Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Acer TM 220 a fóliové kabely

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

Mám starý notebook Acer Travel Mate 220. Žádné dělo, ale mé požadavky uspokojí. Díky vadě v LCD jsem ho dostal prakticky zadarmo. Vypadá to, že jsou porušeny některé fóliové kabely a polovina displaye hází zelené proužky. Při určitém nakroucení tyto pruhy úplně zmizí a vše pracuje normálně.

Existuje nějaká možnost jak tento problém odstranit bez výměny celého LCD? Jeho cena - jako náhradního dílu - je totiž srovnatelná s cenou nového notebooku nejnižší třídy. Děkuji moc všem za případnou odpověď.

---Olda----

PS: Pokud by někdo měl trosku notebooku Acer s funkčním 14-palcový displayem, rád tento díl za rozumnou cenu odkoupím.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

U nas je sezenes velmi tezko a hlavne musis vedet kolik vodicu tam presne je, roztec, delka, proudova hustota - jedna se FFC kabely - Flexible Flat Cable. Pokud si ho nekde sezenes, tak to musi byt stejny typ, protoze vesmes vetsina je naparena ke konektoru a udelat to v domacich podminkach, tak to nevim nevim. GL

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

Díky alespoň za takovouto radu. Dozvěděl jsem se totiž o 500% víc, než ve značkovém servisu. Snad existuje někdo, kdo by se do toho pustil... Pokud by někdo věděl víc, bude to super...

----Olda----

Podobná témata

1. kabely utp stp cat6 ????
    Od Swep v sekci Sítě
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 17-12-2011, 17:25
  2. Kabely ve skříni
    Od Benbow v sekci Volná témata
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 23-03-2011, 19:40
  3. Problémy s PC (HW/SW): Zapojení pc(kabely)
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 22-12-2009, 13:32
  4. utp kabely
    Od petr.svec v sekci Sítě
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 05-02-2009, 19:25
  5. Kabely ke Corsairu HX620W
    Od ing.speedyj v sekci Zdroje
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 14-05-2008, 22:46