Strana 43 z 75 PrvníPrvní ... 33414243444553 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 631 až 645 z 1116

Téma: Expertiáda a otázky v ní

Nováček
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od pas!k Zobrazit příspěvek
    Zase se budu opakovat .. U z toho jake otazky jsou pokladany (rekneme je to na pul reklama ) je tato expertiada vic nez jednoducha .. (u trech otazek jsem ani nic neheledal a rovnou to tam flaknul viz ta vcerejesi Pro vsechny rejpaly .. bezte do electro worldu vemte si nejaky hezky reklamni letak .. vylustete tam nejakou krizovku (pokud tam je) a vyhrajete treba hezkou usb baterku ... Pokud se vam nelibi system expertiad nikdo vas prece nenuti se jich tu ucastnit!!!!
    a za kterou stranu tady jsi?
    Taky se budu opakovat - starousedlíci sbírají reputační body, jejich argumenty nejsou argumenty a pověst SHW je jim ukradená. Na skutečnosti, že otázky jsou špatně zadány a nefér vyhodnocovány, to nic nemění.
    Odpovídat lze po přihlášení

CW CW je offline
    Nováček
    Registrace
    Apr 2007

Citace Původně odesláno od Martík Zobrazit příspěvek
    Ahoj, musím se přidat ke kritice této expertiády. Včera jsem asi 20 minut řešila tuto otázku a nakonec jsem se rozhodla zvolit možnost "1 W", jelikož jak správně uvádí EmZed, nulovou spotřebu ve standby mají pouze nové monitory P-ECO, na které se otázka neptá.
    Také nesouhlasím se "správnou" odpovědí "0W" na 7. otázku "Jakou mají spotřebu monitory SCENICVIEW P v pohotovostním režimu?". Jak již bylo výše uvedeno, udávanou nulovou spotřebu mají pouze monitory řady ECO, naměřená spotřeba řady ECO ve standby režimu samozřejmě přesná nula není. Navíc, spotřeba ve standby režimu se většinou uvádí formou maximální hodnoty, tzn. "1W" znamená "< 1W".

Starousedlík SHW Avatar uživatele mstejska
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od EmZed Zobrazit příspěvek
    Taky se budu opakovat - starousedlíci sbírají reputační body, jejich argumenty nejsou argumenty a pověst SHW je jim ukradená. Na skutečnosti, že otázky jsou špatně zadány a nefér vyhodnocovány, to nic nemění.
    Pokud se podivas na ostatni weby kde probiha tahle soutez, tak zjistis, ze otazky jsou stejne. Tj pravdepodobne jsou dodany FSC a nevymysli si je SHW. Ber to tak, ze pokud te to stve, tak se neucastni expertiad. Muzes se klidne ukazat v Laboratori SHW. Tam jsou odborne otazky.

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od EmZed Zobrazit příspěvek
    Prosim? Tvou narazku na reputacni body jsem nepochopil..

Jen rikam ze kazdy ma pravo se souteze neucastnit .. zda se ti nefer? Ok bud trvdak a distancuj se od ni ... Ja osobne tady jen tvrdim ze odpovedet spravne na jakoukoliv otazku z expertiady je otazka 10 vterin na google .. otazky jsou naprosto jednoduche navic staci odpovedet spravne 8x imho je to banalita k tomu jak se zucastnit slosovani o nejake ceny .. Navic si zive vzpominam na debatu ohledne minule expertiady a vypady typu ze na kolo jde pripevnit vsechno a je jedno jestli spagatem a kdyz vec dam do igelitky je vodotesna .. A za koho tu jsem? Sam za sebe!
    Naposledy upraveno uživatelem pas!k: 03-12-2008 v 09:17

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od mstejska Zobrazit příspěvek
    Tj pravdepodobne jsou dodany FSC a nevymysli si je SHW.
    Áno

Ale je pravda, že se otázky FSC moc nepovedly. Mám na mysli hlavně jednoznačnost odpovědí. To, kolik lidí si stěžuje o něčem svědčí. To tu já nepamatuju.
    Starousedlíci z toho mají starou belu (žádné RB, žádné kredity).

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

u trech otazek jsem ani nic neheledal a rovnou to tam flaknul viz ta vcerejesi
    To víš, chut soutěžit má více lidí, ne jen profesionálové jako ty""

Pokud se vam nelibi system expertiad nikdo vas prece nenuti se jich tu ucastnit!!!!
    To je pravda, ovšem po týdnu co se člověk snaží odpovídat to může namíchnout. Ale jinak nejsem si jistý, jestli SHW by si nad články/soutěže napsalo "Jestli se Vám něco nelibí, jděte si soutěžit a číst články ke konkurenci." (To píše pouze RH )

Sic to beru sportovně, ale tak kde jinde by jsme si měli poplakat, než tady a pokud se někomu to plakání nelíbí, tak to nemusí číst že
    A když už je to diskuse "Expertiáda a otázky v ní", tak by se tu snad o otázkách diskutovat mohlo, v opačném případě by se mohl nastavit robot, který bude psát "Jestli se vám něco nelibí, nesoutěžte"

Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od DaveBury Zobrazit příspěvek
    Jaky profesional? O tech vecech na ktere odpovidam nevim vetsinou zhola nic Proste okopiruj text otazky.. trosku ho pouprav aby zustala jen dulezita hesla vloz to do google a odpoved je v 99% vzdy v prvnich deseti odkazech ..

