reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Sins of a Solar Empire & Datadisky

cool.user (2822)|4.11.2008 10:45
[QUOTE=http://hrej.cz]Sins of a Solar Empire je vesmírná 4X realtime strategie, která bude počátkem série her s epickým sci-fi příběhem na pozadí. Sins of a Solar Empire nabídne celkem 3 hratelné strany – industriální Trader Emergency Coalition, psi technologie používající The Advent, technologicky nejvyspělejší Vasari. Všechny tři rasy nabídnou unikátní technologicky strom a budou mít své nevýhody i výhody ve všech hlavních oblastech (ekonomika, politika, boj, výzkum) hry. Sins of a Solar Empire se bude odehrávat v dynamicky se rozvíjející galaxii a hráč tak bude pendlovat mezi rolí vůdce národa, politika, ekonoma i velitele, jenž povede do tuhých vesmírných bitev desítky jednotek, které se budou v rámci jednoduchého RPG systému neustále vyvíjet a získávat nové schopnosti i bojové dovednosti. Vzhledem ke komplexnosti celé hry se bude určitě hodit slibovaný přehledný interface a na minimum zredukovaný mikromanagement. Co se technické stránky hry týče, tak je hra postavena na interně vyvinutém Iron enginu, jež umí víceméně všechny v současnosti používané prvky i grafické kejkle a k jeho silným stránkám by měla patřit i adaptivní AI.[/QUOTE]http://pc.hrej.cz/hry/strategie/realtime/sins-of-a-solar-empire/
[ATTACH]8117[/ATTACH][ATTACH]8118[/ATTACH][ATTACH]8119[/ATTACH][ATTACH]8120[/ATTACH][ATTACH]8121[/ATTACH]

Homepage

Recenze:
Bonusweb - Sins of Solar Empire - hvězdná strategie - 87%
Games.Tiscali - Sins of Solar Empire - mega-recenze - 7+/10
Hrej.cz - Sins of a Solar Empire - 8/10
Hratelne.cz Sins of a Solar Empire - vesmírná strategie pro všechny - 78%
Sins_Gamma_1680_1.jpg Sins_Gamma_1680_3.jpg Sins_Gamma_1680_4.jpg Sins_Gamma_1680_9.jpg Sins_Gamma_1680_5.jpg
cool.user (2822)|18.12.2008 15:22
Beta Entrenchment uz je dostupnu, takze se podelim o par zkusenosti:

- starbase je naprosto ultimativni obrane reseni, pri maximalnim integrity upgradu ma az 16k zivotu spolu s max upgradem zbrani dava dmg cca 140/140/120

- minove pole je sakra drahy a ale i sakra ucine. Pokud mate planetu kterou potrebujete ubranit za kazdou cenu a mate dost penez, tak kombinace minove pole + starbase staci k tomu aby si souper na vas vylamal zuby s pulkou flotily.

-starbase se da stavet vsude, nezabira zadne takticke sloty, stejne jako minove pole, to se ale da stavet jen na zkolonizovanych planetach.

-Starbase se da stejne jako planety upgradovat, mate na vyber zhruba 7-9 (ted si nepamatuju presne) kategorii a kazda kategorie ma 2-3lvl upgradu, ovsem u kazde starbase mate jen 8 moznych bodu ktere investujete do upgradu, takze neni mozne mit zakoupene vsechny upgrady a hrac se tak musi rozhodnout jestli jeho SB bude spis obrana stanice nebo kulturni, obchodni a diplomaticke centrum.
CommanderZ (512)|18.12.2008 17:15
[QUOTE=cool.user;195989]Beta Entrenchment uz je dostupnu, takze se podelim o par zkusenosti:

- starbase je naprosto ultimativni obrane reseni, pri maximalnim integrity upgradu ma az 16k zivotu spolu s max upgradem zbrani dava dmg cca 140/140/120

- minove pole je sakra drahy a ale i sakra ucine. Pokud mate planetu kterou potrebujete ubranit za kazdou cenu a mate dost penez, tak kombinace minove pole + starbase staci k tomu aby si souper na vas vylamal zuby s pulkou flotily.

-starbase se da stavet vsude, nezabira zadne takticke sloty, stejne jako minove pole, to se ale da stavet jen na zkolonizovanych planetach.

