Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 75 PrvníPrvní 12341252 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 16 až 30 z 1116

Téma: Expertiáda a otázky v ní

Pravidelný diskutér Avatar uživatele wthulmann
    Registrace
    May 2006

fakt nevim, "expertiáda" to není, je to soutěž co má zvýšit návštěvnost stránky sponzora, budiž, nejsme proti, chci cenu, tak bych mohl spolupracovat, ale otázka na barvu webu mi přijde už trošku za hranicí.
    Taky by mě zajímalo co byla správná odpověď na tu hmotnost, schválně jsem si to hledal, a to co jsme zaškrtnul bylo špatně, tak nevim.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček Avatar uživatele amoondre
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od wthulmann
    fakt nevim, "expertiáda" to není, je to soutěž co má zvýšit návštěvnost stránky sponzora, budiž, nejsme proti, chci cenu, tak bych mohl spolupracovat, ale otázka na barvu webu mi přijde už trošku za hranicí.
    Taky by mě zajímalo co byla správná odpověď na tu hmotnost, schválně jsem si to hledal, a to co jsme zaškrtnul bylo špatně, tak nevim.
    hladal som vahy notebookov a zaujimave ze notebooky z rady ktora je podla SWH nespravnou odpovedou, su lahsie o 0.2kg ako ta "spravna"

Nováček
    Registrace
    May 2006

Tak vidím, že nejsem sám, komu připadá hodnocení správnosti odpovědí v současné expertiádě s NETS poněkud podivné. Buď sám zadavatel otázek nemá ve svém zboží přehled, nebo je chyba v někom jiném.

k 5. otázce - počet vadných bodů - NIKDE, ani na globálním servru Asusu není u W3 uvedeno, že oplývá zárukou "Zero Bright Dot". Pak je tedy buď vůbec nemění (taková možnost odpovědi nebyla), nebo mění nad 3 vadné, nebo se v NETS spletli (:-)

k 8. otázce - nejlehčí řada - opět podle servru Asusu mají U5 hmotnost 1,4 (oproti "zřejmě správné" W5?, které jsou kolem 1,6kg). Tady taky mám dojem, že to u NETS nevědí (:-D, protože je nemají v nabídce. Jinak si to nedovedu vysvětlit.

Nepočítám, že bych se někde dovolal vysvětlení či nápravy.
    Lol zítra, až se dozvím, že převažující barva stránek notebookcentrum je červená.

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Karel Polívka
    ...
    tohle vsechno samozrejme chapu. nejjednodusi by bylo expertiadu prejmenovat :-D resp.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od EmZed
    Tak vidím, že nejsem sám, komu připadá hodnocení správnosti odpovědí v současné expertiádě s NETS poněkud podivné. Buď sám zadavatel otázek nemá ve svém zboží přehled, nebo je chyba v někom jiném.

k 5. otázce - počet vadných bodů - NIKDE, ani na globálním servru Asusu není u W3 uvedeno, že oplývá zárukou "Zero Bright Dot". Pak je tedy buď vůbec nemění (taková možnost odpovědi nebyla), nebo mění nad 3 vadné, nebo se v NETS spletli (:-)

k 8. otázce - nejlehčí řada - opět podle servru Asusu mají U5 hmotnost 1,4 (oproti "zřejmě správné" W5?, které jsou kolem 1,6kg). Tady taky mám dojem, že to u NETS nevědí (:-D, protože je nemají v nabídce. Jinak si to nedovedu vysvětlit.

Nepočítám, že bych se někde dovolal vysvětlení či nápravy.
    Lol zítra, až se dozvím, že převažující barva stránek notebookcentrum je červená.
    Přikláním se také k vyřčenému. Právě otázky na tyto dvě odpovědi jsem docela pečlivě hledal a ať hledám jak chci, tak jsem dospěl ke stejným výsledkům v rozporu s hodnocením soutěže. Rád bych znal vyjádření NETS k těmto rozporuplným informacím.

