Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Zeroshell nedostatek mista pro instalaci aplikaci?

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Zdarvim mel bych prozbicku uspesne jsem nainstaloval Zeroshell.net (na 40GB HDD IDE..) vse probehlo v naprostem poradku system funguje jak ma maximalni spokojenost ale problem nstava az kdyz chci doinstalovat nakou aplikaci.. v mem pripade to je konkretne www.mediatomb.cc tak proni neni misto.. veci co stahuji se ukladaji do RAM pameti.. a vsechny partitiony sou udelany na miru presne pro system sou pouze ONLY READ... nasel sem na jejich foru tento postup http://www.zeroshell.net/eng/forum/v...db65da4264802c jak tento problem s instalaci aplikaci vyresit.. bohuzel mi tento postup nejak nesel..pouzil sem pouze tu cast jak si udelat to misto ty ostatni veci jsem tam nedaval... sem v linuxu zacatecnik a proto prosim skusenejsi o radu dekuji
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Neznam Zeroshell, ale jsou prakticky 2 moznosti:
    1. Oddily (partitions) maji dost volneho mista (v konzoli zjistis prikazem "df -h"). Pak bys jako admin mel byt schopen odpovidajici mountpointy pripojit i pro zapis prikazem
    Kód:
    mount / -o remount,rw
    Misto "/" dopln mountpoint odpovidajiciho filesystemu

2. Oddily nemaji dost volneho mista a/nebo jejich filesystem nepodporuje prepis - pak mas prakticky smulu. Sice se to da presvedcit, ale je to mimo moznosti zacatecnika.

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Citace Původně odesláno od Tosuja Zobrazit příspěvek
    Neznam Zeroshell, ale jsou prakticky 2 moznosti:
    1. Oddily (partitions) maji dost volneho mista (v konzoli zjistis prikazem "df -h"). Pak bys jako admin mel byt schopen odpovidajici mountpointy pripojit i pro zapis prikazem
    Kód:
    mount / -o remount,rw
    Misto "/" dopln mountpoint odpovidajiciho filesystemu

2. Oddily nemaji dost volneho mista a/nebo jejich filesystem nepodporuje prepis - pak mas prakticky smulu. Sice se to da presvedcit, ale je to mimo moznosti zacatecnika.

uz jsem to vyresil dekuji za reakce

Podobná témata

1. Nedostatek virtual. paměti
    Od travas1 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 03-02-2010, 00:37
  2. Windows Vista: vista vs disk (málo místa/dost místa)
    Od matyyy v sekci OS Windows
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 15-01-2010, 15:34
  3. Windows 7: Nedostatek pameti x64 6GB RAM
    Od |Mio| v sekci OS Windows
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 19-12-2009, 16:49
  4. Nedostatek virtuální paměti ?
    Od Hanife v sekci Operační paměti
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 26-07-2009, 01:10
  5. Nedostatek elektriny do gr. karty...