reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Instalace SB Audigy SE

eR_Skaarj (10)|8.11.2008 16:20
Zdravím. Takže - kvůli problémům s integrovanou zvukovkou (viz. jiné téma zde ve fóru) jsem zakoupil tutu zvukovou kartu.
A teď mám problém - zvukovku jsem normálně zapojil do slotu, a spustil PC. Jenže instalace ovladačů z CD mi vypsala Error. Následně jsem stáhl ovladače od Creative, určené přímo na můj systém (Vista - 64 bit). Jenže při pokusu o instalaci vyskočí tato hláška:

http://img88.imageshack.us/my.php?image=chybagr1.jpg

Samozřejmě jsem vyzkoušel i zákazat integrovanou zvukovku v Biosu, update windows... zkrátka vše co mě napadlo, ale žádný pokrok. Proto kdyby mi někdo mohl poradit, byl bych vděčný.

Ještě dodám že po spuštění PC systém nedetekoval žádný nově připojený hardware. Pojal jsem podezření že zvukovka potřebuje vlastní napájení (jsou na ní dvě "zástrčky" ale nenašel jsem žádný kompatibilní kabel).

Pro úplnost: Deska je MSI DKA790GX
eR_Skaarj (10)|8.11.2008 18:43
Takže po dvojnásobné reinstalaci windows, několikánásobné reinstalaci kodeků, updatu biosu... stačilo pro zprovoznění karty ji jen zapojit do druhého PCI slotu. Bohužel hned vedle je PCI E. slot ve kterém mám grafiku... takže ji asi budu muset přestěhovat...