reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Stažení dat z HDD digisatelitu do PC

luig (21)|2.11.2008 15:13
Ahoj,
prosím Vás o radu jak stáhnout nahraná data z HDD ze satelitního receiveru do PC. Jde o TechniSat DigiCorder S2 160GB s výstupem USB. Pokud do USB připojim flash disk tak data v pohodě stáhnu a nahraju do PC ale rád bych spojil satelit s PC přímo kabelem. Na satelitu není klasický USB výstup ale jeho protikus, tzn. že jsem ho k PC připojil USB kabelem se stejnými koncovkami a obou stranách (snad se tomu říká AA kabel) ale satelit takto připojený počítač nenajde. Nešlo by PC/Notebok nějak nastavit aby se choval jako flashdisk? Díky moc za rady
Pavel Boček (4169)|2.11.2008 18:11
Nevypadá to, že by to mohlo přímo jít. Případně když už, tak aby se satelit choval jako Mas storage, takové Win XP ze sebe nikdy Flash disk neudělají :D:D:D

Existují kabely RS-232 na RJ-45, ale bez nějakých ovladačů s tím asi stejně nic neuděláš :(
Jiziii (796)|2.11.2008 18:43
Já bych ten disk skusil vindat pokud to není zaplombovaný,typuku ho beztak na SATA bo PATA a to už bys měl do compu píchnout
A nebo jednodušejc pořídit si externí USB disc
luig (21)|2.11.2008 21:11
[QUOTE=Jiziii;177716]Já bych ten disk skusil vindat pokud to není zaplombovaný,typuku ho beztak na SATA bo PATA a to už bys měl do compu píchnout
A nebo jednodušejc pořídit si externí USB disc[/QUOTE]

Dobrej nápad ale po tejdnu co to mám doma se v tom vrtat fakt nechci :-) Jinak zaplombovaný to je
mstejska (2912)|2.11.2008 22:13
Dost casto je to sice normalni disk, ale v necitelnem formatu. TJ napred si radeji zjisti jaky file system ten recorder pouziva.
Jiziii (796)|2.11.2008 22:20
[QUOTE=mstejska;177901]Dost casto je to sice normalni disk, ale v necitelnem formatu. TJ napred si radeji zjisti jaky file system ten recorder pouziva.[/QUOTE]

No s největší pravděpodobností je v tom nejaká distribuce Linuxu takže Ext 2,3 (4 asi ne)typuju
takže by to s největší pravděpodobností veen dostal

Ale já bych to fakt viděl na ten externí disk :thumb
luig (21)|2.11.2008 23:22
[QUOTE=Jiziii;177907]No s největší pravděpodobností je v tom nejaká distribuce Linuxu takže Ext 2,3 (4 asi ne)typuju
takže by to s největší pravděpodobností veen dostal

Ale já bych to fakt viděl na ten externí disk :thumb[/QUOTE]

Dá se to nějak zjistit na čem to běží? Z tohohle se toho moc zjisti nedá http://www.technisat.com/index8bab.html?nav=Sat_DVB_S_,en,64-61