Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 29 z 29

Téma: Mobilni telefon

Pravidelný diskutér Avatar uživatele lubayys
    Registrace
    May 2007

Mám nokii N95 8gb, a jsem spokojenej, za těch 7500,- by se dala nějaká bazarová sehnat
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér Avatar uživatele matheasek
    Registrace
    Oct 2008

8GB N95 má taky kamarád, sehnal ji před půl rokem za 10k a je s tím spokojenej, taková cihla to zase není, já měl HTC universal, a to je cihla!!!!!

Obyvatel SHW Avatar uživatele Liqid
    Registrace
    Feb 2008

DOPORUCUJU sony ericsson k850i je to nej foun sam ho mam od srpna a nemuzu bez nej uz zit jestli budes chtit nejake info klidne pisni rad poradim a pomuzu rozsirit orkuh lidi s SE K850i !!!!

Starousedlík SHW Avatar uživatele cool.user
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Liqid Zobrazit příspěvek
    DOPORUCUJU sony ericsson k850i je to nej foun sam ho mam od srpna a nemuzu bez nej uz zit jestli budes chtit nejake info klidne pisni rad poradim a pomuzu rozsirit orkuh lidi s SE K850i !!!!
    Nechci bejt nejak hnusnej, ale nemyslis ze by se telefon mel doporucovat podle pozadavku usera a ne zaslepene podle toho kdo co ma?

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Liqid Zobrazit příspěvek
    Sam jsem ho mel, a zase tak dobry mi neprisel, tak se prosim Te uklidni, ano ?

// jenom jsem dostal napad, kdybys treba chvilku pockal, myslim, ze tahle Nokia by stala za to http://www.mobilmania.cz/default.aspx?article=1120438
    Naposledy upraveno uživatelem Salamander: 01-11-2008 v 13:53

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2008

Nic proti K770i(byl to prvni telefon, ktery mi padl do oka a nad, kterym jsem uvazoval) a K550i ale na tech obrazovkach se na nejaky to video koukat neda prece jenom 1,9 a 2,2( C702) je rozdil, ta nova nokie nevypada spatne premyslel bych o ni kdybych nemel toho Kaisera( ale to uz bych zašel k SE pro Xperii) no asi na me zbiva ten C702, jen pro poradek u nokii mi hodne, hodne vadi mala vydrz baterie( zejmena zminovana N82), N81( 8GB) neni spatny telefon( na n-gage slusne hry...) ale pozadavek sem tam kvalitni fotka to nesplnuje ani zdaleka.pak kolegove z SEmanie me tlačili do samsungu i7110( jeste nevysel) ale buh vi kolik bude stat a tak dale.............

Občasný diskutér Avatar uživatele matheasek
    Registrace
    Oct 2008

Citace Původně odesláno od Salamander Zobrazit příspěvek
    Sam jsem ho mel, a zase tak dobry mi neprisel, tak se prosim Te uklidni, ano ?

// jenom jsem dostal napad, kdybys treba chvilku pockal, myslim, ze tahle Nokia by stala za to http://www.mobilmania.cz/default.aspx?article=1120438
    až na absenci autofocusu by to byla perfektí volba, už jsem na tohoto konkurenta iphone pokoukával

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od matheasek Zobrazit příspěvek
    až na absenci autofocusu by to byla perfektí volba, už jsem na tohoto konkurenta iphone pokoukával
    Ja nemit ten iPhone tak je moje

Starousedlík SHW Avatar uživatele SamecP
    Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od Salamander Zobrazit příspěvek
    Ja nemit ten iPhone tak je moje
    Já chcu takyyy,ale ty prachy jsou na mě teď moc..
    Sorry za OT

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Rider101 Zobrazit příspěvek
    Nic proti K770i(byl to prvni telefon, ktery mi padl do oka a nad, kterym jsem uvazoval) a K550i ale na tech obrazovkach se na nejaky to video koukat neda prece jenom 1,9 a 2,2( C702) je rozdil,
    No o tom zadna, ale c702 mi proste prijde na skolni ucely kdyz uz mas kaisera az prilis draha, respektive k550/770 mi prisly jako levnejsi varianty ktere nezamrzi tak moc kdyz skonci probodnuty kruzitkem v zachode.

u nokii mi hodne, hodne vadi mala vydrz baterie
    Ta vydrz u poslednich modelu pokud s tou baterkou nedelas nejaky psi kusy neni nijak katastrofalni.

(psi kusy = neustale "formatovani" v podobe uplneho vybiti a nabiti )

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2008

Tak vam moc dekuji za navrhy jsem plne rozhodnut pro C702( jenom pro cool.usera aby si nemyslel ze jej ignoruji tak v ty skole to neni tak hrozne na svy veci jsem dost opatrny( SE k750i vypada jako prave vytazenej z krabice).

Registrace
    May 2006

Tak vam moc dekuji za navrhy jsem plne rozhodnut pro C702( jenom pro cool.usera aby si nemyslel ze jej ignoruji tak v ty skole to neni tak hrozne na svy veci jsem dost opatrny( SE k750i vypada jako prave vytazenej z krabice).
    Ale to si rozhodne nemyslim C702 je imho velice dobra volba, jen sem se ti snazil ukazat dalsi alternativy pro pripad ze by se ti nejaka zalibila vic

Pravidelný diskutér Avatar uživatele lubayys
    Registrace
    May 2007

Jo to je slušnej telefon, ale bez wifi už bych asi nechtěl ( ale to záleží na tobě jestli by si ho využil)

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2008

ja wifi vyuzivam na HTC Kaiser

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Mobilní telefon - spouštění videí
    Od Michellin v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 01-09-2013, 21:08