Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Drive Letter

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

nevedel som ako tuto temu pomenovat ale dufam ze z nasledujuceho textu bude jasne o co mi ide..

totizto, windows mam nainstalovany na C: a dalsi disk mam a ten je E: a mechanika je D: no a chcel by som mat ten druhy disk aby bol D:,... neda sa to dajako prehodit?(napr v registroch daco prepisat) alebo neviem vazne.. je to len taka malickost.. ale dost by mi to pomohlo pretoze predtym ked som mal windows(pred reinstalaciou) tak som mal ten disk D: no a napr. vo winampe co mam ulozene playlisty tak pesnicky boli na D: a teraz su na E: a tak nenacita nic.. aaaaach no tak a nechce sa mi odznova prerabat tie playlisty.. pls help me
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Janyk1
    Registrace
    Feb 2007

tento počítač pravým -> spravovat -> správa disků -> na disk pravým tlačítkem -> změnit písmeno -> změnit
    (nebo tak nějak)
    možná je i jednodušší cesta, ale takhle narychlo mě nenapadá

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Neni jednodušší cesta. :-)

Nováček
    Registrace
    Jan 2008

Tak jak piše Janyk mě to nešlo. Já jsem nejdřiv musel zakázat mechaniku(pravym na tento počitač-vlastnosti-hardware-správce zařizeni-jednotky dvd nebo cdrom a pravym zakázat. Dokud jsem to neudělal, tak mi to nabízelo jenom písmena f,g,h..... Když to zakážeš tak už se tam objeví i to d: Potom to zase stejnym postupem povol a máš to hotovy.

Nováček
    Registrace
    Jul 2008

super.. funguje to dakujem

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Citrusek: netřeba zakazovat v správci zařízení. Stačí nejdřív tý mechanice (stejným způsobem jako přiřazování písmenka) to písmenko odebrat (nastavit dočasně žádný, nebo třeba X).
    Pochopitelně dva "disky" (mechaniky, ....) nemůžou mít stejný písmeno.