reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Samsung SyncMaster 2253LW

kevin00 (10238)|8.11.2008 00:14
Koupil jsem nový monitor a on při nastavení jasu pod 85 % začíná hučet a čím je jas nižší, tím hučí víc a víc. Je jasný, že bych ho měl odnést na reklamaci, to si hned odpovím sám. Ale prošel jsem plno fór a diskuzí a přijde mi, že snad hučí každej kus s rozdílem při jakým stupni jasu.
Nemá někdo zkušenost či aspoň nehučící monitor nebo je ta reklamace bezpředmětá a fakt hučí každý kus.
Dále je k monitoru přiložena aplikace MagicTune k nastavení monitoru. Ale ta nefunguje a po instalaci mi napíše, že mám nekompatibilní systém. Na stránkách Samsungu ani podpora pro GeForce 9600 není napsána. Nevíte prosím, jestli je to jen moje neschopnost nebo opravdu to na této grafice nerozchodím. Operační systém je Win XP Pro, jestli to hraje roli.

Děkuji
lubayys (278)|8.11.2008 10:35
četl jsem už na pár diskuzích o tomto problému.pár lidem už to taky dělalo.já mám 2243BW,ale žádné hučení a pískání jsem nezaznamenal, ani při jasu,gamme..
speedsnail (4876)|8.11.2008 15:05
Pokud to dělá více uživatelům a je tedy riziko že i nový kus bude hučet, zkusil bych se v rámci reklamace (jako vada kterou by měli uznat mi to přijde) s prodejcem domluvit na výměně, např za již zminovaný 2243.
kevin00 (10238)|8.11.2008 16:07
[QUOTE=speednail]Pokud to dělá více uživatelům a je tedy riziko že i nový kus bude hučet, zkusil bych se v rámci reklamace (jako vada kterou by měli uznat mi to přijde) s prodejcem domluvit na výměně, např za již zminovaný 2243.[/QUOTE]

Tak tato možnost mě nenapadla. Myslím, že to stojí za optání, neboť jestli 2243 nehučí, tak nemá smysl doufat, že další 2253 nebude.

Děkuji