reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

czhunter_MSI01

czhunter (775)|29.10.2008 20:20
Zatím jen takovej test ... nebudu dělat wall pro MSI obecně, ale pouze pro Wind (PC), logo MSI i PCT tam samozřejmě ještě bude, možná i nějaký slogan, nejspíš něco jako "Power out of thin air. MSI Wind."

Ještě tam možná přibudou nějaký serepetičky (i když netuším co) a jiný vyvážení barev.

Použitý obrázky:
http://commons.wikimedia.org/wiki/Image:USDA_windmills.jpg
http://commons.wikimedia.org/wiki/Image:Sonnenuntergang_Plößnitz.jpg

oba patří pod licenci Public Domain, čili jsou k libovolnýmu použití bez jakýchkoliv podmínek.

Edit: Teď přemýšlím ... myslíte, že by bylo lepší celej ten obrázek horizontálně převrátit (stromy vpravo, volný místo velvo) ?
WIP1.jpg
zipp (166)|29.10.2008 20:26
pošpěš pospěš, čas se krátí-ať ti to eště stihnem pořádně zkritizovat :thumb

btw, ty si hroznej montér-by si přidělal velrybě sloní chobot a vypadalo by to přirozeně :D
Impact (135)|29.10.2008 20:52
zajimavy pojeti wallpaperu, zipp to vystih :thumb
czhunter (775)|30.10.2008 09:34
Další WIP.

Toto natočení mi přjde lepší (většina lidí si staví ikonky zleva doprava)
Takhle nějak bude pojat ten nápis (MSI Wind dostane správný logotyp, asi bude trochu celý jiným fontem a trochu výraznější ... zkusím si nějakej glow nebo tak), logo SHW bude nejspíš tam co je (samozřejmě se přebarví, teď má jen správnou pozici).

Dodělávat to budu zítra, tak snad to stihnu :)
WIP2.jpg
Impact (135)|30.10.2008 11:09
Mě se líbily víc ty teplejsi barvy u prvního, ale jinak zrcadlena verze se mi taky zda lepsi.
Kachna69 (110)|30.10.2008 15:03
prominte mozna sem blbejsi nez syn vesnickyho idiota a zpravodajky pocasi ale muzete mi to nekdo vysvetlit? - proc "monter" me prijde ze se jedna proste o fotku bez uprav...sice pekne vyfocene ale nevidim tam spojitost s MSI
zipp (166)|30.10.2008 15:07
[QUOTE=Kachna69;176018]prominte mozna sem blbejsi nez syn vesnickyho idiota a zpravodajky pocasi ale muzete mi to nekdo vysvetlit? - proc "monter" me prijde ze se jedna proste o fotku bez uprav...sice pekne vyfocene ale nevidim tam spojitost s MSI[/QUOTE]

koukni na huterovo wallpaper z kola na téma Genius... Prostě několik obrázků smontovanejch do sebe a to tak, že to hooodně přirozeně... Tuten wall zatim neni na takový úrovni, ale ty dva různý obrázky sou v sobě zapasovaný pěkně.
czhunter (775)|30.10.2008 15:27
[QUOTE=Kachna69;176018]sice pekne vyfocene ale nevidim tam spojitost s MSI[/QUOTE]
Je v tom spojitost s MSI - konkrétně s řadou Wind, je to tam nahoře napsaný :)
Respektive v tom rozhodně není menší spojitost než je u libovolného abstraktního pozadí s logem MSI (Iljusin, pbabjak a ten tvůj poslední). Tohle je obdobný, jen ne abstraktní.

Dělám koláže proto, protože mě to prostě baví, ruční kresby a vymýšlení novot si užiju dost ve škole :)
Anithianis (14)|30.10.2008 17:50
nemuzu se ubranit tomu, ze logo v klasickem barevnem provedeni z obrazku vycniva...
lukas8178 (229)|30.10.2008 21:42
[QUOTE=czhunter;176035]
Dělám koláže proto, protože mě to prostě baví, ruční kresby a vymýšlení novot si užiju dost ve škole :)[/QUOTE]
Ty studuješ nějakou grafickou školu?? Pověz nám něco o tom mě by to třeba zajímalo co máte za předměty??
zipp (166)|30.10.2008 21:51
[QUOTE=lukas8178;176204]Ty studuješ nějakou grafickou školu?? Pověz nám něco o tom mě by to třeba zajímalo co máte za předměty??[/QUOTE]

Pověz nám něco o sobě: "Menuju se Jarda Novák, mezi moje zálibi patří zahrádka, luštění křížovek, domácí práce a zevlení na fóru SHW" :D