Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 62 z 75 PrvníPrvní ... 1252606162636472 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 916 až 930 z 1116

Téma: Expertiáda a otázky v ní

Obyvatel SHW Avatar uživatele Kozouš
    Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od xmarek Zobrazit příspěvek
    Taky jsem se hned po ránu rozčílil. AOC 916Vh jsem na netu našel, ale co jsem vyčetl tak se jedná o 19" display, ale podle tohoto zdroje jsem se očividně mýlil: http://www.ciao.co.uk/Productinforma...619Vh__7629180 Takže se kaju.
    Asi tomu nerozumím, ale mohl by jsi mi prosím vysvětlit jak je možné, že správná odpověď je AOC 916Vh? Poslal jsi odkaz na 619Vh což je naprosto jiný monitor.
    Z mého pohledu to vypadá asi na překlep, ale to nás jako soutěžící nemusí přece zajímat - to si má ohlídat zadavatel.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele xmarek
    Registrace
    May 2008

Citace Původně odesláno od Kozouš Zobrazit příspěvek
    Asi tomu nerozumím, ale mohl by jsi mi prosím vysvětlit jak je možné, že správná odpověď je AOC 916Vh? Poslal jsi odkaz na 619Vh což je naprosto jiný monitor.
    Z mého pohledu to vypadá asi na překlep, ale to nás jako soutěžící nemusí přece zajímat - to si má ohlídat zadavatel.
    Beru zpět (zase jsem ten blbéj já. ). Tak tomu už na mouduši nějak přestávám rozumnět.

Nováček
    Registrace
    Sep 2007

Citace Původně odesláno od xmarek Zobrazit příspěvek
    Taky jsem se hned po ránu rozčílil. AOC 916Vh jsem na netu našel, ale co jsem vyčetl tak se jedná o 19" display, ale podle tohoto zdroje jsem se očividně mýlil: http://www.ciao.co.uk/Productinforma...619Vh__7629180 Takže se kaju.

A proč by ses mýlil? To co jsi našel na Ebay je AOC 619, ne 916.

Jinak, taky jsem zatrhl odpověď AOC 2436Pwa

Doufám, že to dodatečně uznají jako správnou odpověď.

Nováček
    Registrace
    Feb 2010

Citace Původně odesláno od dr.jakub Zobrazit příspěvek
    A proč by ses mýlil? To co jsi našel na Ebay je AOC 619, ne 916.

Jinak, taky jsem zatrhl odpověď AOC 2436Pwa

Doufám, že to dodatečně uznají jako správnou odpověď.
    Asi nás zostalo viac nemilo prekvapených, keď sme sa dozvedeli, že správna odpoveď je AOC 916Vh. Tento monitor AOC vo svojej ponuke nemá a vôbec ho nevyrába. Najbližšie podobné označenie je existujúci 19" monitor AOC 916Swa. Z uvedených možností som tiež označil ako správnu odpoveď 24" monitor AOC 2436Pwa. AOC 619Vh má síce 26" displej, ale ten medzi možnosťami nebol.

Je otázne, či nám "správnu" odpoveď uznajú.

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od Maneto Zobrazit příspěvek
    Je otázne, či nám "správnu" odpoveď uznajú.
    Myslím, že o tom není sporu. Je jen otázkou času, kdy dá věc KP do pořádku.

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

Citace Původně odesláno od r34ktor Zobrazit příspěvek
    Myslím, že o tom není sporu. Je jen otázkou času, kdy dá věc KP do pořádku.
    Přesně tak, tahle sláma je již dokonale vymlácena, přežvýkána a strávena. Problém již byl nahlášen, prosím ostatní aby se zdrželi dalších komentářů v podobném duchu. Osobně si myslím, že otázka buď nebude vůbec počítána do výsledků (všem se nastaví jako správně odpovězená), nebo budou alespoň uznány obě odpovědi. Reakce bude ve vyhodnocení Expertiády. Děkuji.

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od johny__g Zobrazit příspěvek
    Přesně tak, tahle sláma je již dokonale vymlácena, přežvýkána a strávena. Problém již byl nahlášen, prosím ostatní aby se zdrželi dalších komentářů v podobném duchu. Osobně si myslím, že otázka buď nebude vůbec počítána do výsledků (všem se nastaví jako správně odpovězená), nebo budou alespoň uznány obě odpovědi. Reakce bude ve vyhodnocení Expertiády. Děkuji.
    Přesně tak. Otázka bude všem nastavena jako správně zodpovězená, a tedy bude anulována.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2007

No mne sa napríklad nepáčilo znenie otázky číslo 5 - Která produktová řada AOC obsahuje monitory přátelské k životnímu prostředí? To čo je označené ako správna odpoveď - teda The 40 ID som pochopil ako nejaké firemné označenie, nie ako tvrdú kópiu z angličtiny ešte aj s členom. Preto som to vyhľadával ako frázu a samozrejme som k tomu nič nenašiel (a potom som na základe "logiky" zvolil nesprávnu odpoveď). Moja chyba, že mi nenapadlo pozrieť najnovšiu reklamnú brožúru v .pdf.
    Inak škoda, že na webe AOC som nenašiel vyhľadávanie. Alebo som ho prehliadol? Ak áno, postnite niekto, kde mám hľadať vyhľadávanie. (Ale nemyslím príspevok typu "Daj si to hľadať cez Google s parametrom site:www.aoc-europe.com")

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2007

Upozornění na novou Expertiádu mi přišlo na mail dnes ve 22:38...trochu později to nešlo? Nebo je závada někde na Seznamu?