-Starbase se da stejne jako planety upgradovat, mate na vyber zhruba 7-9 (ted si nepamatuju presne) kategorii a kazda kategorie ma 2-3lvl upgradu, ovsem u kazde starbase mate jen 8 moznych bodu ktere investujete do upgradu, takze neni mozne mit zakoupene vsechny upgrady a hrac se tak musi rozhodnout jestli jeho SB bude spis obrana stanice nebo kulturni, obchodni a diplomaticke centrum.[/QUOTE]

To zni dobre. Mam ve zvyku mit flotilu hezky pohromade a spolehat se na to, ze obrana a mistni produkce zadrzi nepritele na dost dlouho, nez flotila dorazi na misto. Mensi utoky se odrazit jen obranou a lodemi v tu chvili vyrobenymi na okolnich planetach. A proti plne flotile by zase nejakych par lodi stejne nemelo sanci. A ty starbasy by na tohle mohly docela dost pomoct.

Je nejaky limit na pocet tech zakladen?

Btw, k cemu je takova ta ultimatni zbran?...Novalith Cannon nebo jak se to jmenuje. Jsem se k tomu nikdy neprokousal :)
cool.user (2822)|18.12.2008 17:22
[QUOTE=CommanderZ;196044]To zni dobre. Mam ve zvyku mit flotilu hezky pohromade a spolehat se na to, ze obrana a mistni produkce zadrzi nepritele na dost dlouho, nez flotila dorazi na misto. Mensi utoky se odrazit jen obranou a lodemi v tu chvili vyrobenymi na okolnich planetach. A proti plne flotile by zase nejakych par lodi stejne nemelo sanci. A ty starbasy by na tohle mohly docela dost pomoct.[/QUOTE]
Sice si potrebuju jeste otestovat nekolik vlastnosti SB, ale imho pokud za ni hodis 2-3 repair platformy aby ji lecily, k tomu par hangaru tak maj nepratele obrovskej problem. Jo a SB ma jeste jeden kranej upgrade :) Autodestrukci, pokud se dostane pod kritickou hodnotu sveho zdravi tak se odpali a da obrovskou dmg vsem nepratelskym jednotkam ve svem okoli.

[QUOTE=CommanderZ;196044]Je nejaky limit na pocet tech zakladen?[/QUOTE]
Imho ne, ale zatim je to jen beta.

[QUOTE=CommanderZ;196044]Btw, k cemu je takova ta ultimatni zbran?...Novalith Cannon nebo jak se to jmenuje. Jsem se k tomu nikdy neprokousal :)[/QUOTE]

Utok na planetu, jeden kanon umi ubrat 3500 zivotu, takze na mensi staci jedna, na vetsi planety dve rany a planeta je dole. Soase mam rad, ale tyhle ultimativni zbrane imho trosicku prepiskli. Vasari maj to same akorat ze jejich canon jim dava dmg na vsechno na orbite, jen chudaci adventi jedine co muzou strilet je kultura :D
CommanderZ (512)|18.12.2008 17:32
[QUOTE]Utok na planetu, jeden kanon umi ubrat 3500 zivotu, takze na mensi staci jedna, na vetsi planety dve rany a planeta je dole. Soase mam rad, ale tyhle ultimativni zbrane imho trosicku prepiskli. Vasari maj to same akorat ze jejich canon jim dava dmg na vsechno na orbite, jen chudaci adventi jedine co muzou strilet je kultura[/QUOTE]

Proc prepiskli? Ja se vzdycky dostanu tak o pulky stromu abych mel ty nejnutnejsi veci a pak uz mam lepsi veci na praci nez plneni tac slotu vyzkumnyma stanicema. Obvykle vsyde tam, kde zbyvaji nejake sloty postavim tovarny na lode, abych mel rychlejsi reakce na utoky :D

Nikdy jsem ale nehral MP, tam to treba ma nejaky mysl. Myslim, ze proti bodum uz je stejne vzycky po takove dobe hry jasne, zda vyhravam (nebo taky ne :) ). SoaSE neni uplne ten typ hry, kde by se ze zoufale situace jeste dalo vymlatit vitezstvi.

Btw, za co hrajes? Me se nikdy nepodarilo zvyknout na nic jineho nez na lidi. Cokoliv jineho je hrozne matouci a vubec nevim na co mam klikat. U lidi je vsechno tak nejak dost prirozene :)
Salamander (6177)|18.12.2008 17:36
[QUOTE=CommanderZ;196050]Proc prepiskli? Ja se vzdycky dostanu tak o pulky stromu abych mel ty nejnutnejsi veci a pak uz mam lepsi veci na praci nez plneni tac slotu vyzkumnyma stanicema. Obvykle vsyde tam, kde zbyvaji nejake sloty postavim tovarny na lode, abych mel rychlejsi reakce na utoky :D

Nikdy jsem ale nehral MP, tam to treba ma nejaky mysl. Myslim, ze proti bodum uz je stejne vzycky po takove dobe hry jasne, zda vyhravam (nebo taky ne :) ). SoaSE neni uplne ten typ hry, kde by se ze zoufale situace jeste dalo vymlatit vitezstvi.

