reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Acer TM 220 a fóliové kabely

Olda.Tomsa (2)|13.6.2006 11:41
Mám starý notebook Acer Travel Mate 220. Žádné dělo, ale mé požadavky uspokojí. Díky vadě v LCD jsem ho dostal prakticky zadarmo. Vypadá to, že jsou porušeny některé fóliové kabely a polovina displaye hází zelené proužky. Při určitém nakroucení tyto pruhy úplně zmizí a vše pracuje normálně.

Existuje nějaká možnost jak tento problém odstranit bez výměny celého LCD? Jeho cena - jako náhradního dílu - je totiž srovnatelná s cenou nového notebooku nejnižší třídy. Děkuji moc všem za případnou odpověď.

---Olda----

PS: Pokud by někdo měl trosku notebooku Acer s funkčním 14-palcový displayem, rád tento díl za rozumnou cenu odkoupím.
Invin (17)|14.6.2006 14:02
U nas je sezenes velmi tezko a hlavne musis vedet kolik vodicu tam presne je, roztec, delka, proudova hustota - jedna se FFC kabely - Flexible Flat Cable. Pokud si ho nekde sezenes, tak to musi byt stejny typ, protoze vesmes vetsina je naparena ke konektoru a udelat to v domacich podminkach, tak to nevim nevim. GL
Olda.Tomsa (2)|15.6.2006 18:19
Díky alespoň za takovouto radu. Dozvěděl jsem se totiž o 500% víc, než ve značkovém servisu. Snad existuje někdo, kdo by se do toho pustil... Pokud by někdo věděl víc, bude to super...

----Olda----