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Valheru
    Přikláním se také k vyřčenému. Právě otázky na tyto dvě odpovědi jsem docela pečlivě hledal a ať hledám jak chci, tak jsem dospěl ke stejným výsledkům v rozporu s hodnocením soutěže. Rád bych znal vyjádření NETS k těmto rozporuplným informacím.
    Faktem je, že tato soutěž byla přesnou ukázkou toho, jak by to nemělo vypadat. Po zkušenostech ze soutěží předchozích jsem již správnost odpovědí u této neověřoval s tím, že pokud se prodejem produktů, na které své otázky mířili, zabývají, měli by mít více než dostačující přehled. Tímto bych se tedy rád omluvil za nesrovnalosti s touto soutěží spojené, odteď budu k soutěžním otázkám a jejich odpovědím přistupovat mnohem zodpovědněji a především také přísněji na jejich cílení (teď mluvím o poměru reklamních otázek vůči těm HW). Model, že sponzor dodá otázky a odpovědi podle svého uvážení, je tedy tímto ukončen, což pro některé účastníky této diskuze bude nejspíše aspoň trochu potěšující zprávou.

Bohužel 5. otázku budu muset z celkového hodnocení zcela vypustit (udávaná správná odpověď sama o sobě postrádá smysl), nelze na ni jednoznačně odpovědět. Pokud jde o 8. otázku, tak postoj firmy Nets.cz je takový, že měli na mysli notebooky prodávané u nás, mezi které řada U5 nespadá (trochu ironií je ovšem skutečnost, že tato řada byla mezi jednou z nabízených odpovědí). Zde tedy budu následně brát jako správnou odpověď "Asus U5", tedy za b).

Nováček
    Registrace
    May 2006

Ještě k té 8. otázce - pokud se Nets skutečně takto vyjádřili, pak by se měli podívat do produktového letáku Asusu květen/červen 2006, kde je U5A i s cenou v Kč.
    Velice mě těší, že redakce v této šlamastyce nehraje mrtvého brouka, vždyť tady jde o reputaci SHW. Vrcholně spokojený budu, až se přehodnocení správnosti odpovědí projeví taky ve výsledném bodování a v Top 20.
    Naposledy upraveno uživatelem EmZed: 02-07-2006 v 01:40

Nováček
    Registrace
    May 2006

Pred chvili jsem si precetl otazky a odpovedi a nestacil jsem se divit!
    Uz jsem sem chtel psat, jestli jsem omezenec ja nebo ten kdo dava otazky a odpovedi, ale vidim ze ja na tom asi zase tak spatne nebudu. Pokud dokaze nekdo napsat takovou pitomost, ze se LCD display meni pri 0 vadnych pixelech, tak mi nad tim opravdu zustava rozum stat (spravna odpoved je 3vp, 1p je u jinych rad a pouze prvnich 30 dni tusim). Ja osobne bych ale rozhodne spravnost odpovedi nekontroloval, protoze tak alespon na sebe ta firma prozradi, co je zac. Firma nets opravdu prokazala, ze zamestnava profesionaly, a proto si od ni nikdy nic nekoupim. BTW: Expertiada je pouze jina forma placene reklamy, coz je NAPROSTO POCHOPITELNE!! Nechapu proc se nad tim pozastavujete! Pokud chcete expertiadu pro experty, tak myslim pro SWH nebude problem takovou udelat, zucastni se ji cca 40 lidi, a bude samozrejme bez CEN, protoze zadnou firmu takove mnozstvi potencialnich zakazniku nemuze zajimat! Ovsem ukazde se, kdo je nejvetsi expert (čti: umi nejlepe pouzivat internetove vyhledavace).

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

Tak teď koukám, celou dobu jsem měl 8 správných odpovědí a teď mám 6. Nehledě na to, že u páté otázky chybý odpověď. Jsem poněkud zmaten...

Edit: ehm, sry,nepřečetl jsem si vyšší posty

Nováček Avatar uživatele amoondre
    Registrace
    May 2006

Zmienovane otazky boli "napravene" nasledujucim sposobom:

Od kolika vadných bodů mění společnost Asus LCD displeje u řady W3

* Otázka byla vyřazena (správná odpověď)

Jaká je nejlehčí řada u notebooků Asus?