Btw, za co hrajes? Me se nikdy nepodarilo zvyknout na nic jineho nez na lidi. Cokoliv jineho je hrozne matouci a vubec nevim na co mam klikat. U lidi je vsechno tak nejak dost prirozene :)[/QUOTE]

No tak to si nekdy s nama zahrajes :D
cool.user (2822)|18.12.2008 17:38
[QUOTE=CommanderZ;196050]Proc prepiskli? Ja se vzdycky dostanu tak o pulky stromu abych mel ty nejnutnejsi veci a pak uz mam lepsi veci na praci nez plneni tac slotu vyzkumnyma stanicema. Obvykle vsyde tam, kde zbyvaji nejake sloty postavim tovarny na lode, abych mel rychlejsi reakce na utoky :D[/QUOTE]
To bude asi nasi rozdilnou strategii, ja preferuju spis flotilu slozenou vyhradne z capital shipek, takze tovarny me nejak netrapi. Ale rikam, v momente kdy v MP nema ma pristup k temhle canonum tak je pruser. Predstava ze mam 10 kanonu a muzu vybombit polovinu nepritelovic planety behem 5 sekund neni zrovna prijemna.


[QUOTE=CommanderZ;196050]Nikdy jsem ale nehral MP, tam to treba ma nejaky mysl. Myslim, ze proti bodum uz je stejne vzycky po takove dobe hry jasne, zda vyhravam (nebo taky ne :) ). SoaSE neni uplne ten typ hry, kde by se ze zoufale situace jeste dalo vymlatit vitezstvi.[/QUOTE]

Pche :D Vzdycky se da :D

btw: dalsi datadisk ma byt zamereny na politiku a kulturu.


Hraju za tecy, hlavne kvuli dunovum :D
CommanderZ (512)|18.12.2008 17:59
[QUOTE]No tak to si nekdy s nama zahrajes[/QUOTE]

Ee, mam na to moc mizernej net :( Ping pres 1000 neni pouzitelnej snad ani na tahovky (nezkousel jsem, nicmene ted je to irelevantni), rozhodne DotA mi jede jako slideshow :D
cool.user (2822)|18.12.2008 18:04
Comandere, jakou mas vubec strategii, respektive jak zacinas hru?
CommanderZ (512)|18.12.2008 18:32
[QUOTE=cool.user;196079]Comandere, jakou mas vubec strategii, respektive jak zacinas hru?[/QUOTE]

Uh, uh, postavim nejaky veci a par lehkjch lodi a takovou tu capitalku co umi zabirat planety a zacnu zabirat co se da. U vyroben mam rally point na flotilu a tak to mam vicemene celou hru. Sazim na kapitalky a nechutny kvanta Cobaltu :D A bot obvykle neda dohromady takovou flotilu, aby se tomuhle mohl postavit. jedine co me obvykle zdrzuje jsou ty neustale utoky do tyla, ktere me donuti se vzdycky stahnout, abych to ubranil.

Ta otazka zavanela presvedcenim, ze jsem nejak dobrej :mistake: Ee, proste klikam na to co mi prjde pod ruku. Ja to zas tak moc nehral, kdyz uz tak spis Civ ctyrku :)

Cilem hry je obbykle vycistit tu priatskou zakladnu. A na to to vzdycky znamena snizit detaily na minum a stejne je to slideshow :p
cool.user (2822)|19.12.2008 01:21
[QUOTE=CommanderZ;196086]Uh, uh, postavim nejaky veci a par lehkjch lodi a takovou tu capitalku co umi zabirat planety a zacnu zabirat co se da. U vyroben mam rally point na flotilu a tak to mam vicemene celou hru. Sazim na kapitalky a nechutny kvanta Cobaltu :D A bot obvykle neda dohromady takovou flotilu, aby se tomuhle mohl postavit. jedine co me obvykle zdrzuje jsou ty neustale utoky do tyla, ktere me donuti se vzdycky stahnout, abych to ubranil.

