reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Jak se dostat ke smazaným SMS

Liqid (410)|6.11.2008 14:52
Zdar takze mam problem. Potral jsem misto na mobilu tak jsem si smaz SMS cca 1.5mb mno nic moc.
A ted potrebuju z jedny SMS dostat cislo pac jsem si ho neulozil. Mam SE k850i takze jesli nekdo vi jak na to jestli to teda vubec jde tak PLS radte.;)
SamecP (1751)|6.11.2008 16:34
Tak tomu bych moc nevěřil,že to číslo z tý sms dostaneš..Podle mě to nejde..:thumbdown
Pavel Bureš (15)|6.11.2008 17:04
Jestli to dobře chápu, tak chcete zjistit číslo odesílatele SMS, kterou jste již vymazal. Je to tak?
Liqid (410)|6.11.2008 17:26
JJ je to tak existuje nejaka moznost ?
Dojigiri (1629)|7.11.2008 12:00
Hmm mohlo by to bejt ještě v nějakým protokolu. Já konkrétně mám v telefonu (Nokia 6600, Symbian) protokol, kde se mi ukládají všechny volaný čísla, ze kterých čísel přišly nebo na ně byly odeslaný SMS (nic dalšího jenom záznam typu Odeslaná SMS na číslo XXXX, Přijata SMS číslo XXXX apod.) takže číslo přijatý SMS by mohlo jít zjistit takhle, ovšem pokud tam máš taky něco podobnýho.
A záleží taky na stáří, co jsem tam teď koukal, tak si to pamatuje jenom určitej počet nejnovějších a starší záznamy se mažou.
(mám tam přímo položku pojmenovanou Protokol - ukládají se tam jednak Přijatý, Nepřijatý hovory, volaný čísla, délka posledních hovorů, čítač dat GPRS atd., a pak je tam právě jedna položka úplně mimo kde je protokol těchhle záznamů, lze tam i filtrovat - Příchozí, Odchozí komunikace atd. - tak koukni jestli tam taky něco podobnýho nemáš) - ale musel bys to číslo stejně "poznat", protože tam např. neni čas, ani nadpis SMSky apod. - ale jdou postupně časově za sebou (aspoň myslím).
Liqid (410)|7.11.2008 14:08
Bohuzel nic takovyho jsem tam nenasel...
cool.user (2822)|7.11.2008 14:11
[QUOTE=Dojigiri;179704]...[/QUOTE]
Jenze on nema symbiana, ale "hloupou" k850.

Kazdopadne se obavam ze na 99% neni sance se k smazanym sms dostat.
mech13 (5526)|7.11.2008 14:16
co tak nejaky logfile u operatora?
Sieben (513)|7.11.2008 15:51
2mech13: no myslím, že zas tak důležit to číslo nebylo...aby tím otravoval operátora, který mu navíc bude tvrdit, že
a) nic takového nemají (lžou, mají jen ehctějí)
b) chtěli by za to peníze
c) řeknou mu, že k takovým informacím oni nemají přístup

2cool: máš pravdu, má hloupého SE...

jink tě asi zklamu, ¨pokud to není uloženo někde jinde v telefonu, tak už to neobnovíš.
Už jen proto, že ta paměť v telefonu je flash, tudíž po jejím vymzání....je vše fuč(nepočítám možnosti super-high-tech-CIA/blabla technologií)

jedinou možností by byl ten operátor, ale ten se na tebe vy*ere...protože nemá jedinej důvod ti to říkat.
Liqid (410)|7.11.2008 18:03
Diky za vasi snahu, ale vypada to tak, ze budu muset nakonec prece jen to cislo sehnat nak jinak nez ho vymlatit z founu :-(