Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 11 z 11

Téma: czhunter_MSI01

Starousedlík SHW Avatar uživatele czhunter
    Registrace
    Dec 2007

Zatím jen takovej test ... nebudu dělat wall pro MSI obecně, ale pouze pro Wind (PC), logo MSI i PCT tam samozřejmě ještě bude, možná i nějaký slogan, nejspíš něco jako "Power out of thin air. MSI Wind."

Ještě tam možná přibudou nějaký serepetičky (i když netuším co) a jiný vyvážení barev.

Použitý obrázky:
    http://commons.wikimedia.org/wiki/Im..._windmills.jpg
    http://commons.wikimedia.org/wiki/Im...g_Plößnitz.jpg

oba patří pod licenci Public Domain, čili jsou k libovolnýmu použití bez jakýchkoliv podmínek.

Edit: Teď přemýšlím ... myslíte, že by bylo lepší celej ten obrázek horizontálně převrátit (stromy vpravo, volný místo velvo) ?
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: WIP1.jpg 
Zobrazení: 117 
Velikost: 620.9 KB 
ID: 7898  
    Naposledy upraveno uživatelem czhunter: 29-10-2008 v 20:41
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér Avatar uživatele zipp
    Registrace
    Sep 2008

pošpěš pospěš, čas se krátí-ať ti to eště stihnem pořádně zkritizovat

btw, ty si hroznej montér-by si přidělal velrybě sloní chobot a vypadalo by to přirozeně

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Impact
    Registrace
    Sep 2008

zajimavy pojeti wallpaperu, zipp to vystih

Registrace
    Dec 2007

Další WIP.

Toto natočení mi přjde lepší (většina lidí si staví ikonky zleva doprava)
    Takhle nějak bude pojat ten nápis (MSI Wind dostane správný logotyp, asi bude trochu celý jiným fontem a trochu výraznější ... zkusím si nějakej glow nebo tak), logo SHW bude nejspíš tam co je (samozřejmě se přebarví, teď má jen správnou pozici).

Dodělávat to budu zítra, tak snad to stihnu
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: WIP2.jpg 
Zobrazení: 96 
Velikost: 509.8 KB 
ID: 7921  
    Naposledy upraveno uživatelem czhunter: 30-10-2008 v 09:37

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Impact
    Registrace
    Sep 2008

Mě se líbily víc ty teplejsi barvy u prvního, ale jinak zrcadlena verze se mi taky zda lepsi.

Občasný diskutér Avatar uživatele Kachna69
    Registrace
    May 2007

prominte mozna sem blbejsi nez syn vesnickyho idiota a zpravodajky pocasi ale muzete mi to nekdo vysvetlit? - proc "monter" me prijde ze se jedna proste o fotku bez uprav...sice pekne vyfocene ale nevidim tam spojitost s MSI

Registrace
    Sep 2008

Citace Původně odesláno od Kachna69 Zobrazit příspěvek
    prominte mozna sem blbejsi nez syn vesnickyho idiota a zpravodajky pocasi ale muzete mi to nekdo vysvetlit? - proc "monter" me prijde ze se jedna proste o fotku bez uprav...sice pekne vyfocene ale nevidim tam spojitost s MSI
    koukni na huterovo wallpaper z kola na téma Genius... Prostě několik obrázků smontovanejch do sebe a to tak, že to hooodně přirozeně... Tuten wall zatim neni na takový úrovni, ale ty dva různý obrázky sou v sobě zapasovaný pěkně.

Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od Kachna69 Zobrazit příspěvek
    sice pekne vyfocene ale nevidim tam spojitost s MSI
    Je v tom spojitost s MSI - konkrétně s řadou Wind, je to tam nahoře napsaný
    Respektive v tom rozhodně není menší spojitost než je u libovolného abstraktního pozadí s logem MSI (Iljusin, pbabjak a ten tvůj poslední). Tohle je obdobný, jen ne abstraktní.

Dělám koláže proto, protože mě to prostě baví, ruční kresby a vymýšlení novot si užiju dost ve škole
    Naposledy upraveno uživatelem czhunter: 30-10-2008 v 15:37

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

nemuzu se ubranit tomu, ze logo v klasickem barevnem provedeni z obrazku vycniva...

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od czhunter Zobrazit příspěvek
    Dělám koláže proto, protože mě to prostě baví, ruční kresby a vymýšlení novot si užiju dost ve škole
    Ty studuješ nějakou grafickou školu?? Pověz nám něco o tom mě by to třeba zajímalo co máte za předměty??

Registrace
    Sep 2008

Citace Původně odesláno od lukas8178 Zobrazit příspěvek
    Ty studuješ nějakou grafickou školu?? Pověz nám něco o tom mě by to třeba zajímalo co máte za předměty??
    Pověz nám něco o sobě: "Menuju se Jarda Novák, mezi moje zálibi patří zahrádka, luštění křížovek, domácí práce a zevlení na fóru SHW"