Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 29

Téma: Mobilni telefon

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2008

Dobry den, nejspise si asi reknete ze toto tema sem nepatri ale proste se chci zeptat nekoho kdo tehle veci rozumi. Jsem stastnym majtelem SE K750i, ktery jiz po 3 letech potrebuje vymenit. Přemyslel jsem o SE C702, nokia N81, SE C902..... Proste potrebuji telefon, ktery mi sem tam vyfoti kvalitejsi fotku, sem tam zaparim nejakou hru, poslech hudby, a obcas nejaky ten film. Uvitam i jinadsi alternativu do 7500 Kč. Dekuji za odpoved.
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW / Pilot TMF Avatar uživatele grapherX
    Registrace
    Jan 2008

Mě osobně se velice zamlouvá ten SE C902 . Vypadá jako celkem dost vydařený telefon se všemi ptřebnými funkcemi. Jinak kamoš si nedávno kupoval nokii N95 a je s ní nadmíru spokojen . http://www.mobilky.cz/p-33227-Nokia-N95.html

Edit: jediné a velké minus té c902 bych viděl ,že nemá WIFI které se může rozhodně hodit.
    Naposledy upraveno uživatelem grapherX: 01-11-2008 v 10:22

Starousedlík SHW Avatar uživatele SamecP
    Registrace
    Jul 2007

Mě osobně se líbí N81..Koukni na mobilmanii a pročti si nějaký recenze,názory..

Starousedlík SHW Avatar uživatele cool.user
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od grapherX Zobrazit příspěvek
    Mě osobně se velice zamlouvá ten SE C902 . Vypadá jako celkem dost vydařený telefon se všemi ptřebnými funkcemi. Jinak kamoš si nedávno kupoval nokii N95 a je s ní nadmíru spokojen . http://www.mobilky.cz/p-33227-Nokia-N95.html
    N95 je obrovska krava s pofiderni vydrzi.

Osobne bych bral bud c702 za predpokladu ze s predchozim UI sony ericssonu si byl spokojen nebo pak E66, ktera je sice trosicku nad tvuj limit, ale dle meho nazoru ma ten telefon jeden z nejlepsich pomeru cena/vykon sice s mirne horsim foto nez v pripade SE.

C902 je podle me pomerne velke slapnuti vedle v podani SE.

Btw: n81 nema autofocus, coz je podle me vyrazny nedostatek..., hlavne pokud chce aspon trochu slusny fotky

Starousedlík SHW Avatar uživatele SamecP
    Registrace
    Jul 2007

Kdyby si byl ochotnej přesáhnout o 700Kč tak hodně zajímaví je iPhone

Starousedlík SHW Avatar uživatele Razi3L
    Registrace
    Oct 2007

a co třeba tenhle?
    http://www.mobilmania.cz/Katalog-mob...1/default.aspx
    má i wifi a symbian UIQ - větší možnosti, co se týče doinstalování dalších aplikací

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Razi3L Zobrazit příspěvek
    a co třeba tenhle?
    http://www.mobilmania.cz/Katalog-mob...1/default.aspx
    má i wifi a symbian UIQ - větší možnosti, co se týče doinstalování dalších aplikací
    UIQ je mrtva platforma na kterou SE z vysoka kasle uz nekolik mesicu/let. Osobne bych se telefonu s UIQ vyhnul.

Ted me ovsem napadla n78, ktera by imho idealne splnila tve pozadavky

Starousedlík SHW Avatar uživatele Razi3L
    Registrace
    Oct 2007

mrtvá, nemrtvá, pořád má větší možnosti než telefon bez OS a navíc dotykový display + wifi

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Razi3L Zobrazit příspěvek
    mrtvá, nemrtvá, pořád má větší možnosti než telefon bez OS a navíc dotykový display + wifi
    Mrtva nemrtva, jde o to ze je tam porad 208mhz cpu (cti jako = no, za dva rok sme nebyli schopni s cpu vubec nic udelat, porad je stejne pomale). Navic se podivej na stav FW u p1i, m600 atd... I nejnovejsi FW maj stale obcasne pomerne "zajimave" problemy se stabilitou atd, navic kdyz ted SE oficialne oznamil ze na UIQ prdi, pochybuju o tom ze se na tomhle stavu cokoliv zlepsi. Osobne bych se po predchozich zkusenostech a aktualnim stavu vyhnul cemukoliv co zacina na U konci na Q a uprostred ma I.

Nez kupovat g900, tak to bych si radsi par kacek priplatil za ultimativni n78, ktera je jak moznosti os, stabilitou os atd uplne nekde jinde, a nebo pak vyrazne levnejsi varianta c702 u ktere bude mit jako bonus vetsi odolnost.

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2008

Citace Původně odesláno od cool.user Zobrazit příspěvek
    UIQ je mrtva platforma na kterou SE z vysoka kasle uz nekolik mesicu/let. Osobne bych se telefonu s UIQ vyhnul.

