Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 49 z 75 PrvníPrvní ... 39474849505159 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 721 až 735 z 1116

Téma: Expertiáda a otázky v ní

Starousedlík SHW Avatar uživatele Dojigiri
    Registrace
    Jun 2008

Každej jsme nějakej, málokdo píše 100% bez chyby. Např. jsou i takoví, kteří píšou "co" místo "kteří" ("... zavedli ti, co píšou ...") - záležitost zejména Plzně a okolí, podobně jako "zezhora" . Osobně taky nevidím na "plnit funkci" nic zvláštního, njn každýho holt "mlátí do očí" něco jinýho
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

Původní text příspěvku vymazán z důvodu porušování pravidel Expertiád -> uživatel robocop vyloučen z aktuální Expertiády.

Čtěte prosím pravidla soutěže před tím, než se jí zúčastníte.

Edit: Ncméně první část příspěvku nebyla v rozporu s pravidly... tudíž stačilo vymáznout tu část týkajíci se dnešní otázky... Díky za vyřazení, aspoň sem si pořádě přečet pravidla.
    Naposledy upraveno uživatelem robocop: 14-01-2009 v 19:53

Nováček
    Registrace
    Jan 2007

Mohl by mi někdo prosím napsat, kterých 10 notesů vyhovuje středeční otázce, tedy e-portu?
    Pokud zadám e-port do vyhledávače (na dell.com i dell.cz), najde mi to 11 notebooků.
    Díky

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od mihol Zobrazit příspěvek
    Mohl by mi někdo prosím napsat, kterých 10 notesů vyhovuje středeční otázce, tedy e-portu?
    Já jsem vycházel z údaje o kompatibilitě na stránce http://accessories.us.dell.com/sna/p...5&sku=430-3113.

Nováček
    Registrace
    May 2006

2 r34aktor: Otázka zněla Pro kolik firemních modelů notebooků je možné použít jakoukoliv verzi e-portu.... a protože jeden z těxh e-portů (http://accessories.us.dell.com/sna/p...5&sku=430-3312) je určen pouze pro Precision M6400 - je jich ve výsledku jen 9...

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

Otázka zněla Pro kolik firemních modelů notebooků je možné použít jakoukoliv verzi e-portu.... a protoze tam je e-port dock, ktery podporuje jenom jeden notebook, spravna odpoved ma byt 1!

Krome toho existuje jeste tenhle http://accessories.euro.dell.com/sna...&sku=452-10852 ktery je taky pouze pro M6400.

Takze proc nebyla v nabidce jedina spravna odpoved, a to 1?

Občasný diskutér
    Registrace
    Nov 2008

Citace Původně odesláno od mihol Zobrazit příspěvek
    Pokud zadám e-port do vyhledávače (na dell.com i dell.cz), najde mi to 11 notebooků.
    Díky
    keby si si poriadne prezrel tie modely, co ti naslo, tak jeden sa opakoval , len mal inu HW konfiguraciu, ale model to bol ten isty, takze dokopy bolo 10

EDIT: a do buducna, o aktualnej otazke sa smie diskutovat az na druhy den = po jej ukonceni, nie pocas jej trvania, aby si aj nabuduce nebol vyluceny z expertiady

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Prosím o vysvětlení zjištění výsledku 8. otázky.
    U jednotlivých dockin byly uvedeny typy:
    Latitude E4300 / E4200 / E5400 / E5500 / E6400 / E6400 ATG / E6500
    Precision M2400 / M4400
    To je pokud se nepletu 9.

Byla tam ještě jedna dockina specielně jen pro M6400.

Pak jsem šel za jednotlivými notbuky, v řadě Latitude E jsem našel 7 kousků, které měly v příslušenstvích vyjmenované všechny 3 dockiny e-port. V řadě Precision M jsem našel 4 kousky. Dokonce i ten M6400 pojme jakoukoli ze 3 dockin. To je dohromady 11. (bohužel stránky dellu mají hodně faktických chyb, hlavně ta nákupní)

A vyznačená správná odpověď je 10.

Dělá si z nás autor otázek srandu??? Je mi to celý nějaký podezřelý (účastním se první expertiády)...

Notabene texty otázek byly 2x těžko srozumitelný: co znamenají obraty "Kolik výkonných designových modelů..." či "kolik firemních modelů notebooků..."???
    Naposledy upraveno uživatelem PaiaJBC: 15-01-2009 v 08:47

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od PaiaJBC Zobrazit příspěvek
    Prosím o vysvětlení zjištění výsledku 8. otázky.
    ...
    Dělá si z nás autor otázek srandu??? Je mi to celý nějaký podezřelý (účastním se první expertiády)...

