reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

uchycení chladiče

antoda (22)|12.6.2006 18:28
Zdravim, potřebuju od někoho pomoc. Vyměnil sem si na kartě chladič (radeon 9800pro) a po čase přestala fachat. Původní chladič je na kartě přichycen takovejma plastovejma čudlikama na pružinkách a ty právě shánim. Pokud někdo máte tuto kartu, měnili jste chladič a čudliky sou v pořádku, rád bych je odkoupil. Nebo bych alespoň potřeboval typ, kde je sehnat. Byl sem už v GMku a nic... Pak jsem zkusil nějaký servisy kompů taky prd.. :-( prosím pomoc a kdybyste někdo věděl kde je sehnat, určitě mi napište, prosím!!!
feke (7)|14.6.2006 10:39
ty"čudlíky" jsou na většině karet - musíš příště při sundávání dávat pozor a neulomit jim ty zpětné zoubky... pokud je neseženeš, tak se to dá nahradit malými šroubky, ale dej pod ně nějakou nevodivou podložku a utahuj VELMI opatrně...
antoda (22)|14.6.2006 20:22
V pohodě, čudly sem si už sehnal. 3lo jen o to, že pokud ten chladič neni standardně uchycenej, takl reklamaci karty neuznaj. Na to, že se ten chladič přichytit i jinak, jsem kupodivu přišel i sám....
Smeli (2302)|14.6.2006 22:10
[QUOTE=antoda]V pohodě, čudly sem si už sehnal. 3lo jen o to, že pokud ten chladič neni standardně uchycenej, takl reklamaci karty neuznaj. Na to, že se ten chladič přichytit i jinak, jsem kupodivu přišel i sám....[/QUOTE]

Nebylo by na škodu napsat kde si je sehnal (pokud si je někde kupoval)
antoda (22)|17.6.2006 10:18
[QUOTE=Smeli]Nebylo by na škodu napsat kde si je sehnal (pokud si je někde kupoval)[/QUOTE]
Sehnal sem je tak, že sem si zašel do Agenu ve strašnicíh a poprosil sem v tom servisu, jestli by nějakej čudlik neměli. Ale byl to asi 5 servis/obchod, kde sem to zkoušel.... Nikde se mi ale nepodařilo najít ty čudliky samostaně ke koupi.