Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 34

Téma: MÁ to cenu KUPOVAT jiný větráček

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

http://www.czechcomputer.cz/product_...300644872.html

Tento procesor jsem taktnůl na 3 GHz, mám tam puvodní originální chladič od intelu, který byl u toho, a větráček se tetka točí furt na max, a je v celku hlučný, mám zkušenosti, že když takovýto obyčejný větráček jede nonstop, tak se po pár týdnech prostě oddělá, začne v něm chrčet vrčet a prostě velký zvukový bordel, proto se ptám, jestli má cenu kupovat větrák, když při tom v klidu mám teploty 30 stupňů, v zatěži to jde od 48 ?- 51 stupňů

Pokud my tedy doporučíte nějaký větráček, tak jaký ??, je velice velký výběr, neumím se rozhodnout.

case
    http:?/?/www.czechcomputer.cz?/product.jsp?artno=42918

deska
    http:?/?/www.czechcomputer.cz?/product.jsp?artno=55932

Tade jenom přídám fotku, jak to vypadá v počítači
    http://picasaweb.google.cz/motiver/P...42947195176258
    Naposledy upraveno uživatelem motiver: 29-10-2008 v 19:27
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

Co treba AC Freezer 7 Pro ?

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jul 2006

nebo sežeň chladič z pentia 4 / pentia d s měděným jádrem a použij svůj větrák, když se v biosu zapne autoregulace je to celkem tichý a ani to moc netočí

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od Salamander Zobrazit příspěvek
    Co treba AC Freezer 7 Pro ?
    Noo koukl jsem se na něj, a je velice zajímavý, hodoně lidi ho doporučuje, ale cena 400 kč ??, to je nějaké divné, nebo orpavdu odpovídá cena/kvalita ?? rozhodně se mi moc libí, kdyby se neobjevilo jiné, lepší doporučení, tak je to zatim favorit

Díky

Starousedlík SHW Avatar uživatele mstejska
    Registrace
    Dec 2007

Nejde jen o vetrak, chladic od intelu (i amd) je proste dimenzovany na to aby processor uchladil, ale na hlucnost se uz tak nehledi. Ohledne AC Freezer 7 Pro. Jsou i lepsi chladice ale ty zaplatis. napr se dost doporucuje Noctua 12 (s U a P dokola) ale ta je za 14 stovek. Tak se musis podivat po testech a pak si vybrat ten ktery jsi ochoten zaplatit.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Klingacikx
    Registrace
    May 2007

Tak ten Freezer je v pomere cena/výkon natom veľmi dobre. ale ak chceš tak si doplať na Ninju2
    http://www.alfacomp.cz/php/product.p...4007N0CE000IY8
    a v skrini by si si mohol urobiť trocha poriadok pre lepší prietok vzduchu

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od Klingacikx Zobrazit příspěvek
    Tak ten Freezer je v pomere cena/výkon natom veľmi dobre. ale ak chceš tak si doplať na Ninju2
    http://www.alfacomp.cz/php/product.p...4007N0CE000IY8
    a v skrini by si si mohol urobiť trocha poriadok pre lepší prietok vzduchu
    No tak ten ninja, vypadá taktéž slušně, ale zase se tam platí, ale néé tak hodně, takže je taky favoritem, no uvidím co napišou další
    Jo a jináč, co se týče toho bordel alá hodně kabeu, tak pořádek v tom orpavdu nejde udělat, jelikož všechny kabely - od zdroje, jsou našponovaný opravdu hoodně,a to každej konektor, takže stim už orpavdu nic moc nenadělám, ale pokusím se to nějak pošetřit

Každopádně zatím všem děkuji za rady, a budu rád za další moc moc děkuji

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

Co je to vubec za zdroj ? snad ne Eurocase ?

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od Salamander Zobrazit příspěvek
    Co je to vubec za zdroj ? snad ne Eurocase ?
    OD VĚCI :
    Mno eurocase to není, je to nějaká značka Power 350 W,už tento zdroj mám od počátku svého sestaveného pc, a zatim jsem neměl duvod si kupovat nový, až budu mit možnost vyhodit 1000 - 1500 kč, tak je vyhodím za zdroj, sice už mě ty kabely velice rozčilují, ale stačili by nějaký prodlužovací, ale to asi nedělaj ne ???, a pak mi estě malinko vadí, že nepatrně píská

Starousedlík SHW Avatar uživatele mstejska
    Registrace
    Dec 2007

bacha na zdroje. Pokud je spatny tak zlobi cele pc. Precti si tady par threadu v sekci tykajici se zdroju a pochopis.

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od mstejska Zobrazit příspěvek
    bacha na zdroje. Pokud je spatny tak zlobi cele pc. Precti si tady par threadu v sekci tykajici se zdroju a pochopis.
    OK díky, zatim nic nezlobí, a nic nezlobilo, ale určitě se juknu

díky moc

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Estě jedna otázka, ten ninja 2, ma na socekt 775 takový zacvakávající, plastový ůchytky, není lepší pevné šroubování, které se šroubuje ze spoda desky. Jestli se vyplatí koupit si tu šroubovací podložku (to jiné uchycení), jestlise tím sníží teploty, držení atd, o instalaci nemluvim to je jasný že vše pujde ven a ..zase vše pujde na zpátek do skříně

Starousedlík SHW Avatar uživatele SamecP
    Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od motiver Zobrazit příspěvek
    Estě jedna otázka, ten ninja 2, ma na socekt 775 takový zacvakávající, plastový ůchytky, není lepší pevné šroubování, které se šroubuje ze spoda desky. Jestli se vyplatí koupit si tu šroubovací podložku (to jiné uchycení), jestlise tím sníží teploty, držení atd, o instalaci nemluvim to je jasný že vše pujde ven a ..zase vše pujde na zpátek do skříně
    Podle mě se to vyplatí,protože tohle uchycení co je u socketu 775 uplně nenávidim.Teploty se tim asi nesníží spíš je to o pohodlnosti..

Nováček
    Registrace
    Jun 2008

Tak jsem se ruzně koukal po testech, a Arctic Cooling Freezer 7 Pro, se jeví jako výborný chladič, který orpavdu doporučujou všichni a mají sním velice dobré skušenosti. A Když se Kouknu na toho NINJA 2, tak vypadá taky velice zajímavě ale tam za něj taky zaplatí jednou tolik a taky je uplně v jiný třídě oproti AC, takže tetka jakej, vyplatí se koupit toho NINJA 2, nebo Arctic Cooling Freezer 7 Pro - - - - tak jakej myslíte , pokud mi nějaký doporučíte, tak si pro něj jedu

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

No já bych po freezeru doporučil spíš CoolerMaster Hyper 212. Je levnější a výkonější než ninja.

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. ATI vs Intel? resp. má cenu kupovat i7/i5, sestava dle výkon/cena
    Od meti v sekci Chci doporučit sestavu/notebook
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 28-12-2013, 16:59
  2. Má cenu kupovat RAmky do Acer Aspire 1804 WSMi?
    Od ITMAN v sekci Operační paměti
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 03-05-2011, 19:08
  3. SSD: ssd disk ma to cenu kupovat
    Od ferry6 v sekci HDD, boxy, SSD
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 01-03-2010, 18:23
  4. Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 17-01-2010, 22:29
  5. Vyplatí se teď kupovat GK?
    Od Architect v sekci Grafické karty
    Reakcí: 57