Ta otazka zavanela presvedcenim, ze jsem nejak dobrej :mistake: Ee, proste klikam na to co mi prjde pod ruku. Ja to zas tak moc nehral, kdyz uz tak spis Civ ctyrku :)

Cilem hry je obbykle vycistit tu priatskou zakladnu. A na to to vzdycky znamena snizit detaily na minum a stejne je to slideshow :p[/QUOTE]

Akkana je silene :thumbdown lod. Hele, lepsi ti je stavet nejakou normalni, bud kola nebo dunova a kolonizovat pomoci obycejneho kolonizatora. Ja vetsinou prvni 2/3 hry nic krom kapitalek nestavim, az pak ke konci pokud jde do tuhyho tak postavym kvanta kodiaku nebo ten zdravotnickych cruizru. Me se nejvic osvecilo mit flotyly ve stylu:

Kol-Dunov-Dunov-Dunov
Kol-Dunov-Dunov-Dunov
Akkan-Dunov-Dunov-Dunov
Akkan-Dunov-Dunov-Dunov
V pripade ze potrebuju branit vic mist zaroven nebo

Kol-Dunov-Dunov-Dunov-Dunov-Dunov-Dunov-Akkan
Kol-Dunov-Dunov-Dunov-Dunov-Dunov-Dunov-Akkan
V pripade ze mi staci ubranit jen 1-2 planety.
CommanderZ (512)|19.12.2008 13:57
[QUOTE=cool.user;196298]Akkana je silene :thumbdown lod. Hele, lepsi ti je stavet nejakou normalni, bud kola nebo dunova a kolonizovat pomoci obycejneho kolonizatora. Ja vetsinou prvni 2/3 hry nic krom kapitalek nestavim, az pak ke konci pokud jde do tuhyho tak postavym kvanta kodiaku nebo ten zdravotnickych cruizru. Me se nejvic osvecilo mit flotyly ve stylu:

Kol-Dunov-Dunov-Dunov
Kol-Dunov-Dunov-Dunov
Akkan-Dunov-Dunov-Dunov
Akkan-Dunov-Dunov-Dunov
V pripade ze potrebuju branit vic mist zaroven nebo

Kol-Dunov-Dunov-Dunov-Dunov-Dunov-Dunov-Akkan
Kol-Dunov-Dunov-Dunov-Dunov-Dunov-Dunov-Akkan
V pripade ze mi staci ubranit jen 1-2 planety.[/QUOTE]

Proc? Staveni a hlavne preprava kolonizatoru je silene casove narocna a navic pak ma jeste takovou tu auru (ktera uz je citit kdyz maz mrak malych lodi). Ta kolonizacni abilita ti tam navic na vyssich levelech stavi i doly, coz se taky hodi.
cool.user (2822)|19.12.2008 14:30
[QUOTE=CommanderZ;196499]Proc? Staveni a hlavne preprava kolonizatoru je silene casove narocna a navic pak ma jeste takovou tu auru (ktera uz je citit kdyz maz mrak malych lodi). Ta kolonizacni abilita ti tam navic na vyssich levelech stavi i doly, coz se taky hodi.[/QUOTE]

Hele, modelova situace.

Ja si postavim Kol-Dun-Dun-Dun, vcetne upgradu na 4x level a k tomu jednoho kolonizatora a me to vyjde na:
Suroviny: cca 32 450 kreditu, 1700 metalu, 1050 kristalu
Kapacity: 4 CP a 206 FS


Ty si postavis Akkanu a 60 cobaltu, rekneme ze akanu taky rovnou vyexpis na 4lvl, budes na to potrebovat:
Suroviny: cca 26 000 kreditu, 3300 metalu, 250 kristalu
Kapacity: 1CP a 350 FS

--------------
Naklady +/- rekneme stejny, ty utratis min kristalu, ale vic metalu a ja to dorovnam penezma. Ty zas budes potrebovat vetsi upgrade na FS, ja na CP.

--------------
Prubeh bitvy:
Ty mi zacnes utocit na jednu z CS, ja ti zacnu utocit na akkanu, akanu ti sundam behem 2minut. Ty mi behem tech dvou minut urcite udelas znacnou skodu na rekneme kolu na ktereho utocis, ale to nevadi, dunovy mu doplni stity a bojujem dal. Ty po dvou minutach prijdes o akkanu, cobalti prijdou o bonusy a me ostatni capitalky si na tvych kobaltech smlsnou levou zadni :)

------------
Vysledek bitvy:
Ty prijdes o 26 000 kreditu, 3300 metalu a 250 kristalu pokud s nejakou lodi neuteces. Ja neprijdu o nic, maximalne bych mozna mohl prijit o jednu capitalku.