Ted me ovsem napadla n78, ktera by imho idealne splnila tve pozadavky
    To bych radsi sel do N82 nez do N78, jinak asi se rozhodnu pro C702( ma vybornou cenu a vykon, ten 3mpx foti pry spickovje) ale jedno mi vrta hlavou, jelikoz jsem slysel za se tomuto telefonu strhava barva, newim co je na tom pravdy ale kazi mi to celkovy dojem, jinak iPhone a cokoliv podobneho jako komunokator nechci jelikoz uz mam HTC Kaiser( jenze ten nemohu nosit do skoly) a C702 je pro skolu idealni diky zvysene odolnosti( jelikoz uz ne jednu vec mi ve skole rozbili).

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Rider101 Zobrazit příspěvek
    To bych radsi sel do N82 nez do N78, jinak asi se rozhodnu pro C702( ma vybornou cenu a vykon, ten 3mpx foti pry spickovje) ale jedno mi vrta hlavou, jelikoz jsem slysel za se tomuto telefonu strhava barva, newim co je na tom pravdy ale kazi mi to celkovy dojem, jinak iPhone a cokoliv podobneho jako komunokator nechci jelikoz uz mam HTC Kaiser( jenze ten nemohu nosit do skoly) a C702 je pro skolu idealni diky zvysene odolnosti( jelikoz uz ne jednu vec mi ve skole rozbili).
    N82 je na muj vkus uz prilis velka cihla, ale ani s ni by si chybu rozhodne neudelal. Jestli to chces JEN do skoly, mozna by za uvahu stalo nejake levne reseni, bud k550i ( stejne parametry jako k750i, akorat v mensim tele) a nebo k770i (znova, zmensenina k800i, az na xenonovy blesk). Osobne bych pro skolni ucely asi volil k550i pokud uz mas kaisra

Občasný diskutér Avatar uživatele matheasek
    Registrace
    Oct 2008

mrkni na SE G702, celkem novinka a hodně vydařená, jinak pokud přemýšlíš o N81, kup si 8Gb verzi, kamarád jí má, a je spokojenej, symbian je celkem svižnej ( což u nokií moc nebejvá, třeba n73, hnus ) foTáček 3Mpix dostačuje, a hudebně je perfektní, wifi a prohlížení netu při doinstalování opery je taky naprosto bez problému, jinak koukej na recenze mobilmania, maj tam nejlepší recenze

Registrace
    Oct 2008

N82 je na muj vkus uz prilis velka cihla, ale ani s ni by si chybu rozhodne neudelal. Jestli to chces JEN do skoly, mozna by za uvahu stalo nejake levne reseni, bud k550i ( stejne parametry jako k750i, akorat v mensim tele) a nebo k770i (znova, zmensenina k800i, az na xenonovy blesk). Osobne bych pro skolni ucely asi volil k550i pokud uz mas kaisra
    a ta k770i má hliníkové tělo, co jsem ho měl teda v ruce:-)

jinak ohledně SE, stavby telefonu se SE žádná firma nevyrovná, kromě speciálních outdoorových telefonů, SE má dle mé zkušenosti ( nechci se pak tady hádat ) nejlepší kryty a stavby telefonů, firmware ať už walkman nebo klasika, je taky bez problémů, já už u SE zůstanu, G702 mě láká:-)

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od matheasek Zobrazit příspěvek
    a ta k770i má hliníkové tělo, co jsem ho měl teda v ruce:-)
    K770i na sobe krom krytky fotaku nema naprosto nic hlinikovyho.

mrkni na SE G702, celkem novinka a hodně vydařená, jinak pokud přemýšlíš o N81, kup si 8Gb verzi, kamarád jí má, a je spokojenej, symbian je celkem svižnej ( což u nokií moc nebejvá, třeba n73, hnus ) foTáček 3Mpix dostačuje, a hudebně je perfektní, wifi a prohlížení netu při doinstalování opery je taky naprosto bez problému, jinak koukej na recenze mobilmania, maj tam nejlepší recenze
    G702 jeste neni vydana, takze si myslel bud g700 a g705, coz ale stejnak nic nemeni na tom ze ani jeden ze jmenovanych telefonu (Vcetne n81) nema autofocus, coz je zaklad pro kvalitni foto a skolak to imho obzvlast vyuzije.

Registrace
    Oct 2008

K770i na sobe krom krytky fotaku nema naprosto nic hlinikovyho.

G702 jeste neni vydana, takze si myslel bud g700 a g705, coz ale stejnak nic nemeni na tom ze ani jeden ze jmenovanych telefonu (Vcetne n81) nema autofocus, coz je zaklad pro kvalitni foto a skolak to imho obzvlast vyuzije.
    omlouvám se myslel jsem g705:-( velká omluva, a SE k770i mi připadala v ruce jako hliník, tak to se mi jen zdálo

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Mobilní telefon - spouštění videí
    Od Michellin v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 01-09-2013, 21:08
  2. IP telefon + router
    Od jhouska v sekci Sítě
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 13-07-2007, 17:02