Nováček
    Registrace
    May 2006

Chyba není na Seznamu, ale na Světě HW - email byl odeslán 9.8.2010 22:17 s oznámemím soutěže od 9.8.2010. Kdo tam není imrvere, ten první odpověď nestihne...

Nováček
    Registrace
    May 2006

Presne tak, oznameni mi prislo ted v noci:
    Received: from mailgate.oxyonline.cz (mailgate.oxyonline.cz [91.216.179.6])
    by email-smtpd1.go.seznam.cz (Seznam SMTPD 1.1.10@14229) with ESMTP;
    Mon, 09 Aug 2010 22:35:11 +0200 (CEST)

Myslim, ze to je podraz, samozrejme jsem prvni otazku nestihl!
    Proc se neposila email ve stejne chvili jako vychazi clanek?

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od Harry_ Zobrazit příspěvek
    Presne tak, oznameni mi prislo ted v noci:
    Received: from mailgate.oxyonline.cz (mailgate.oxyonline.cz [91.216.179.6])
    by email-smtpd1.go.seznam.cz (Seznam SMTPD 1.1.10@14229) with ESMTP;
    Mon, 09 Aug 2010 22:35:11 +0200 (CEST)

Myslim, ze to je podraz, samozrejme jsem prvni otazku nestihl!
    Proc se neposila email ve stejne chvili jako vychazi clanek?
    Ano, e-mail byl odeslán až včera večer.

Jaký podraz?

E-mailové upozorňování bylo zavedeno jako bonus o lepším informování o soutěži, není nedílnou součástí soutěže. Pokud nechcete, aby vám nějaká Expertiáda unikla, máte více způsobů, jak toho docílit:

1. navštěvujte pravidelně svethardware.cz, kde o tom publikujeme článek, aktuality a pokud nějaká Expertiáda běží, zobrazuje se na HP + vyskakuje pop-up okno.
    2. odebírejte RSS článků Světa hardware a o nové Expertiády se dozvíte díky článku.
    3. odebírejte RSS aktualit Světa hardware a v den startu nové Expertiády se o tom dozvíte díky aktualitě.
    4. zaškrtněte si v profilu "Informovat o otázkách z Expertiád" a jakmile bude aktuální 1. otázka, přijde vám o tom automaticky e-mail.

K citaci v předchozím příspěvku - "typicky" nerovná se "vždy". Kromě toho pro postup do slosování stačí mít 8 správných odpovědí, ne všech 10 - to jen ke konspirační teorii.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Feb 2008

Tak ja to stihnul Prijel jsem pozde domu a rikam si- jeste se podivam, co se deje na SHW a ona je tam expertiada. Snad jsem odpovedel alespon spravne.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jul 2006

Lze využít přenosný 3G router jako úložiště dat ?
    Ano, je nutné vložit SIM kartu operátora podporující datový prostor
    Ano, stačí vložit microSD kartu
    Ano, součástí produktu je SD karta
    Ne, produkt nic takového neumí

poněkud obecně položená otázka
    http://www.suntech.cz/produkt/113855...-3G-Li-Ion.htm

Nováček
    Registrace
    Feb 2010

Na otázke číslo 9 som zostal zaskočený pretože medzi prenosné 3G routry som mylne počítal USB adaptéry DWM - 152 a DWM - 156, ktoré umožňujú prácu s dátami SIM karty od všetkých prevádzkovaťeľov a bral som ich ako prenosné 3G routry. Preto som chybne odpovedal : "Ano, je nutné vložit SIM kartu operátora podporující datový prostor." Otázka je dosť nešťastne položená, čo je v tomto prípade prenosné? Prenosné môže byť všetko čo unesieme, alebo nie je pevne zabudované.

Strana 62 z 75 PrvníPrvní ... 1252606162636472 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Magazín: Expertiada - chaos s otazkami?
    Od Killerko v sekci Fórum a magazín SHW
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 05-07-2012, 23:27
  2. Expertiáda
    Od lunak v sekci Volná témata
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 18-05-2010, 09:18
  3. Magazín: Expertiáda - nelze odeslat odpověď
    Od misakko v sekci Fórum a magazín SHW
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 31-10-2008, 10:40
  4. Magazín: Expertiáda s MSI - chyba s PSČ...
    Od Mikacek v sekci Fórum a magazín SHW
    Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 13-12-2007, 21:20