To co se timhle zbytecne dlouhym postem snazim rict je, ze CS jsou naprosto ultimativni lode a vyplati se je stavet mnohem vic nez flotilu malych prizdikakacu. Ty sice do CS investujes sileny prachy, ale tobe se to vrati v tom ze prijit o CS je sakra tezky a pokud je navic na slusnym lvl tak je to fakt ultimativni zbran (obzvlast pokud se bavime o kolu nebo dunovu). Dalsi vec je ze kolonizace je minoritni skill kterej behem hry vyuzijes tak 20-60 krat rekneme, jen kvuli tomu stavet od zacatku Akkanu ktera ma nanic skilly je blbost. Mnohem vic se vyplati tahnout se s kolonizatorama nez prichazet zbytecne o lode.
mstejska (2912)|19.12.2008 19:28
Sakra sem budu chodit pro napady, az se rozhodnu koupit si SOSE:thumb, zatim jsem se jeste nevydrbal z tutorialu
PS: to ted fakt cumim, jak to mas zanalyzovany
CommanderZ (512)|19.12.2008 19:46
No nemam ted zrovna SoaSE nainstalovane (ale navnadils me, myslim, ze si je zase po case dam :) ), ale pokud si dobre pamatuju, tak CS maji v pomeru k vydrzi o dost mensi damage nez bezne utocne lode. Ja CSky pouzival hlavne na tankovani - tak se da i s mrakem Cobaltu hrat temer beze ztrat.
Salamander (6177)|19.12.2008 19:47
[QUOTE=CommanderZ;196656]No nemam ted zrovna SoaSE nainstalovane (ale navnadils me, myslim, ze si je zase po case dam :) ), ale pokud si dobre pamatuju, tak CS maji v pomeru k vydrzi o dost mensi damage nez bezne utocne lode. Ja CSky pouzival hlavne na tankovani - tak se da i s mrakem Cobaltu hrat temer beze ztrat.[/QUOTE]

Nainstaluj, a ted o svatcich zahrajeme .... :rolleyes:
cool.user (2822)|20.12.2008 00:18
[QUOTE=CommanderZ;196656]No nemam ted zrovna SoaSE nainstalovane (ale navnadils me, myslim, ze si je zase po case dam :) ), ale pokud si dobre pamatuju, tak CS maji v pomeru k vydrzi o dost mensi damage nez bezne utocne lode. Ja CSky pouzival hlavne na tankovani - tak se da i s mrakem Cobaltu hrat temer beze ztrat.[/QUOTE]

Jasne, 60 cobaltu ma vetsi dmg a vetsi hull a mozna i stity dohromady nez 4 capitalky, jenze tady jde o to ze treba dunov ma skill doplnovani stitu a treba takovy dunov na 5 lvl muze kazdych 11 sekund doplnit 750! bodu stitu, dokud mu nedojde antihmota, ale to pri slusnym lvl a pri slusnym upgrade v tech tree na antihmotu neni problem. Navic, je lehci starat se o 4 lode nez o 60 malejch prizdikakacu. Pro tecy a dunovy sou nejvetsi problem Vasari, protoze oni maj v tech tree upgrade na prostreleni stitu, coz je obcas celme pruserova vec.
CommanderZ (512)|20.12.2008 21:50
Ted jsem se dostal do situace, kdy sly moje tri CS (Akkan lvl 4, Dunov lvl 2 a Kol lvl 3), dve z nich skoro bez stitu a 10 tech Vasari zakladnich lodi jim davalo takovou cocku, ze jsem musel vzit roha - o neco bych prisel nez by ty lodicky upizlali. A 30 cobaltu odpari kapitalku behem chvilicky, 60 + Akkan by 4 kapitalky rozsekalo takovym zpusobem, ze by jsi ani nestihal klikat na tu regeneraci stitu.

+ kobalty maj jeste jednu vyhodu - s kapitalkama jim neuteces

EDIT: A taky jednu nevyhodu..ty upgrady na limity si berou procenta z prijmu :(
cool.user (2822)|20.12.2008 23:23
[QUOTE=CommanderZ;197007]Ted jsem se dostal do situace, kdy sly moje tri CS (Akkan lvl 4, Dunov lvl 2 a Kol lvl 3), dve z nich skoro bez stitu a 10 tech Vasari zakladnich lodi jim davalo takovou cocku, ze jsem musel vzit roha - o neco bych prisel nez by ty lodicky upizlali. A 30 cobaltu odpari kapitalku behem chvilicky, 60 + Akkan by 4 kapitalky rozsekalo takovym zpusobem, ze by jsi ani nestihal klikat na tu regeneraci stitu.

