Strana 5 z 9 PrvníPrvní ... 34567 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 61 až 75 z 134

Téma: NEC 20WGX2 X Samsung 215TW

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

No snad uz posledni dotaz. Na pixmanii asi Samsunga kupovat nebudu, nezda se mi prilis duveryhodny a reklamovat vadny pixel by byl asi problem. Ale!

Obchod.cz: http://www.obchod.cz/products_detail...zbozi=00040404
    Samsung 215TW za slusnou cenu 14 716Kč s DPH. Nevim ale jak je to u nich s reklamaci vadnyho pixelu.

Cybex: http://www.cybex.cz/produkt.aspx?src...=NEC-MON20WGX2
    Nec 20WGX2 tu ma temer stejnou cenu 14689Kc s DPH, a jeste k tomu poskytuje 100% zaruku na vadne pixely, tzn. jediny vadny pixel a monitor mi vymeni nebo mi vrati penize.

A nebo pockat na "lepsi" lcd(to uz by muselo byt fakt dokonale ), ale to bych se asi nedockal. Ten pivot mi nasadil brouka do hlavy, uz jsem byl rozhodnuty pro nec, ale pak kdyz jsem videl jak se daji krasne projizdet( ono uz se to moc posouvat neda ) stranky na netu a treba ve wordu, tak bych zase chtel Samsunga. Ach jo ze mne vrtaji hlavou dycky takovy prkotiny
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Tak z tej Pixmanie neberiem, to uz som sa rozhodol aj ja...ked Samsung tak z Datacomu za 18 400 Sk (bo tam za 19 000 ale napisal som im dotaz o nizsej cene na pixmanii, tak snizili aspon o 600 Sk :-) )

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od nikl
    No snad uz posledni dotaz. Na pixmanii asi Samsunga kupovat nebudu, nezda se mi prilis duveryhodny a reklamovat vadny pixel by byl asi problem. Ale!

Obchod.cz: http://www.obchod.cz/products_detail...zbozi=00040404
    Samsung 215TW za slusnou cenu 14 716Kč s DPH. Nevim ale jak je to u nich s reklamaci vadnyho pixelu.

Cybex: http://www.cybex.cz/produkt.aspx?src...=NEC-MON20WGX2
    Nec 20WGX2 tu ma temer stejnou cenu 14689Kc s DPH, a jeste k tomu poskytuje 100% zaruku na vadne pixely, tzn. jediny vadny pixel a monitor mi vymeni nebo mi vrati penize.

A nebo pockat na "lepsi" lcd(to uz by muselo byt fakt dokonale ), ale to bych se asi nedockal. Ten pivot mi nasadil brouka do hlavy, uz jsem byl rozhodnuty pro nec, ale pak kdyz jsem videl jak se daji krasne projizdet( ono uz se to moc posouvat neda ) stranky na netu a treba ve wordu, tak bych zase chtel Samsunga. Ach jo ze mne vrtaji hlavou dycky takovy prkotiny
    Jak je to s reklamacemi vadných pixelů opravdu netuším, já naštěstí ani po hodinovém detailním zkoumání žádnej nenašel... UFF

Nevěděl jsem, že NEC garantuje bezvadnost pixelů, to je docela zajímavé Rozhodnutí je ale už opravdu jen a jen na Tobě

...ještě k tomu PIVOTu, jo, je to fajn, zájímavá věc, ale v praxi jsem stejně nějako línej pořád ten monitor obracet

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

boboco:
    Ale na Cybex garantuju aj napr. 215TW-0 vadnych pixelov ale vyjde drahsie...zalezi od obchodu.

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Marositto
    boboco:
    Ale na Cybex garantuju aj napr. 215TW-0 vadnych pixelov ale vyjde drahsie...zalezi od obchodu.
    Aha Tak to jo... ale ty peníze navíc bych nedal

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Tak dnes som objednal Samsunga ,zajtra by som ho uz mal mat....uz sa veelmi tesim )

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Marositto -> Zdravim, ja jsem jeste porad nic neobjednal nejako nebyl cas. Myslis ze bych te pak mohl poprosit o nejakou malou uzivatelskou recenzi? Cim vic nazoru tim se me bude lepe rozhodovat... Ted mam stejne zkouskove tak neni moc casu....

Jo a jeste jedna otazka na vsechny jak se tady pise o te zaruce na 0 vadynch bodu u cybex.cz myslite ze ma cenu si priplatit cca 1000,- kč za tuto záruku? Normalne ybch to vzal asi na obchod.cz kde je asi nejlevnejsi (kdyz nepocitam pixmanii ale tam to fakt brat nechci)

Moc diky

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Prave taky intenzivne vybiram novy LCD. Uz jsem byl temer rozhodnuty pro ten NEC, obzvlaste po precteni recenze tu na SHW. Nevite, jestli ten Samsung nahodou nekde nema podobnou recenzi?

