Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 7 z 9 PrvníPrvní ... 56789 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 91 až 105 z 134

Téma: NEC 20WGX2 X Samsung 215TW

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od pas!k
    S tim se da zit ?
    Nebudem to rozpoutávat OT diskuzi, prosím ne Když se podívám na Tvůj AVATAR, je mi jasné, co o mně myslíš , ale nerad bych to tu rozpitvával Jsme přeci jen v sekci monitory. Alkohol piju a rád, dá se říct skoro vše ....kromě piva
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Tak a je to vyreseny... zitra mam posledni zkousku a vcera jen tak prochazim net a koukam kde kolik ten monitor stoji a na obchod.cz kde jej chci koupit slevnil z 15000 na 13699 ze dne na den.. Takze je rozhodnuto samsung objednan a zitra prijde... Jinak mam teda GK ati tak kdyz by mel nekdo zajem tak pres vikend muzu otestovat I kdyz teda se s nim nejdrive taky budu muset seznamit ja To bude skok po 5 letech pouzivani CRT 19" na LCD 21" a k tomu jeste wide

zatim vsem moc diky za pomoc a rady...

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Balik123
    Tak a je to vyreseny... zitra mam posledni zkousku a vcera jen tak prochazim net a koukam kde kolik ten monitor stoji a na obchod.cz kde jej chci koupit slevnil z 15000 na 13699 ze dne na den.. Takze je rozhodnuto samsung objednan a zitra prijde... Jinak mam teda GK ati tak kdyz by mel nekdo zajem tak pres vikend muzu otestovat I kdyz teda se s nim nejdrive taky budu muset seznamit ja To bude skok po 5 letech pouzivani CRT 19" na LCD 21" a k tomu jeste wide

zatim vsem moc diky za pomoc a rady...
    Neboj, na 21" WIDE si zvykneš velmi rychle, ale tisícrát hůř je na to případné odvykání. Myslím, že budeš spokojen

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

No, ja jdal, pro zmenu, na radu boboca, prosel jsem si vsechno mozny i nemozny o 20WGX2 a objednal ho - bylo mi blby mit novej pocitac bez monitoru

Nicmene jsem velmi zvedav na balik123-ovi vysledky...

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Gaul -> jasny, mel dojit dneska ale PPl to nestihla (kdyz to reknu slusne ) tak az v pondeli pak muzem treba vymenit zkusenosti a nejake fotky... kdyztak muj mail je balik123@seznam.cz ... Urcite ho otestuju a dam vedet...
    A kdes ho kupoval ja na netu tak kdyztak mam 14 dni na vraceni a ze bych ho treba vymenil ale pochybuju... Leskla obrazovka by me vadila, nemoznost jej nastvavit taky.. uvidim jak uziju pivot, usb mam vic nez dost a konec koncu jem nejaky 20,1" LCD monitor videl u kamose a je to fakt desne maly na vysku (myslim ze dokonce stejne (mozna mensi)) nez normalni 17" LCD.. Jedine jsem zvedavej u samsungu jak me bude vadit ten input lag u call of duty 2 ktery docela dost hraju...No tak snad v pondeli...

Balik

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Ok o sve nazory se pak rad podelim i o nejake to foto - hodim to sem do fora at je to pristupny pro vsechny. Kupoval jsem ho v jednom zapadlym eshopu: http://www.gisow.cz/computer/index.p...ucts_id=645419

Jinak pro NEC jsem se nakonec roshod protoze, bud programuju nebo relaxuju (hry, filmy). To by mel NEC bohate stacit, grafikou se nezabyvam. Leskla obrazovka mi nevadi, nebot muj kutloch je koncipovan tak, ze za zady nemam zadny zdroj svetla, ktery by mohl spusobovat neprijemne odlesky. Nastaveni vysky kdyztak udelam po staru pomoci knih A na Pivot jsem jen rezignoval Co se palcu tyce, smiril jsem se. Slo mi hlavne o prostor na programovani resp. o pixeli. A na zaver prispel k rozhodnuti i tolik dikutovany input lag u SAMSUNGU, pokud je takovy jaky se domnivam ze je, tak bych z neho asi zesilel Tot vse k memu odstoupeni od SAMSUNGU.

Jinak me NEC dorazi se zbytkem pocitace pravdepodobne az v patek, takze moje hodnoceni bude az pristi vykend, neli diky zkousce pozdeji.

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Koupil jsem si pred nedavnem tento monitor. Je opravdu skvely, ale pri sledovani jednoho hororu jsem si vsiml podsviceni. Pri bezne praci to videt nejde, ale zkusil jsem monitor nokia test a vykreslil si cernou barvu pres monitor a objevilo se me tohle http://niolou.ic.cz/gallery/index.php?list=17 je to v poradku?? Je to pomerne velky monitor a neni snadne udelat kvalitni podsviceni, ale zajimal by me nazor ostatnich uzivatelu jestli pozoruji to same nebo mam vadny kus.Dik

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od niolou
    Koupil jsem si pred nedavnem tento monitor. Je opravdu skvely, ale pri sledovani jednoho hororu jsem si vsiml podsviceni. Pri bezne praci to videt nejde, ale zkusil jsem monitor nokia test a vykreslil si cernou barvu pres monitor a objevilo se me tohle http://niolou.ic.cz/gallery/index.php?list=17 je to v poradku?? Je to pomerne velky monitor a neni snadne udelat kvalitni podsviceni, ale zajimal by me nazor ostatnich uzivatelu jestli pozoruji to same nebo mam vadny kus.Dik
    Uff, jaký to máš Monitor? NECa nebo Samsunga? -To podsvícení je tragický, zkoušel jsi snížit jas (intenzitu podsvícení)?