+ kobalty maj jeste jednu vyhodu - s kapitalkama jim neuteces

EDIT: A taky jednu nevyhodu..ty upgrady na limity si berou procenta z prijmu :([/QUOTE]

Mas pravdu. Ja tedka intrimu znicil dve kapitalky pomoci 300 scoutu :D

Na regeneraci stitu se neklika, to si delaj samy lode.
CommanderZ (512)|20.12.2008 23:25
[QUOTE=cool.user;197039]Mas pravdu. Ja tedka intrimu znicil dve kapitalky pomoci 300 scoutu :D

Na regeneraci stitu se neklika, to si delaj samy lode.[/QUOTE]

Ja tyhle veci vetsinou nemivam na automat, protoze to to pak vyplytva na prvni prizabitou frigatu ktera leti kolem.
cool.user (2822)|20.12.2008 23:27
[QUOTE=CommanderZ;197040]Ja tyhle veci vetsinou nemivam na automat, protoze to to pak vyplytva na prvni prizabitou frigatu ktera leti kolem.[/QUOTE]

Tak to je ale blbost mit je vypnuty :D
Intri (3490)|20.12.2008 23:32
Cool to zase prosral...
CommanderZ (512)|24.12.2008 12:40
Jak muzu zbourat nejakou svoji budovu? V krizovce jsem u jednech asteroidu postavil dvoje fabriky na frigaty a ted uz tam neni misto na trade port :(
cool.user (2822)|24.12.2008 13:02
[QUOTE=CommanderZ;198426]Jak muzu zbourat nejakou svoji budovu? V krizovce jsem u jednech asteroidu postavil dvoje fabriky na frigaty a ted uz tam neni misto na trade port :([/QUOTE]

jak mas presne uprostred obrazovky dole v tom pruhu obrazek lodi, tak pod tim je takovej oranzovo-cernej prouzek. Na ten klik a za par sekund je dole.
CommanderZ (512)|26.12.2008 13:07
Vasari take nejsou spatni, i kdyz jsou celkove o neco drazsi nez TEC, tak maji jednu naprosto uzasou vec - Phase Stabilizer - to umoznuje skakat na libovolnou vzdalenost i mimo jump lajny. Imba stuff :)
cool.user (2822)|26.12.2008 13:13
[QUOTE=CommanderZ;199086]Vasari take nejsou spatni, i kdyz jsou celkove o neco drazsi nez TEC, tak maji jednu naprosto uzasou vec - Phase Stabilizer - to umoznuje skakat na libovolnou vzdalenost i mimo jump lajny. Imba stuff :)[/QUOTE]

Tak oni maj i ultimativni to jejich delo. Davat dmg vsemu na orbite je podle me skvela vec, znacne to znevyhodnuje ostatni.
CommanderZ (512)|26.12.2008 13:36
[QUOTE=cool.user;199087]Tak oni maj i ultimativni to jejich delo. Davat dmg vsemu na orbite je podle me skvela vec, znacne to znevyhodnuje ostatni.[/QUOTE]

K tomu se nedostanu pac zatim hraju na malych mapach a tam bych musel uplne vsechny svoje planety oblezet vojenskyma labama a to si zase nemuzu dovolit. Co dela ta jejcih ultimatni vec v civilnim stromu...takovy to "The Returning Armada"? Jsem to z popisku nejak nepochopil, to jako docasne vytvori nejaky virtualni lode?
Salamander (6177)|26.12.2008 13:38
[QUOTE=CommanderZ;199095]K tomu se nedostanu pac zatim hraju na malych mapach a tam bych musel uplne vsechny svoje planety oblezet vojenskyma labama a to si zase nemuzu dovolit. Co dela ta jejcih ultimatni vec v civilnim stromu...takovy to "The Returning Armada"? Jsem to z popisku nejak nepochopil, to jako docasne vytvori nejaky virtualni lode?[/QUOTE]

