Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Laing DDC 12V PRO AGB + Alphacool TOP s expanzkou

Nováček Avatar uživatele uživatel
    Registrace
    Mar 2007

Zdravím,
    píšu ohledně čerpadla Laing s TOPem od Alphacoolu s expanzkou. Ta má objem 110ml, zajímalo by mě, jestli u ní platí nějaké omezení pro velikost okruhu nebo nějaké jiné omezení? Nebo je to prostě jenom piplačka okruh plnit? A jak často bych asi musel hlídat a doplňovat tekutinu, předpokládám-li že budu mít dva radiátory a dva bloky a počítač poběží teoreticky nepřetržitě. Jinými slovy, bylo by řešení s touto expanzkou prakticky použitelné a nebo by vyžadovalo víc práce než užitku. Mám totiž ve skříni dost málo místa, takže bych uvítal prostorově nenáročnou expanzku.
    Odpovídat lze po přihlášení

Moderátor Avatar uživatele Alphacool Support
    Registrace
    Mar 2008

Dobrý den,

to omezení je de facto jen pro první plnění okruhu, protože Laing pumpy jsou velmi výkonné a musíte tam rychle dolévat kapalinu, aby to zbytečně nenasálo vzduch. Při doplňování kapaliny v průběhu provozu už žádné omezení není - jen tam prostě nějaké množství vody dodáte, aby se zvedla hladina. Nic jiného v tom není.
    Pokud máte uvnitř case málo prostoru, uvažoval jste nad nějakými expanzkami do 5.25" pozice ?

Nováček Avatar uživatele uživatel
    Registrace
    Mar 2007

Zdravím,
    tak jsem se nakonec rozhodl, že kvůli prostorové tísni, umístím expanzku mimo skříň, čemuž jsem uzpůsobil návrh. S expanzkami do 5,25" pozice jsem četl řadu odrazujících zkušeností. Udělám si buď vlastní expanzku z láhve od vodky, nebo pořídím Koolance expanzku, která umožňuje našroubování fitinek jak na dno, tak i na stěnu válcové expanzky. Nicméně díky za radu. Budiž vám satisfakcí, že ta Koolance expanzka vypadá reálněji, no a kde jinde než u Vás bych jí pořizoval. Dík

Podobná témata

1. Prosim POMOC Alphacool RePack Quad Laing
    Od nafrEu v sekci Alphacool - co Vás zajímá
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 26-12-2013, 23:36
  2. Možnosti ztišení vodní pumpy Laing DDC 12V -1T Plus v topu.
    Od karpov2 v sekci Alphacool - co Vás zajímá
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 13-12-2011, 21:09
  3. Laing DDC možnost regulace výkonu
    Od nafrEu v sekci Alphacool - co Vás zajímá
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 14-11-2011, 21:47
  4. Prve chladenie od Alphacool
    Od Fatal1ty v sekci Alphacool - co Vás zajímá
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 16-07-2009, 17:32
  5. Alphacool NexXxoS GP3-07B