Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: problémy s kapacitou HDD

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Zdravím vás,
    nedávno jsem dostal svůj první osobní počítač (notebook) a je to poprvé co jsem se dostal do styku s OS Vista. Mým zvykem je, si při instalaci celý HDD rozdělit na dva oddíly po určitých kapacitách. Na jednu z nich poté nainstaluji OS. Moji radost z nového OS však zmařil pohled přímo ve Windows, když jsem zjistil, že mi umožňuje pracovat jen s tím menším oddílem, kde je nainstalován OS. Ten zbytek (cca 100GB) pro něj prostě neexistuje, nezobrazí jej. Dokázal by mi prosím někdo poradit, jestli se to dá nějak nastavit bez opětovné reinstalace windows či formátu? Díky
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Klingacikx
    Registrace
    May 2007

Asi ti pri inštaláci okien rozdelili disk a tých zvyšných 100GB ti nenaformátovali.
    klepni pravou myšou na tento počítač/Spravovat/Správa disků a tam si tých zvyšných 100GB sformátuj vytvor nový zväzok

Nováček
    Registrace
    Oct 2008

Citace Původně odesláno od Klingacikx Zobrazit příspěvek
    Asi ti pri inštaláci okien rozdelili disk a tých zvyšných 100GB ti nenaformátovali.
    klepni pravou myšou na tento počítač/Spravovat/Správa disků a tam si tých zvyšných 100GB sformátuj vytvor nový zväzok
    Díky moc!

Podobná témata

1. Problémy s PC (HW/SW): Problémy s Lenovo G560
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 09-09-2011, 19:06
  2. Flashdisk s jakou kapacitou nejčastěji využíváte?
    Od Petr S. v sekci Ankety v magazínu
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 20-07-2011, 21:52
  3. Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 17-05-2011, 18:53
  4. Externí HDD: Jaký externí disk s kapacitou 500Gb?
    Od sixx v sekci HDD, boxy, SSD
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 19-06-2009, 22:46
  5. Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 23-11-2008, 21:49