Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456
Zobrazené výsledky: 76 až 79 z 79

Téma: Návrh na úpravu sekce "Počítačové hry"

Starousedlík SHW Avatar uživatele mstejska
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od Karel Polívka Zobrazit příspěvek
    V takovém případě bych se tedy přikláněl k tomu, aby bylo pro hodnocení hry nutné napsat komentář, v kterém by ji každý společně s hodnocením nějak stručně okomentoval, protože pouhé udělení jednoho čísla jakožto celkové hodnocení hry a nic víc je pouze individuální mix pocitových záležitostí stavějících na základě několika odlišných faktorů a tedy ve výsledku mi takové hodnocení o dané hře v podstatě nic neřekne, na rozdíl od rozdělení hodnocení na jednotlivé aspekty.
    Presne tak. Je to sice narocnejsi nez kliknout na cislo, ale mnohem vice vypovidajici. Asi jsem to bral jako samozrejmost.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Ten komentar si myslim je rozumne reseni s tim ze bych ho ale trosku preddiktoval .. tzn .. hodnoceni ..grafiky, hratelnosti, multiplayeru atd .. aby kazdy vedel co se po nem tim komentarem chce.

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od mstejska Zobrazit příspěvek
    Presne tak. Je to sice narocnejsi nez kliknout na cislo, ale mnohem vice vypovidajici. Asi jsem to bral jako samozrejmost.
    A není pak prostě jednodušší rozdělit hodnocení na jednotlivé aspekty, viz předchozí příspěvky?
    Citace Původně odesláno od pas!k Zobrazit příspěvek
    Ten komentar si myslim je rozumne reseni s tim ze bych ho ale trosku preddiktoval .. tzn .. hodnoceni ..grafiky, hratelnosti, multiplayeru atd .. aby kazdy vedel co se po nem tim komentarem chce.
    Předdiktované kde konkrétně? Někde ve formuláři pro psaní každého komentáře v sekci (jen na první komentáře uživatelů v rámci tématu to nerozsliším)? O jaký text by se mělo jednat?

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Myslem jsem to tak ze kdyz uz nekdo bude hodnotit mel by hru patricne okomentovat .. tzn zrejme do nejakeho formulare vyplnit par kolonek ktere jsem jmenoval.

Strana 6 z 6 PrvníPrvní ... 456

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 20-09-2013, 16:18
  2. Reakcí: 27
    Poslední příspěvek: 15-07-2009, 16:27
  3. Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 03-09-2008, 17:22
  4. LCD: 19" LCD panel pro úpravu fotografií
    Od cornelius v sekci Monitory
    Reakcí: 23