Notabene texty otázek byly 2x těžko srozumitelný: co znamenají obraty "Kolik výkonných designových modelů..." či "kolik firemních modelů notebooků..."???
    Ja jsem se tentokrat take nechal zmast formulaci - vzhledem ke zdurazneni "firemnich notebooku" jsem v tom explicitnim zmineni hledal nejaky vyznam/chytak a presto, ze jsem jich napocital celkem 10 tak jsem zvolil odpoved 7 protoze ze stranek dellu se zdalo, ze pro firemni klientelu jsou primo cilene jen notebooky Latitude... A ono je to spatne a ta formulace v otazce tam nemela naprosto zadny vyznam...leda tak marketingovy :-) Nevim, ale otazky v tehle expertiade mi prijdou zatim celkove dost zavadejici ... no nic konec stesku, stejne s tim nic nenadelame a snad uz to bude jen lepsi ;-)

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Také jsem napočítal 10 + 1, v odpovědích, ale 11 nebyla. Takže cesta nejmenšího odporu = 10. 12 už bych si vymýšlel, protože jsem je fakt neviděl a nejmíň jsem jich napočítal 10. Otázka měla spíše lépe specifikovat docking station E-port - té je vícero verzí (možná tady hraje podtext to "firemní").

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

Ta formulace "firemní notebook" mě taky zaujala, zajímalo by mě, co si pod tím Dell představuje. Do firmy si snad můžu pořídit jakýkoli notebook, podle toho co mě vyhovuje, ne? Mám firmu na vývoj počítačových her? No tak si koupím herní notebook. Mám pocit že sem velkej boss a chcu oslňovat na poradách? Tak si pořídím nějaký manažerský model. Atd..
    Nebo má Dell nějaké notebooky speciálně určené pro "firmy" (čím)?
    Myslím že by to chtělo víc kreativity při vytváření otázek, když je jich 5 z deseti ve stylu "prolez eshopy a spočítej kolik máme modelů toho a toho zrovna teď v nabídce" .... Zrovna taková velká firma jako Dell by určitě mohla vymyslet něco zajímavějšího.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od johny__g Zobrazit příspěvek
    Myslím že by to chtělo víc kreativity při vytváření otázek...
    Já si naopak myslím, že by měli kreativitu omezit. Potom vznikají právě takové formulace jako "firemní notebook". Spíše by se měli zaměřit na to, aby na danou otázku existovala jedna jednoznačná a nezpochybnitelná odpověď (nemyslím tím nutně jednoduchá).

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

Citace Původně odesláno od Deee-aN Zobrazit příspěvek
    Já si naopak myslím, že by měli kreativitu omezit. Potom vznikají právě takové formulace jako "firemní notebook". Spíše by se měli zaměřit na to, aby na danou otázku existovala jedna jednoznačná a nezpochybnitelná odpověď (nemyslím tím nutně jednoduchá).
    Určitě souhlasím, tou "kreativitou" jsem myslel aby nebyla polovina otázek jednoho typu. A zrovna ono "kolik produktů ..." jak vidět způsobuje problémy, protože nabídka se mění rychleji než se stihne otázka zveřejnit. Třeba to se záručními podmínkami bylo dobré a navíc tím Dell prezentuje něco, čím jsou jeho produkty vyjímečné a čím může oslovit zákazníky. Myslím že tohle by mělo být také účelem těch otázek, prezentovat firmu a zdůraznit věci, které konkurence nemá. Ať už technická řešení, služby, nebo něco jinýho. Ne se "chlubit" tím kolik rohlíků mám na pultě ...

Nováček
    Registrace
    May 2006

Nemáte náhodou někdo stejný dojem jako já? Nejsem si jistý, ale mám podezření, že se na webu DELLu mění počet produktů v ten den, kdy je dotyčná otázka aktuální. Přes den tam třeba dva produkty přibudou (oproti stavu hned po půlnoci, kdy je aktivována nová otázka na SHW), jako tomu bylo třeba v pátek. Sranda pak je, když oba stavy vyhovují některé z možností odpovědi.

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Zkrátka s otázkama na počty prostě střelili naprosto mimo. Dneska jsem se naštěstí dopočítal do jedné z nabízených možností. Ale to je snad poprvý.

Měli zůstat u zaměření otázek na služby, záruky, speciality značky DELL a tak podobně.

Strana 49 z 75 PrvníPrvní ... 39474849505159 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Magazín: Expertiada - chaos s otazkami?
    Od Killerko v sekci Fórum a magazín SHW
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 05-07-2012, 23:27
  2. Expertiáda
    Od lunak v sekci Volná témata
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 18-05-2010, 09:18
  3. Magazín: Expertiáda - nelze odeslat odpověď
    Od misakko v sekci Fórum a magazín SHW
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 31-10-2008, 10:40
  4. Magazín: Expertiáda s MSI - chyba s PSČ...
    Od Mikacek v sekci Fórum a magazín SHW
    Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 13-12-2007, 21:20