EDIT: Já u svého Samsungu 215TW s podsvícení tak úplně spokojen nejsem, řekl bych, že je to jedna z nevýhod (i když maličká), udělal jsem screeny a když to porovnám s tím, co jsi fotil Ty Ehm, raději posuďte sami, asi bych to snad opravdu viděl na reklamaci:

Zobrazení černé (30% JAS) - toto nastavení používám cca 90% času u počítače

Zobrazení černé (100% JAS) - to by mi v noci asi umřely očička - bílá je pak jako halogen proti očím / využití vidím akorát ve dne, když se mi do místnosti vkrádá sluníčko
    Naposledy upraveno uživatelem boboco: 16-01-2007 v 21:05

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Uplne jsem zapomnel napsat, ze mam samsunga 215tw. Je to pri jasu na 82procent, coz je jas, ktery se nastavi pri modu movie.Fotak jsem mel na stativu s 2s zaverkou, takze je to mozna prehnane, ale chtel jsem aby vyniklo to podsviceni ve tvaru X. Samozrejme takovy jas nevyuzivam, ale zajimalo me jestli je to jen u me, nebo jestli je to u vsech samsungu.Na reklamaci bych to nevidel asi by me s tim pekne hnali.

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od niolou
    Uplne jsem zapomnel napsat, ze mam samsunga 215tw. Je to pri jasu na 82procent, coz je jas, ktery se nastavi pri modu movie.Fotak jsem mel na stativu s 2s zaverkou, takze je to mozna prehnane, ale chtel jsem aby vyniklo to podsviceni ve tvaru X. Samozrejme takovy jas nevyuzivam, ale zajimalo me jestli je to jen u me, nebo jestli je to u vsech samsungu.Na reklamaci bych to nevidel asi by me s tim pekne hnali.
    Já mám dost ubohej digiťák (nijak jsem ho nenastavoval, ono ani není co u toho krámu co mám), ale myslím, že se ty fotky daj porovnat. Zkrátka, mám ten samej monitor co Ty, ale tak špatné podvícení jako jsi vyfotil jsem ještě neviděl...

Nováček
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od boboco
    Já mám dost ubohej digiťák (nijak jsem ho nenastavoval, ono ani není co u toho krámu co mám), ale myslím, že se ty fotky daj porovnat. Zkrátka, mám ten samej monitor co Ty, ale tak špatné podvícení jako jsi vyfotil jsem ještě neviděl...
    Kdyz to vyfotim na automatiku tak jak ty, tak jsou fotky podobne. Vsimni si, ze ta cerna u me neni ve skutecnosti cerna i kdyz na monitoru jakz takz byla. Je to dlouhou zaverkou. Klidne to vyfotim znovu, ale je to zbytecne.

Registrace
    May 2006

Tak to pak jo...
    Bohužel s tím ale nic moc neuděláš, podsvícení u LCD obecně je dle mého soudu snad ještě větší nevýhoda než vyšší odezva ad. Holt musíme počkat, jak se chytí a jaké podání obrazu nabídnou v buducnu OLED displeje:-) Do té doby budu u svého Samsungu...

Nováček
    Registrace
    Sep 2006

Zdravim,
    tak uz mam taky monitor samsung 215tw... Sve zkusenosti a postrehy jsem napsal sem... Mam kartu ati x1900xt a s tim input lagem je to fakt zajimavy...

Ctete tady... http://www.balik123.ic.cz/?page=samsung_215tw

Balik

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Balik123
    Zdravim,
    tak uz mam taky monitor samsung 215tw... Sve zkusenosti a postrehy jsem napsal sem... Mam kartu ati x1900xt a s tim input lagem je to fakt zajimavy...

Ctete tady... http://www.balik123.ic.cz/?page=samsung_215tw

Balik
    Pěkné shrnutí, myslím ,že spoustě lidem při výběru monitoru Tvé stránky pomůžou -a jsem rád, že jsi spokojen, ostatně já taky a moooc

Nováček
    Registrace
    Dec 2006

Mohl bych se zeptat, co se musi nastavit v ovladacich graf. karty, aby byl co nejmensi input lag? (ted mam ati ale budu asi menit na nvidia, tak pokud mozno na oboje ) a co se musi nastavit v osd aby byly verny barvy, primereny podsviceni, atd.?

Strana 7 z 9 PrvníPrvní ... 56789 PosledníPoslední

Podobná témata

1. LCD: Samsung 215TW - Silver, S-PVA
    Od paco v sekci Monitory
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 13-08-2007, 17:00
  2. LCD: Kterej??? Samsung 215TW nebo Eizo 1910??
    Od Jerry454 v sekci Monitory
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 01-11-2006, 20:42