reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Asus M2N32-SLI nebo M3N-HT?

Richmond (8084)|30.10.2008 16:34
Zdravim...
Uz dlouho hledam nahradu za M2N32-SLI ktera mi odesla... Docela se mi libi M3N-HT Deluxe ale nejak se nemuzu rozhoupat tak bych prosil nekoho kdo M3N-HT vlastni o nejake postrehy...

- da se vypnout ExpressGate, aby nezdrzoval?
- funguje Hybrid SLI s 8800GTS? (Boost)
- pri vyuzivani int.gk jen jako dalsi monitor startuje monitor primarne na PCI-Ex gk nebo na int.?
- netrpi deska KO BIOSy jako M2N32-SLI?

Mam spatne zkusenosti s int.gk a "suprovejma" featurama tak bych se potreboval ujistit jeste pred koupi... Jinak zrejme pujdu zpet do M2N32-SLI, byl jsem s ni spokojen (nebyt KO BIOSu a pevne pripajeneho chipu) a quada v dohledny dobe neplanuju, navic na ni mam ve skrini kabelaz na miru ;-)... Jsou nejake alternativy k M3N-HT krome Gigabyte/MSI a ROG serii od Asusu? Jeste vypada slusne Foxconn, ale trochu predrazenej...
Salamander (6177)|30.10.2008 16:56
Ano, Expr.Gate se da vypnout
Hybris SLI pry funguje jenom do X400/X500 serie
Primarni graf. adapter se da take nastavit
no idea

//kolik mas cenovej limit ?
Richmond (8084)|31.10.2008 17:09
4.000,- +/- naka stovka
Ja sem cet na jednom eng. foru ze kdyz jsou zapojeny monitory (LCD) jak do int. tak do PCI-E grafiky tak prvni nabehne int. nezavisle na tom co je nastaveno v BIOSu (tusim ze popisoval verzi 0605!?), prave kvuli tomu me zajima zkusenost od nekoho kdo tu desku fyzicky muze odskouset, nehodlam prepojovat kabely, to si radsi poridim dalsi gk do M2N32-SLI

edit: jeste by me zajimal rozdil mezi Marvell a klasickym SiL 3112 SATA radicem (priznam se ze jsem na 3112 zvykly uz od DFI NF2 Ultra Infinity)