reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Drive Letter

smejd0 (26)|3.11.2008 17:49
nevedel som ako tuto temu pomenovat ale dufam ze z nasledujuceho textu bude jasne o co mi ide..

totizto, windows mam nainstalovany na C: a dalsi disk mam a ten je E: a mechanika je D: no a chcel by som mat ten druhy disk aby bol D:,... neda sa to dajako prehodit?(napr v registroch daco prepisat) alebo neviem vazne.. je to len taka malickost.. ale dost by mi to pomohlo pretoze predtym ked som mal windows(pred reinstalaciou) tak som mal ten disk D: no a napr. vo winampe co mam ulozene playlisty tak pesnicky boli na D: a teraz su na E: a tak nenacita nic.. aaaaach no tak a nechce sa mi odznova prerabat tie playlisty.. pls help me
Janyk1 (997)|3.11.2008 17:56
tento počítač pravým -> spravovat -> správa disků -> na disk pravým tlačítkem -> změnit písmeno -> změnit
(nebo tak nějak)
možná je i jednodušší cesta, ale takhle narychlo mě nenapadá
Logout (4018)|3.11.2008 18:06
Neni jednodušší cesta. :-)
Citrusek (16)|3.11.2008 18:19
Tak jak piše Janyk mě to nešlo. Já jsem nejdřiv musel zakázat mechaniku(pravym na tento počitač-vlastnosti-hardware-správce zařizeni-jednotky dvd nebo cdrom a pravym zakázat. Dokud jsem to neudělal, tak mi to nabízelo jenom písmena f,g,h..... Když to zakážeš tak už se tam objeví i to d: Potom to zase stejnym postupem povol a máš to hotovy.
smejd0 (26)|3.11.2008 18:37
super.. funguje to dakujem
Logout (4018)|3.11.2008 19:09
Citrusek: netřeba zakazovat v správci zařízení. Stačí nejdřív tý mechanice (stejným způsobem jako přiřazování písmenka) to písmenko odebrat (nastavit dočasně žádný, nebo třeba X).
Pochopitelně dva "disky" (mechaniky, ....) nemůžou mít stejný písmeno.