Ne nachvilku, ale naporad ... je to taky pekne ultimativni vecicka :)
CommanderZ (512)|26.12.2008 15:52
Uh, vidim. Je dobry, ze to posila prave ty lode, na ktery nemam technologie :D
Intri (3490)|27.12.2008 01:12
Tak jsme si dneska zahráli - co myslíte, kdo vyhrál?;-)
screen.jpg
cool.user (2822)|28.12.2008 13:57
Ja si dovolim hodit novejsi a lepsi screen :P

Myslim ze soase muzeme smele prohlasit za jeden z nejlepsich benchmarku CPU :D intri potvrdi :D

[ATTACH]8749[/ATTACH]
ScreenShot_34.jpg
Intri (3490)|28.12.2008 14:00
Nic nepotvrdím, CPU mi to nevytížilo na max, svádím to na grafiku.:-P
cool.user (2822)|28.12.2008 14:01
[QUOTE=Intri;199689]Nic nepotvrdím, CPU mi to nevytížilo na max, svádím to na grafiku.:-P[/QUOTE]

Jo jo a proto si mel behem hry dvakrat BSOD na systemu kterej je jinak stabilni jak skala? :D

edit: 2 intri: bla bla bla :D
Intri (3490)|28.12.2008 14:04
Jop, IRQ_NOT_LESS_OR_EQUAL ( nebo IRQ_LESS_OR_NOT_EQUAL? Nevím, co z toho je správně.:-) ) nasvědčuje ovladačům, a jediné ovladače, co jsem doinstalovával a hra je používá, jsou ovladače grafiky, což pouze utvrzuje moji domněnku.;-)

EDIT: Áááá, coolovi došly argumenty. Vítezím, dej mi reputační bod.:-P

BTW, měli bychom něco udělat s tím turnajem. Zatím hrajeme 4, což je trochu málo, chce to novou krev, které můžeme nakopat zadky ( případně od které si můžeme zadek nechat nakopat :-) ).
mstejska (2912)|28.12.2008 14:36
[QUOTE=cool.user;199688]Ja si dovolim hodit novejsi a lepsi screen :P

Myslim ze soase muzeme smele prohlasit za jeden z nejlepsich benchmarku CPU :D intri potvrdi :D

[ATTACH]8749[/ATTACH][/QUOTE]

Podle obrazku to vypada na malou armadicku:)
cool.user (2822)|28.12.2008 14:44
Intri (3490)|28.12.2008 15:29
V češtině? Nekupovat... Už v angličtině to namluvení zní divně, natož pak v češtině.
cool.user (2822)|28.12.2008 15:34
[QUOTE=Intri;199710]V češtině? Nekupovat... Už v angličtině to namluvení zní divně, natož pak v češtině.[/QUOTE]
Tak ono imho budou jen prelozeny texty, takze misto Jump Drive Relic budes mit Skok Ridit Relikvie :D
CommanderZ (512)|28.12.2008 15:50
Skoda ze je to v cj, zrovna zacinam pokukovat po nejake moznosti si SoaSE legalizovat. Za takovou hru si tvurci fakt zaslouzi dostat zaplaceno, a navic uz mi zacina lizt krkem, ze si to nemuzu bez toho Impulse ani poradne patchnout. Nevite o nejake slusne nabidce (bez cj)? Skoda ze to nemaji v Alze, toho mam z prace za rohem :(
cool.user (2822)|28.12.2008 15:51
[QUOTE=CommanderZ;199721]Skoda ze je to v cj,. Zacinam pokukovat po nejake moznosti si SoaSE legalizovat. Za takovou hru si tvurci fakt zaslouzi dostat zaplaceno, a navic uz mi zacina lizt krkem, ze si to nemuzu bez toho Impulse ani poradne patchnout. Nevite o nejake slusne nabidce (bez cj)? Skoda ze to nemaji v Alze, toho mam z prace za rohem :([/QUOTE]

Ja to kupoval pres impulse. Ale imho i cdkey z CZ verze by v impulse mel fungovat ale nemuzu garantovat.

