Strana 22 z 75 PrvníPrvní ... 1220212223243272 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 316 až 330 z 1116

Téma: Expertiáda a otázky v ní

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Ellessar Zobrazit příspěvek
    Najnovsia otazka je dost vtipna, zaujimalo by ma zkade na tie otazky chodite, ale odporucam vam pred vytvorenim otazky navstivit oficialne stranky vyrobcu v anglictine... Tak ja idem tipovat...
    Ať se vám zdají vtipné nebo ne, odpovědi bývají potvrzené přímo samotným výrobcem, kterého se otázky týkají. Stejně tak tomu je i v tomto případě. To, že mají výrobci na webech různé údaje (a ano, v tomto případě to na zmiňovaném oficiálním webu MSI, respektive na stránce, kterou nejspíše myslíte, mají špatně - takové je stanovisko ze strany MSI), není náš problém a ani jej nebudeme zohledňovat (nechť je to vizitka té které společnosti, které se to týká - naše otázky jsou vždy cílené na fakta, která jsou dána, nikoli na údaje na webech - pokud správná fakta nelze z webu zjistit, tím lépe (jedná se pak o otázku pro pár lidí, kteří přišli s daným řešením do styku nebo mají možnost si informaci sami ověřit a pokud je na webu možné najít jinou, nesprávnou odpověď, je to smutné a není to fér, nicméně na správné odpovědi to nic nemění). Více k tomu nebudu dnes dodávat a toto téma opět uzamykám, jelikož diskuze o aktuální otázce je proti providlům.
    Odpovídat lze po přihlášení

Registrace
    May 2006

Jediná správná odpověď (podle MSI) na 7. otázku byla třetí v pořadí, podpora byla přidána od verze 3.2. Tuto informaci bylo navíc možné najít na stránkách výrobce zde:
    http://global.msi.com.tw/html/popup/...el/index_4.htm

To, že na jiné části webu mají chybně uvedené něco jiného, je smutné, ale na skutečnosti (a tedy správné odpovědi) to nic nemění. Nechť je to vizitka MSI.

Slovíčkaření o tom, co je nebo není oficální nebudu řešit - pro mě je oficiální podpora něco, co o daném produktu prohlašuje výrobce, přičemž je to dohledatelné v nějakých jeho materiálech, typicky v manuálu nebo na webu v odpovídající části. A tuto informaci možné dohledat na webu bylo, viz odkaz výše. Na závěr bych jen pro případ, kdy chce mít někdo větší jistotu o správnosti dané informace, najít si více zdrojů, kde si je možné ji ověřit (ať už v rámci stejného nebo více webů), případně se dotázat někoho, kdo má s danou firmou, které se to týká, co do činění (typicky nějaký zaměstnanec, technická podpora apod. - ovšem samozřejmě je otázkou, zda dotyčný bude sdílný nebo zda odpoví správně, nechť to je opět pouze a jen jeho vizitka jeho zaměstnavatele).

Zohledňovat ale chyby ve specifikacích/popiscích na webech výrobců (nebo kohokoli jiného) vážně nebudeme.

Je mi jasné, že se to mnohým nebude líbit, nicméně ani život sám o sobě není fér . Navíc pro postup do slosování je třeba mít minimálně 8 správných odpovědí, ne všech 10, viz pravidla.

Starousedlík SHW Avatar uživatele tequilla
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od Karel Polívka Zobrazit příspěvek
    Jediná správná odpověď (podle MSI) na 7. otázku byla třetí v pořadí, podpora byla přidána od verze 3.2. Tuto informaci bylo navíc možné najít na stránkách výrobce zde:
    http://global.msi.com.tw/html/popup/...el/index_4.htm...
    Tady je potreba zvyraznit to spojeni "bylo navic mozne", protoze aktualni stav se take priklani k BIOSu 3.5...IMHO kazdej, kdo logicky uvazoval asi stejne radsi zvolil posledni moznost, protoze ta prvni byla blbost a druha jakbysmet (ta treti se zdala byt blbosti nejmensi)

Nováček
    Registrace
    Nov 2006

Tak ja som dal odpoved, kt. sa najviac blizila ku 3.2, cize 3.5 a vyslo mi to

Starousedlík SHW Avatar uživatele first.indian
    Registrace
    Jul 2006

Ja to vygoogloval na nejakem ruskem webu
    Bylo tam napsane 1333MHz a v3.2 a zbytku jsem nejak nerozumnel (nejaky vysypany caj tam byl ) Ale tak jsem to strelil a byla to trefa do cerneho

Starousedlík SHW Avatar uživatele first.indian
    Registrace
    Jul 2006

Aaaaaaaaaaa dneska jsme odpovidal zbrkle a urcite spatne Spravna odpoved byla taky jasna ale ja blbec klikl na neco jineho
    Kdyby tak bylo mozne treba do 10 minut od prvni odpovedi se este opravit...

