Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 4 z 6 PrvníPrvní ... 23456 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 80

Téma: TES4 : Oblivion

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

vrahouni z tribunalu sou vtipni. prvniho jsem dal na levelu 1... ale dalo to praci... zvlast, kdyz clovek hraje za bretonku a jeste zenskou Daji se tim docela nahrabat penizky Precejen ze zacatku nejakych 1000gp za jedno brneni je docela dost...
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

No tak přelouskal jsem ten tvůj blog a napadá mě jediné :"užil jsis to i když to bylo tak hrozné" :-) A k tomu ledovému brnění se dá říct jediné : "Alien zavítal do Morrowindu a uříznul daedře koule"

GDO nevěří at se kokne . . .

Registrace
    May 2006

ty vubec nevis co rikas. hrat morrowind na vyladene sestave s tulenem 1755, 512MB RAM PC135 CL2 a GF4400Ti byla slast. Hrat Oblivion pres Oldblivion an stejne sestave bylo docela v klidu, i kdyz to vypadalo hrozne. Ale skutecne hrozne bylo hrat Morrowind na celeronu 667, 128MB RAM a Matroxu G400 16MB... Na tomhle jsem odehral asi 50% prvni postavy.

Tri kroky, otocka.... hrrrr... vrrrr.... sswwwwaaaaaappppppp.... trh, skub... tri kroky... loading exterior.... chrrrrrr.... vrrrr.... tri kroky, sek sek sek - krysa mrtva.... save.... chrrrrrr.... vrrrr.... krysa dopadla na zem. Jdu na caj, nacita se Vivec...

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od ICEBOSS
    Tri kroky, otocka.... hrrrr... vrrrr.... sswwwwaaaaaappppppp.... trh, skub... tri kroky... loading exterior.... chrrrrrr.... vrrrr.... tri kroky, sek sek sek - krysa mrtva.... save.... chrrrrrr.... vrrrr.... krysa dopadla na zem. Jdu na caj, nacita se Vivec...
    Jojo, takhle přesně jsem hrál Half Life na Pentiu 166 s 2MB grafkou -to byly časy

Ale je pravdou, že člověk pak má z té hry úplně jiný zážitek, ať už se to týká Oblivinou nebo kterékoliv jiné hry, u které si člověk nemůže dovolit slušné detaily a alespoň přiměřený počet snímků za sekundu...

Starousedlík SHW Avatar uživatele tequilla
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od boboco
    Jojo, takhle přesně jsem hrál Half Life na Pentiu 166 s 2MB grafkou -to byly časy

Ale je pravdou, že člověk pak má z té hry úplně jiný zážitek, ať už se to týká Oblivinou nebo kterékoliv jiné hry, u které si člověk nemůže dovolit slušné detaily a alespoň přiměřený počet snímků za sekundu...
    Jinymi slovy se tomu rika promitani diapozitivu. Svyho casu jsem si toho jako chudy student uzival merou vice nez vrchovatou .

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

No vono stačí když napíšu sestavu která mluví za vše.....

Athlon 64 4000+
    2GB ram
    GF 8800 GTX

Detaily: vše na MAXIMUM...

FramesPerSecond: Minimum - 35
    Average - 45
    Maximum - 60

Na www.youtube.com je halda filmečků z Oblivionu... a z Morrowindu taktéž.

EasternEggs...

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Honny
    Registrace
    May 2006

No, měl sem tu čest hrát zezačátku Morrowind na P III 500MHz a GF4MX. Chápu tě. Ale má to kouzlo, ne?

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od sokorotor
    No vono stačí když napíšu sestavu která mluví za vše.....

Athlon 64 4000+
    2GB ram
    GF 8800 GTX

Detaily: vše na MAXIMUM...

FramesPerSecond: Minimum - 35
    Average - 45
    Maximum - 60

Na www.youtube.com je halda filmečků z Oblivionu... a z Morrowindu taktéž.

EasternEggs...
    Ta sestava a FPS je z krátkého videa OBLIVION...

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

No a zase na druhou stranu lze Oblivion rozchodit "plynule" i na takovéto sestavě ...jak dokazuje video od G4NJA(www.youtube.com).

Athlon XP 2200+ , 768 mb DDR , GF-FX5900XT/128mb/...

Detaily - Medium/800x600/

... když si připočtu že zároveň s hrou běží program na záznam videa tak je to celkem dobrej výkon.

GDO nevěří at se kokne. . .

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Leroj
    Registrace
    Dec 2006

tak musím trochu zkorigovat svoje prohlášení o mrtvým Oblivionu - psal jsem to po začátku hry a prostě mi to tak přišlo.
    No a nyní při zavírání 1. brány a osvobozování Kvatche se to trochu hnulo.

Nicméně Gothic 2 měl rozhodně víc oživený okolí měst - tady jdu a jdu a semtam nějaká potvora. V Gothicu bych takhle moc dlouho nešel :-)

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

EEEEEEEE, může mi prosím někdo vysvětlit princip ,jak funguje program OLD_OBLIVION.(nebo jakseto píše)

Mám to chápat tak jako když mám pěkný,barevný,vystínovaný a pomalý XPčka a když to všechno vypnu (efekty) tak budu mít šedý lišty,žádný stíny a rychlý XPčka... nebo to funguje úplně jinak ?

Registrace
    May 2006

proste mas misto efektu NIC Treba voda je jen modrej flek, vsechno vypada hrozne hnusne... skoro jako Might & Magic 6

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2006

Takže je to mod ? Nebo vypnuté všechny efekty v originálním Oblivionu ?

Já jsem viděl video na WWW.TYTUBO.com(youtube.com) a zas tak hrozně to nevypadalo.

Připomnělo mi to HEXEN 3 (nebo Heretik)....

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

vsechno vypada hrozne hnusne... skoro jako Might & Magic 6
    Hele, MaM6 si do pusy neber

Registrace
    May 2006

M&M6 jsem hral rok a celej jsem ho dohral. je to brutalni hra...

hm. mam v oblivionu problem. nacpal jsem si do pocitace lepsi grafiku. misto 4400Ti mam FX5900XT a svete div se, ono to jede docela slusne i na tom tulenovi :-D. Blby je, ze +/- kazdou minutu to hodi BSOD 0x0000007 . Zkusil jsem snad uz vsechny ovladace, podtaktovat grafiku, procesor, agp dat na 2x... i cistou instalaci woken (sestava tradicni, tulen 1,755, asus tusl2-c, live5.1 s KX, msi fx5900xt)

nejaky navrhy?

Strana 4 z 6 PrvníPrvní ... 23456 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 16-08-2008, 00:40
  2. Elder Scrolls 4: Oblivion
    Od wokpro v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 18-11-2007, 12:07
  3. GeForce: co oblivion na FX5500
    Od matilda v sekci Grafické karty