Edit: Tak uz jsem tu recenzi na SHW taky nasel.
    Naposledy upraveno uživatelem cimrman: 03-01-2007 v 14:36

Nováček
    Registrace
    Aug 2006

Po precteni obou recenzi a po sledovani teto plodne diskuze mi z toho lepe vychazi ten NEC.

NEC: lepsi odezva, zadne problemy s input lag, je ohodnocen ze SHW jako "trefa SHW", je stale o 1000-1500 levnejsi nez Samsung, zobrazeni 1:1

Samsung: o palec vetsi uhlopricka, ma pivot a je vyskove stavitelny a nema lesklou obrazovku (ale to nevim, jestli je vyhoda nebo nevyhoda)

Ten pivot bych klidne ozelel (mam ho v praci a po par otocenich je clovek uz stejne linej to furt predelavat), ale to vyskovy staveni by mi asi fakt vadilo. I kdyz ani to neni zas takovej problem, ho podlozim kdyz tak a je to -

Co vy na to?
    Naposledy upraveno uživatelem cimrman: 03-01-2007 v 15:42

Občasný diskutér Avatar uživatele b337
    Registrace
    Dec 2006

pokud to chces na hry tak neni co resit a ber NEC, co se tyce toho leskleho povrchu tak sem to nedavno resil a muj subjektivni pocit je ze LCD s lesklym povrchem ma oneco hlubsi barvy ovsem pokud mas za monitorem nejakej zdroj svetla (okno,lampicku apd.) tak je problem s odleskama, ale zase... pokud na monitor koukas primo tak si toho ani moc nevsimnes horsi to je pokud se koukas pod ostrejsim uhlem a sviti treba lustr v mistnosti to uz celkem znat je

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Tak dnes este neprisiel , ale zajtra uz snad urcite

Nováček Avatar uživatele JCik
    Registrace
    Nov 2007

Oba monitory jsou špičkové kousky! Ani s jedním si neuděláte ostudu!

Měl jsem možnost si oba vyzkoušet a srovnat. NEC paráda, všude se na něj pěje chvála, ale mě osobně vadily odlesky a to dost (teď už je k mání varianta s matným povrchem). Takže jsem se rozhodl pro Samsung, ten už mám snad tři měsíce a neustále mě přesvědčuje o svých kvalitách - obraz, barvy - paráda. LAG neřeším, hraju, ale ne zas příliš, takže nejsem sto posoudit.

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Sakra proc kdyz reknu ze chci monitor cca za 15k proste neni jeden the best ale musej byt dva a ted babo rad Uznavam ze kazdy ma sve vyhody i nevyhody... proc proste neudelaji dokonaly monitor a bylo by to Jako ja jsem na 98% rozhodnutej pro Samsunga ale cekam zda se nekde neco susne o te nove verzi pro ktera ma snizenou odrazivost...
    Kdyby nebylo toho input lagu tak uz mam doma samsunga ale porad premyslim jelikoz dost hraju call of duty 2 po netu a tam by me hooodne vadil pokud by byl znatelny a pusobil by problemy...
    Ale NEC je azseo palec mensi a na wide je to hodne to uz je na vysku pak skoro jak 15" normalni LCD (skoro!)

No uvidime.. jeste tyden a pak bude vic casu.. do te doby se tady snad objevi nejake ty dalsi zkusenosti

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Taky bych si chtěl pořídit jeden z těchto monitorů. Pravděpodobně toho Samsunga. Chtěl sem se ale zeptat jestli by nedělalo problémy, že mám jen GF FX-5600. Comp mám v plánu upgradovat později, hry příliš nehraju a do té doby bych přežil i interpolaci. Ale zvládne to ta karta vůbec? Díky za odpověď
    Teď na to tak koukam a přes DVI to asi nepojede co?
    Naposledy upraveno uživatelem Tomáš Holman: 04-01-2007 v 13:46

Nováček
    Registrace
    Oct 2006

Nemyslim si ze mi bude novy pocitac s E6300 a X1950 Pro za rok stihat hry na 1680 x 1050 jeste s nejakym tim vyhlazovanim.
    Zkousel sem hledat najake benchmarky na rozliseni 1680 x 1050 ale nic sem nenasel nevite nekdo nejaky link ?

Strana 5 z 9 PrvníPrvní ... 34567 ... PosledníPoslední