Kabel v zásuvce byl Zkusil jsem vyměnit kabel, ale stejně nic. No, co se dá dělat, zdroj je po smrti. Ještě jednou jsem zkusil zmáčknout tlačítko power....ozvala se rána jak z děla, Korejka vyskočila až ke stropu, ze zdroje vyšlehl snad půl metrový plamen a celou místnot naplnil šílený smrad.

Potom, co se Korejka vzpamatovala ze šoku, s úsměvem prohlásila, že jsou bůh hromu a blesku A jaký byl konečný výsledek? Děsil jsem, že to schytal celý počítač, ale naštěstí ne. Vyměnil jsem zdroj a v pohodě fičí dál.

Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od slavick Zobrazit příspěvek
    Tak po velmi dlouhé době jsem zpátky tady na fóru SHW. Začal jsem dělat jako ajťák u importéra jedné nejmenované korejské značky automobilů. Včera za mnou přišla jedna kolegyně (Korejka) a roztomile lámanou češtinou mi sdělila, že jí nefunguje počítač. Ještě o něm mluvila v ženském rodě Inu, zvednul jsem se od stolu a šel se podívat.

Compík se fakt nechtěl zapnout. Kabel v zásuvce byl Zkusil jsem vyměnit kabel, ale stejně nic. No, co se dá dělat, zdroj je po smrti. Ještě jednou jsem zkusil zmáčknout tlačítko power....ozvala se rána jak z děla, Korejka vyskočila až ke stropu, ze zdroje vyšlehl snad půl metrový plamen a celou místnot naplnil šílený smrad.

Potom, co se Korejka vzpamatovala ze šoku, s úsměvem prohlásila, že jsou bůh hromu a blesku A jaký byl konečný výsledek? Děsil jsem, že to schytal celý počítač, ale naštěstí ne. Vyměnil jsem zdroj a v pohodě fičí dál.
    Co tam bol za zdroj, model ? Mozes prispiet do
    http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=24970

Budem hadat - Eurocase, KME, alebo Skyhawk ?

Čestný člen Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

Ty by s sebou ale asi vzaly celej komp....

Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od husky14 Zobrazit příspěvek
    Ty by s sebou ale asi vzaly celej komp....
    Mal som moznost vidiet rozne lacne zdroje -ako EC, LC, dokonca aj Skyhawky, ktore ziarili jasnym bielym svetlom a odobrali sa aj za nim , ale ze by zobrali zo sebou cely pocitac si nepamatam /skor sa nieco take stalo vynimocne/. Iste, cital som, ze sa to ludom stavalo, ale mozno to malo aj ine priciny, nez si mysleli.

Občasný diskutér Avatar uživatele slavick
    Registrace
    Aug 2007

Co tam bol za zdroj, model ? Mozes prispiet do
    http://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=24970

Byl to Compaq (model teď nevím) ze počítače od HP. A stejně to vzalo s sebou celý počítač.

Čestný člen Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

Iste, cital som, ze sa to ludom stavalo, ale mozno to malo aj ine priciny, nez si mysleli.
    No třeba mě se to stalo.... kdysi dávno nějaký PII ve slotu 1. Přišel sem ke kompu, CD mechanika vyjetá a šílenej smrad (typickej shořelej zdroj - všichni znáte). Odnesla to tenkrát deska, HDD a ani tý CDromce se pak už moc nechtělo. Vydržely CPU a ramky....

Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od husky14 Zobrazit příspěvek
    No třeba mě se to stalo.... kdysi dávno nějaký PII ve slotu 1. Přišel sem ke kompu, CD mechanika vyjetá a šílenej smrad (typickej shořelej zdroj - všichni znáte). Odnesla to tenkrát deska, HDD a ani tý CDromce se pak už moc nechtělo. Vydržely CPU a ramky....
    Nehovorim, ze to neni nemozne, len sa to zas tak casto nestava /statisticky/. Mal som za tie roky vo vela firmach rozne zdroje a hodne lacnych zdrojov. Napriek tomu, ze zdroje odchadzali casto, nebrali so sebou moc komponenty - myslim teda, ze ich jednorazovo neodpalili. Ine je, ze tie zdroje postupne poskodzovali napr. maticnu dosku atd.

Naviac v pripadoch, ked boli problemy so zdrojom, maticnou doskou atd - pokial som patral poriadnejsie, tak mali problem s elektrikou /napr. v rozvadzaci/ o ktorom ani nevedeli... Vacsinou si ludia povedia len "zly zdroj"...