Pokud chces vylozene tvurce podporit tak je idealni kupovat pres impulse, protoze pak jde vetsina penez primo jim, respektive stardocku.
CommanderZ (512)|28.12.2008 15:59
Kdyz si to koupim pres impulse, tak de facto jedine co dostanu je seriove cislo, ne...? To zase kdyz si to koupim u nas, tak to dostanu i s krabici. A da se to tam normalne zaplatit ceskou kreditkou?
cool.user (2822)|28.12.2008 16:02
[QUOTE=CommanderZ;199724]Kdyz si to koupim pres impulse, tak de facto jedine co dostanu je seriove cislo, ne...? To zase kdyz si to koupim u nas, tak to dostanu i s krabici. A da se to tam normalne zaplatit ceskou kreditkou?[/QUOTE]

Dostanes jen SN, ale vic prakticky nepotrebujes. Impulse se stara o vse, aktualizace, stahovani, zalohu atd. Jo, jde platit ceskou kartou, navic to maj narozdil od steamu reseny tak ze jako hlavni cenovou menu pouzivaji dolar, ale pred nakupem ti to vzdycky prevedou do tve mistni meny, takze presne vis kolik zaplatis.
mstejska (2912)|28.12.2008 18:58
[QUOTE=cool.user;199701]Mimochodem, Soase na X-zone za velice priznivou cenu 299,- Kc v cestine :P[/QUOTE]

Co je tam spatneho? Normalni cena v eshopech je kolem 1200,-.
V diskuzi pod zbozim jsem nasel zninky o chybejicim klici.
Za tuhle cenu bych o hre uvazoval. (I kdyz my asi pribyla na hromadu nedohranych)
Ale nerad bych se spalil.
Nevite o tom nekdo neco?
CommanderZ (512)|28.12.2008 19:10
[QUOTE=mstejska;199787]Co je tam spatneho? Normalni cena v eshopech je kolem 1200,-.
V diskuzi pod zbozim jsem nasel zninky o chybejicim klici.
Za tuhle cenu bych o hre uvazoval. (I kdyz my asi pribyla na hromadu nedohranych)
Ale nerad bych se spalil.
Nevite o tom nekdo neco?[/QUOTE]

Muzes jim tam zkusit zavolat a poptat se jich :)

Jinak na impulse to vychazi na nejakych 570 kc.
cool.user (2822)|28.12.2008 19:14
[QUOTE=mstejska;199787]Co je tam spatneho? Normalni cena v eshopech je kolem 1200,-.
V diskuzi pod zbozim jsem nasel zninky o chybejicim klici.
Za tuhle cenu bych o hre uvazoval. (I kdyz my asi pribyla na hromadu nedohranych)
Ale nerad bych se spalil.
Nevite o tom nekdo neco?[/QUOTE]

Pokud sis precet celou diskuzi tak vis jak to s klicem je. Distributor ti ho vyda az po zazadani. Je to pry ochrana proti vykradani cdkeyu z hypermarketu atd.

[QUOTE=CommanderZ;199796]Jinak na impulse to vychazi na nejakych 570 kc.[/QUOTE]

Heh, se divam ze cena po vanocich spadla o 10 usd.
mstejska (2912)|28.12.2008 19:17
[QUOTE=cool.user;199797]Pokud sis precet celou diskuzi tak vis jak to s klicem je. Distributor ti ho vyda az po zazadani. Je to pry ochrana proti vykradani cdkeyu z hypermarketu atd.[/QUOTE]

Jo to jsem cetl, jen jsem chtel vedet, jestli to neni nejaka bouda, jak ta cena, tak nabidka i firma.
Cestina mi zase tolik nevadi, i kdyz u her preferuji anglictinu.
cool.user (2822)|28.12.2008 19:19
[QUOTE=mstejska;199798]Jo to jsem cetl, jen jsem chtel vedet, jestli to neni nejaka bouda, jak ta cena, tak nabidka i firma.
Cestina mi zase tolik nevadi, i kdyz u her preferuji anglictinu.[/QUOTE]
No, to nemuzu posoudit. Hru znova neplanuji kupovat, ale pokud ji koupis a poreferujes tak ti dam plnou palbu RB :D

1RB za skoro 100Kc, to je vyhodna nabidka ne? :D
mstejska (2912)|28.12.2008 19:23
[QUOTE=cool.user;199801]No, to nemuzu posoudit. Hru znova neplanuji kupovat, ale pokud ji koupis a poreferujes tak ti dam plnou palbu RB :D

1RB za skoro 100Kc, to je vyhodna nabidka ne? :D[/QUOTE]

Uz jsem mel vyplnenou objednavku, ale jeste jsem si to chtel overit.
Takovehle infa jsou super. :thumb
CommanderZ (512)|29.12.2008 22:15
Lol co to je Space ponies? Mam to na planete jako feature a nic to zjevne nedela a jen mi to dalo medajli. To je nejaky easter egg?
Intri (3490)|29.12.2008 22:18
Vypadá to tak - popis Achievementu je jasný: "Uhm....what?"