reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

rozebrání NB Toshiba

daysleeper (2)|10.11.2006 20:09
Poradí mi prosím někdo? Chtěl bych si v notebooku Toshiba Satellite L10-119 vyměnit DVD ROMku za DVD RWčko...Vyndal jsem všechny šroubky, odepnul všechny pacičky, ale přesto ještě drží něco zhruba uprostřed a já nemohu přijít na to, co. Za každou radu budu velmi vděčný.
odb (505)|11.11.2006 12:27
skus vybrat klavesnicu a pod nou byva este jedna srubka, ktora to cele v strede drzi. pravdepodobne drzi aj mechaniku.Po jej vysrubovani to mechaniku by si mal mechaniku v pohode vytiahnut. Pred nedavnom som tiez menil mechaniku. Klavesnicu, na tvojom netebooku, pravdepodobne vyberies az ked odstranis kus plastu, co je nad nou (medzi klavesnicou a displejom).Ak mas stastie staci len stlacit zapadky na vrchu klavesnice a vyberies ju. Na notebooku DELL som musel odstranit ten kus plastu aby som vybral klavesnicu (babracka), na starsom notebooku LENOVO (GERICOM) boli zapadky. Pri kupe novej mechaniky si davaj este pozor na konektor. Pred kupou (cez internet) si over, ci konektor je rovnaky ako ma tvoja stara mechanika. Je to trosku umenie zistit aky konektor ma mechanika, fotky su len z predu ale po dlhsom googlovani na nejakej 50-tej stranke najdes aj fotku konektora. Ak nieco ozvy sa, pomozem ak budem vediet.
daysleeper (2)|12.11.2006 21:40
MOOOOOOOOOOOOOOOOC díky za pomoc!!!!!!!! Sice se mi stala taková nepříjemnost, že klávesnici drželi 2 šroubky, který jsem musel prostě utrhnout,neboť jsem neměl na ně vhodnej nástavec a navíc byli ukrytý dost nešikovně. Výsledek? Mírně deformovaná klávesnice(celkem to vlnoleum šlo vyrovnat, až jsem se divil!) a zcela funkční DVD vypalovačka!!!!!!! Ale utvrdilo mě to v tom, že upgrade NB se mi příště už nevyplatí...