Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 34

Téma: Poradte co ješte změnit..

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Ahoj.. potřeboval bych poradit.. sestavil jsem si comp. mylsim že bude dobrý ale nejsem si jistý s pár detaily.. tak třeba.. někdo mi tady poradil zdroj emermax.. 525+.. .. ale ten stojí 2050.. vyp,latí se si připaltit 500 protože forton blue storm II se mi zdá dobrý.. .. Potom základní desko taky mi nedko poradil tuto že bude dostatečná na taktování .. já osobně.. bych radši nejakou z chipsetu P 45 co mylslite vy.. http://www.alfacomp.cz/php/basket.ph...N001GK401IB701 Dekuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Razi3L
    Registrace
    Oct 2007

Sestava je dobrá, nchal bych to tak, jak to je. Zdroj bych každopádně bral ten Enermax.

/edit: oprava: špatně jsem se podíval - omlouvám se

desku bych s klidem nechal P35 DS3
    Naposledy upraveno uživatelem Razi3L: 08-11-2008 v 21:14

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

Desku bych vzal možná radši Gigabyte P43DS3 ale i tahle je dobrá. Zbytek je super. (nevim co seRazielovi nezda na Centurionovi, je to dobra skrin). Zdroj jednoznacne Enermax.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Jj .. tu desku jsem uvažoval taky tu co jsi tam napsal.. alet ak uvidim jak vyjdou prachy..

JO ješte nák nerozumim proc vsichni tak moc doporučujou ten emermax.. v čem je tak vyjímečnej..

a jak pa se taktuje.. na teto desce.. http://www.alfacomp.cz/php/product.p...4008M000000IHL máte nekdo zkušenosti.. ?
    Naposledy upraveno uživatelem speedsnail: 09-11-2008 v 07:35 Důvod: sloučeno, příště použij tlačítko "EDIT" thx.

Starousedlík SHW Avatar uživatele SamecP
    Registrace
    Jul 2007

Jo na téhle desce se ti bude taktovat slušně..Ještě lépe by se,ale teoreticky taktovalo na Gigabyte P35 DS3 a stojí o něco míň..Ale zase nemá PCIe 2.0..S tim Enermaxe-všichni ho doporučujou,protože je to špička na trhu,má vysokou účinnost,je absolutně tichý,kvalitní součástky..K tý sestavě-zdroj by klidně stačil 425W,pokud chceš taktovat tak bych vzal lepší chladič na cpu Cooler Master Hyper 212,jinak OK.

Redaktor SHW / Digimanie Avatar uživatele Milan Šurkala
    Registrace
    May 2006

Sestava je výborná. Co se týče zdroje, ony Fortrony jsou docela slušné zdroje, ale Enermax je prostě lepší. Vysoká účinnost, minimální hluk, vysoká spolehlivost. Za ty peníze to stojí.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

tk 425 .. to jako sice jo .. ale tak třeba za rok nebo tak si budu chitt koupit lepiš hrafiku. no a to taky dost bude taky vic zřat.. . jo a s tim chladičem kdybych chtel z tech trochu lepsich . .tak jak si nabízel ty.. ten coler master..212.. .. je lepsi nez tento http://www.alfacomp.cz/php/product.p...4007N000000ILE ?

Registrace
    Jul 2007

No,v současnosti je spíš moderní snižovat spotřebu komponent,takže bych se budoucnosti nebál..Tenhle novej Freezer nic moc,má oproti předchůdci o trošku vyšší výkon,ale žádný zázrak.Ten Cooler Master Hyper 212 bude lepší na 100%..

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele fanynek
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od Swwwoby1 Zobrazit příspěvek
    tk 425 .. to jako sice jo .. ale tak třeba za rok nebo tak si budu chitt koupit lepiš hrafiku. no a to taky dost bude taky vic zřat.. . jo a s tim chladičem kdybych chtel z tech trochu lepsich . .tak jak si nabízel ty.. ten coler master..212.. .. je lepsi nez tento http://www.alfacomp.cz/php/product.p...4007N000000ILE ?
    Nenech se ukecat. 525W je zvolený gut a máš slušnou rezervu. A jak píše Samec.....ten CM 212 je daleko lepší.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

a ten chladič co tam mam na taktování nestači.. ? Zas nechci taktovat hend co si to koupim nejdřic až to bude ptřeba.. taktovat 3 Ghz. je trošku zatim zbytečný,, časem jo ..ale ne nejak výrazne.. aby to procesoru nejak neškodilo..

Registrace
    Oct 2006

a ten chladič co tam mam na taktování nestači.. ? Zas nechci taktovat hend co si to koupim nejdřic až to bude ptřeba.. taktovat 3 Ghz. je trošku zatim zbytečný,, časem jo ..ale ne nejak výrazne.. aby to procesoru nejak neškodilo..
    Co můžeš udělat hned, neodkládej na zítřek. Znáš to? Jestli máš peníze, tak když už to budeš skládat, tak to vem z čistý vody.
    Kua, jsem tím OC nějako posedlý. Ale fakt, věř mi. Taky jsem na začátku myslel, že to nebude potřeba a pak jsem si pořídil Noctuu a chrochtám si blahem. Teda tichem a chladem.

Registrace
    Jul 2007

Citace Původně odesláno od fanynek Zobrazit příspěvek
    Nenech se ukecat. 525W je zvolený gut a máš slušnou rezervu.
    Já neukecávam.Já argumentuju

Tak v tom případě si ten Freezer klidně vem.Pokud by si taktoval víc tak z něj bude turbína,ale takhle to je OK.

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Jo ješte by mi taky zajimalo s tim chaldičem co jsi tu uved.. a s tou deskou jak sjem si vybral.. na kolik by se ten E8400 tak dal nataktovat.. ?

Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od SamecP Zobrazit příspěvek
    Tak v tom případě si ten Freezer klidně vem.Pokud by si taktoval víc tak z něj bude turbína,ale takhle to je OK.
    A co když ho to taktování chytne víc, než si teď myslí?

Registrace
    Oct 2006

Jo ješte by mi taky zajimalo s tim chaldičem co jsi tu uved.. a s tou deskou jak sjem si vybral.. na kolik by se ten E8400 tak dal nataktovat.. ?
    Limit nebude FSB desky ale potřeba vysokého napájení a teplota CPU. Dneska jdu pokořit 4,3GHz a jsem zvědavý, kolik voltů bude chtít.

Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Ako zmenit zobrazeni?
    Od palomm v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 14-12-2010, 11:15
  2. Windows 7: Jak změnit písmo ?
    Od Malibu Joe v sekci OS Windows
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 01-11-2010, 20:39
  3. CRT: Kde ještě sehnat CRT