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele elpsycho
    Registrace
    Nov 2006

Já v jedné z minulých otázek přisoudil MSI slogan patřící Gigabytu, protože sem si říkal že to jednou zkusím od boku, věděl sem že Digital avantgarde patří Abitu a Upgrade your life mi narozdíl od zbývajíí možnosti něco říkalo, tak jsem to označil

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od tequilla Zobrazit příspěvek
    Tady je potreba zvyraznit to spojeni "bylo navic mozne", protoze aktualni stav se take priklani k BIOSu 3.5...IMHO kazdej, kdo logicky uvazoval asi stejne radsi zvolil posledni moznost, protoze ta prvni byla blbost a druha jakbysmet (ta treti se zdala byt blbosti nejmensi)
    Ano, všimnul jsem si. Původně měli opravit na jiné stránce verzi 3.5 na verzi 3.2, nicméně nakonec opravili verzi 3.2 na verzi 3.5. Ptal jsem se tedy, proč to nakonec opravili opačně a jejich postoj je nakonec takový, že by sice verze 3.2 měla mít podporu obsaženou taky, nicméně zcela jistí jsou si až verzí 3.5, takže z toho důvodu změnili všude verzi 3.2 na verzi 3.5 (namísto naopak), za čímž si stojí i oficiálně, že to bude fungovat.

Další příklad toho, že se ani informacím na webu výrobce nedá 100% věřit a často v tom mívají hokej (u lokalizací webů je to pak takřka na denním pořádku).

A protože verze 3.5 v odpovědích nebyla, bude všem účastníkům, kteří nějak na tuto otázku odpověděli, nastaveno, že zvolili jako správnou 3. odpověď, jejíž znění změním na verzi 3.5.

O to více důvodů, proč číst recenze (nemusím říkat ideálně kde :-)).

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od Karel Polívka Zobrazit příspěvek
    O to více důvodů, proč číst recenze (nemusím říkat ideálně kde :-)).
    recenze, eh? to slovo neznám... ale stejně jsem měl všechno dobře

Nováček
    Registrace
    May 2006

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
    Naposledy upraveno uživatelem Karel Polívka: 03-08-2007 v 11:13 Důvod: Porušení pravidel expertiád

Banned Avatar uživatele Pavel Boček
    Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od georgeso Zobrazit příspěvek
    xxxxxxxxxxxxxxxxx
    jo? já jsem to našel hned (teda jak jsem se dvě hodiny mordoval s připojením a přetaktováním což sem nakonec vzdal a připojení se rozjelo samo) jak se to správně načetlo

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od georgeso Zobrazit příspěvek
    xxxxxxxxxxxxxxxx
    Musím Vás zklamat, ale na této otázce není nic závadného - odpověď je možné dohledat.

A už mě unavuje neustále opakovat, že v pravidlech je jasně uvedeno, že je zakázáno o otázce v den její publikace veřejně diskutovat. Kdo toto pravidlo od této chvíle poruší, bude automaticky z aktuální expertiády vyloučen. Ať si to každý přebere, jak chce.

eraser

Musím súhlasiť, jasnú odpoveď na poslednú otázku mám priamo pred sebou, takže zrejme nezaškodí jej opätovné prečítanie a hľadanie kľudne i na global stránkach MSI.

Starousedlík SHW Avatar uživatele tequilla
    Registrace
    Aug 2006

Citace Původně odesláno od eraser Zobrazit příspěvek
    Musím súhlasiť, jasnú odpoveď na poslednú otázku mám priamo pred sebou, takže zrejme nezaškodí jej opätovné prečítanie a hľadanie kľudne i na global stránkach MSI.
    Presne tak, odpoved na dnesni otazku je naprosto jednoznacna.

eraser

Ono úplne jednoznačná by bola vtedy, keby mi niekto prichystal danú dosku s parametrami, ktoré figurujú v otázke a k tomu dodal trojicu procesorov, aby som to mohol prakticky overiť.

Strana 22 z 75 PrvníPrvní ... 1220212223243272 ... PosledníPoslední