* Asus U5 (správná odpověď)

ale to uz ste si akisto vsimli ;-)

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

ted me napadlo k te "opravdove" dlouhodobe expertiade: jak bylo naznaceno v diskuzi vyse, tak forma +-sedmi otazek na tyden by nebyla spatna. ale pro skutecnou expertiadu by mozna pomohlo casove omezeni na odpovedi, at kazdy muze odpovidat urcitou dobu, a tedy odpovi co vi, ne co za tyden vygoogli.
    vypadalo by to nejak takto: byli by registrovani uzivatele s pristupem do nejakeho "rozhrani" expertiady, tam by mimo jine bylo: "zobrazit otazky pro tento tyden" a po kliknuti by se zobrazili otazky a spustil odpocet, treba hodina. kdo vi-odpovi. kdo vi kde hledat-najde. kdo netusi tak ma smulu a muze tak leda tipovat, za hodinu 7 otazek nenajde.
    ta hodina je priklad, musel by se dat takovy limit, aby se dalo v klidu odpovedet a neco najit/ujistit se, ale aby to bylo malo na kompletni vygoogleni vsech otazek.
    u takove formy by mohli byt treba naznacena "temata" pro pripadnou pripravu

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

Si dobrý vtipálek... vem si příklad - někdo se přihlásí do rozhraní, klikne a buch, chce se mu na wc. Nebo je v práci. Nebo musí k obědu. Nebo do postele Mít na jednu otázku celý den je dle mého v pořádku. Taktéž jako vyjmuté víkendy (spousta lidí jezdí pryč, nejsou u PC, jak by odpovídaly)?

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Smeli
    Si dobrý vtipálek... vem si příklad - někdo se přihlásí do rozhraní, klikne a buch, chce se mu na wc. Nebo je v práci. Nebo musí k obědu. Nebo do postele Mít na jednu otázku celý den je dle mého v pořádku. Taktéž jako vyjmuté víkendy (spousta lidí jezdí pryč, nejsou u PC, jak by odpovídaly)?
    no kdyz vim ze to je treba na pul hodiny, tak si snad pulhodinu casu udelam a nenechavam si zobrazovat otazky, kdyz cekam ze kazdou chvilu nekam pojedu. ta hodina byla asi moc, nevim muselo by se vyzkouset. kdyz vim tak prectu otazku, kliknu na odpoved, prectu dalsi, zrovna odpovidam... a za 5 minut neni co delat aji kdyz si to procitam dvakrat. toto by byl zpusob jak vytridit znalce od hledacu... ale je to jenom navrh, proste me to napadlo, nikomu to nenutim

Nováček Avatar uživatele sm_oOx^
    Registrace
    Jul 2006

dobry den. mam otazku k dnesnej otazke v expertiade 2/10.

Dnešní otázka: Jaké produkty nenesou logo Coolink?

...presne znenie moznosti a ich poradie si nepamatam, ale myslim, ze tam bolo:

chladic hdd
    ventilator
    chladic cpu

ktora odpoved je tym padom spravna, kedze vyrabaju vsetko zo spominanych? alebo ide o samotnu "fyzicku" pritomnost loga na vyrobku?
    dakujem za odpoved

Registrace
    May 2006

na dnesni otazku ti nikdo neodpovi, pockej do zitra

Strana 2 z 75 PrvníPrvní 12341252 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Magazín: Expertiada - chaos s otazkami?
    Od Killerko v sekci Fórum a magazín SHW
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 06-07-2012, 00:27
  2. Expertiáda
    Od lunak v sekci Volná témata
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 18-05-2010, 10:18
  3. Magazín: Expertiáda - nelze odeslat odpověď
    Od misakko v sekci Fórum a magazín SHW
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 31-10-2008, 11:40
  4. Magazín: Expertiáda s MSI - chyba s PSČ...
    Od Mikacek v sekci Fórum a magazín SHW
    Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 13-12-2007, 22:20