A když už je to diskuse "Expertiáda a otázky v ní", tak by se tu snad o otázkách diskutovat mohlo
    S tim problem nemam vzdyt taky diskutujem .. ty mas jeden nazor ja druhy a mam stejne pravo ho vyjadrit jako vy ostatni

Registrace
    Dec 2007

Lepe mit expertiadu s "blbymi" otazkami a hodnotnymi cenami, nez zadnou.

Registrace
    Dec 2007

google znas?

v opačném případě by se mohl nastavit robot, který bude psát "Jestli se vám něco nelibí, nesoutěžte"
    nebo robot, ktery si stezuje jak jsou otazky blbe

Nováček
    Registrace
    Apr 2008

google znas?
    nebo robot, ktery si stezuje jak jsou otazky blbe
    No google neznám, ale až budu mít chvilku, tak zkusím na google pohledat, co to je.
    A proč stěžovat, třeba se jen zeptat proč je to tak a né onak.

Ted se ale naskytá otázka, jestli náhodou neumíš hledat ty, když nenajdeš, že jsou i monitory SCENICWIEV P, které nemají spotřebu 0W...

Cili když se tu na to tak podívám, tak je tu spousta příspevků, nikdo nic neobjasnil, akorát jsme se dozvěděli, že když se nám něco nelibí, at sem nechodíme

Registrace
    Jul 2006

Cili když se tu na to tak podívám, tak je tu spousta příspevků, nikdo nic neobjasnil, akorát jsme se dozvěděli, že když se nám něco nelibí, at sem nechodíme
    Opet nesouhlasim .. Nikde nevidim ze by nekdo napsal aby sem nekdo nechodil .. bavili jsme se pouze o expertiadach .. a stale si stojim za nazorem ze pokud se mi to nelibi nemusim se toho ucastnit.. To je jak kdybych sel tady v brne na svobodak .. a za to ze tam verjne budu zpivat se dostanu do slosovani o nejakou cenu .. Musim jit zpivat ? Co se tyce tech otazek .. co vam brani zavolat na infolinku fs a optat se primo tam? A jak uz to psal nekdo jiny nekde jinde .. nejde o nic jineho nez placenou reklamu .. FS venuje nejake ceny do expertiady a udela deset otazek tak aby z tech deseti otazek bylo jasne jak jsou jejich produkty genialni .. coz je naprosto bezna praxe .. muzu s tim nesouhlasit .. muze s emi to nelibit ale kdyz nad tim premyslim porad bude lepsi kdyz tu ty hloupe (a pro nekoho mozna zmatene) otazky budou a kdyz tu bude ta expertiada a lidi budou mit moznost neco vyhrat .. nez kdyz tu nebude nic.. Navic jsem od nikoho z tech co stale dokola kritizuji nevidel jediny navrh na nejakou zmenu k lepsimu ..

Registrace
    Dec 2007

Vzdyt uz jsem to psal. Otazky nevymysli SHW ale FSC.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Pravda, dám to i sem. Pro ty, co si toho nápisu nevšimli v okně se soutěží...

Starousedlík SHW Avatar uživatele Dojigiri
    Registrace
    Jun 2008

Na otázku: "Jakou mají spotřebu monitory SCENICVIEW P v pohotovostním režimu?" je prostě objektivně správnou odpovědí "1 W" a odpověď "0 W" je objektivně špatně (ptá se na řadu jako celek a je tedy nutno vzít nejhorší možnou variantu, a sám Siemens na svých stánkách uvádí u ne-EKO modelů spotřebu 1W, 0W pouze s vypnutým síťovým vypínačem, což IMHO není standby režim).

Je sice fajn, že někteří "správnou" odpověď 0 W trefili díky tomu, že předem očekávali, že bude tato nesprávná odpověď vyhodnocena jako správná (taky mě to napadlo, že je to takhle "nejednoznačné" a že Siemens by mohl z reklamních důvodů zadat jako správnou odpověď 0W), ale to nic nemění na tom, že tato odpověď je špatně.

Ano, samozřejmě, asi nikdo neviní SHW z toho, že záměrně vyhodnodnotilo špatnou odpověď jako správnou, za to může Siemens, který dodává i odpovědi. Ale řekl bych, že je možné, aby SHW ve svém redakčním systému změnit správnou odpověď na takovou, které je skutečně správně, když je na to upozorněn (samozřejmě nikdo není neomylný). O nic víc nejde

Starousedlík SHW
    Registrace
    May 2006

Souhlas s Dojigirim.

Strana 43 z 75 PrvníPrvní ... 33414243444553 ... PosledníPoslední