Registrace
    May 2008

Videl som nedavno extrem u tlaciarne. Sietova tlaciaren Konica Minolta 1350EN.
    Pri zapnuti tlaciarne, vzdy vytlaci slusne popisanu konfiguracnu stranku. Vypnut sa to neda, pokial sa to istaluje lokalne. Vraj iba cez siet sa da cez web rozhranie nastavit vypnutie tejto stranky pri zapnuti tlaciarne. Neviem, co tym sleduje vyrobca, asi chce zakaznikom rychlejsie minut toner. Co som cital na internete, tak vraj vsade je to rovnake, cize nejde o vadu. Ak sa tlaciaren nainstaluje lokalne, tak to vraj znovu zapne tlacenie tej stranky... Velmi vtipne od vyrobcu

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Dec 2008

taky mam jeden hodne dobry zazitek,
    jednoho krasneho dne mi kamarad(ktery o pc nevi skoro nic)napsal zpravu ze mu dosli soucastky na pc a ze uz ho ma slozeny,jen abych to zkontroloval.s hruzou jsem k nemu vyrazil abych se podival co tam vyvedl.kdyz mi ten case ukazal tak sem se na nej dival 5 minut v naboznem tichu.polovinu soucastek nemnel uchycene bylo to jen v case "nasypane".mezi patici a procesor nejak "zarval" 12v konektor.
    naopak grafarnu nezapojil,koncovku od repraku zapojil kamsi na desku.
    a nejlepsi je ze hardisk napojil na ventilator.
    (byli tam i jine perlicky ale uz presne nevim)
    kdyz jsem se ho zeptal jak to dokazal tak rek"jo slo to s tezi ale s klestema to slo"
    kdyz jsem to po hodine rozmotal tak jsem si vsiml ze z boku v case udelal diru kdyz ty konektory upravoval kladivem.
    nakonec jsem to slozil s vymnenou nejakych konektoru ktere zkur**l a nastesti to fungovalo.pak jsem mu rikal ze kdykoli bude potrebovat pomoct at zavola hned ze mu rad pomuzu hlavne at se v tom uz nehrabe

(sori za pravopysne chibi pysy jak umym)

Starousedlík SHW Avatar uživatele Draken
    Registrace
    Aug 2007

no mi jsme měli zas zákazníka...
    starostu jedné vesničku u Prahy no a ten jelikož jsem jej poučil že nesmí ztratit instalační klíč
    (což, se mu už jednou stalo měl Office 2000 pro 5 PC jelikož dělá velice rád pořádek ve věcech pro něj "nepotřebných" tak klíč vyhodil) tak si zkrátka při dalším úklidu klíč poznamenal přímo na instalační CD nového officu 2003, no ale problém byl v tom ,že si ten klíč poznamenal na čtecí stranu a navíc jej vyryl propisovačkou....

další zákazník nám prozměnu přinesl case s tím že se mu z ničeho nic vypnulo a už nenastartovalo....
    podle zápachu bylo téměř jasné že odešel zdroj...nějakou dobu se s ním vedoucí ještě vybavoval protože to byl jeho dobrý známí ,ale než jsem se do otvírání case dal, tak zazněla věta "tak nám to zvíře zas uteklo"...čemuž sem nevěnoval žádnou velkou pozornost...položil jsem case...a vklidu otevřel case,zvednul oči a zůstal jsem v úžasu s otevřenou hubou...na chladiči CPU si ustlal křeček ...a jelikož je u CPU teplíčko tak se mu tam zjevně i líbilo...

úplně nejlepší výtlem za tu dobu pro mě byl ,když si vedoucí volal se synem před maturitou...a synek jej ujišťoval že všechno umí ,atd. atd. a vedoucí pak přišel a začal se chlubit jakýho ,že má synka a že ten rošťák doma pěstuje mariánku mezi okurkama a že mu to vůbec nevadí...a že mu když udělá tu maturitu tak mu máme vymyslet nějakou pořádnou herní sestavu na hry...no a druhý den ráno vedoucí přišel hlavu sklopenou v ruce nějakou rozsekanou case...se slovy tam sem tomu hajzlovi ten počítač prohodil oknem a tu mariánku sem mu vyškubal smradovi jednomu....
    no komp co synátor měl tak byl na hadry ...maska v prdely bočnice prohnutý a odřený ,vevnitř zhluk kabelů...

Strana 9 z 9 PrvníPrvní ... 789