Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 63 z 75 PrvníPrvní ... 1353616263646573 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 931 až 945 z 1116

Téma: Expertiáda a otázky v ní

Nováček
    Registrace
    Feb 2010

Expertiáda se Samsungem.
    Otázka č.2 Notebooky i netbooky Samsung jsou vybaveny nástrojem Samsung Recovery Solution. Co tento nástroj umožňuje?
    Otázka znie čo umožňuje. Umožňuje predsa - Obnovenie stratených alebo poškodených dát na základe vykonávanej automatickej a pravidelnej zálohy na pevný disk.
    Otázka nebola čo vykonáva. Preto ma prekvapila ako správna odpoveď : Automaticky a pravidelně zálohuje data z počítače na pevný disk. Nemusíte se tak stresovat a můžete přestat zálohovat soubory ručně.
    Zase jedna nešťastne formulovaná otázka.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček Avatar uživatele bobescl
    Registrace
    Jun 2007

Expertiáda se Samsungem: to , že jsem prošvihl 8.otázku stejně jako první, protože v e-mailu nebyl uveden odkaz mě mrzí a připadá mi to jako kdyby to někdo dělal schválně. Na otázky pravidelně odpovídám a to většinou ve volné chvíli v práci. Večer na to není čas, věnuji se jiným povinnostem a často ani nezapnu PC. Včerejší e-mail s 8. otázkou mi dorazil ve 3:35 dnes !!?? Dále : 9.otázka se táže na ntb serie Q. Na stránce Samsung odkaz na series Q nefunguje (stránka nenalezena) . Proč se někdo na něco ptá a přitom není kde hledat odpověď. Fakt nemusím stránky , které nefungují zrovna když je potřebuji. Budu hledat jinde , ale trvá mi to už nějakou chvilku a zatím jsem nic nenašel.

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

Citace Původně odesláno od bobescl Zobrazit příspěvek
    Dále : 9.otázka se táže na ntb serie Q. Na stránce Samsung odkaz na series Q nefunguje (stránka nenalezena) . Proč se někdo na něco ptá a přitom není kde hledat odpověď. Fakt nemusím stránky , které nefungují zrovna když je potřebuji. Budu hledat jinde , ale trvá mi to už nějakou chvilku a zatím jsem nic nenašel.
    Tak až zas budeš mít v práci volnou chvíli, tak si prostuduj pravidla expertiád, zejména sekce VI. body 2 a 3. Aby ses pak zase nedivil, proč jsi byl z účasti vyloučen.

2. Jsou zakázány jakékoli diskuze (ať už kdekoli) o právě probíhající otázce.
    3. V případě podezření na chybu v otázce nebo v odpovědích informujte šéfredaktora SHW na jeho e-mailové adrese uvedené v kontaktech - pokud bude opodstatněné, odpoví (jakmile to bude možné).

Obyvatel SHW Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Feb 2007

Expertiáda se Samsungem: to , že jsem prošvihl 8.otázku stejně jako první, protože v e-mailu nebyl uveden odkaz .....
    Tahle "stížnost" se tu občas objevuje a já pořád nejsem schopen to pobrat. Já vůbec nepotřebuji být informován emailem. Já na TVFreak a sem chodím pravidelně (a nemusím být vůbec přihlášen) a hned na mě vyběhne okno, že je další otázka. A i kdyby nevyběhlo, tak protože sem chodím pravidelně, tak vím, že bude a je nějaká soutěž. Zprávu emailem bych vůbec nepostrádal. Také vím, jako snad každý, že otázek je deset, tedy dohromady 10 dní s výjimkou víkendů a svátků. ... a to nemám na nic žádnou kandidaturu
    No a ten, kdo na tato fora chodí pouze a jen když probíhá nějaká soutěž a je možno něco bez vnějšího přičinění "urvat", tak být to po mým, z účasti by byl vyloučen. Ono to má totiž něco do sebe, když se nad tím zamyslíte.

Registrace
    Jun 2007

Ano ano, tak přesně tyto reakce jsem čekal . Vyjma opomenutí pravidel z mé strany, pokud k němu došlo , za což se omlouvám. Nemám hlavu jen na to abych myslel na expertiády. Už se mnohokrát stalo, že jsem stačil odpovědět jen na několik otázek a přesto že jsem věděl, že se už nemohu účastnit losování, vyhledal jsem si odpovědi. Proč? Protože mě to zajímalo.
    Každý nemá tolik času , aby sem chodil pravidelně. Když se potřebuji něco dozvědět nebo vyřešit, jdu vždy sem nebo na TVFreak. Opravdu ale nemám čas sem chodit pravidelně i když bych si to přál. Nejvíce času mám o víkendu. Ve všední den velmi málo. Těch pár minut co věnuji expertiádám přes den je jen díky tomu, že dostanu e-mail s připomenutím. Jinak to fakt v hlavě nenosím.A protože určitě nejsem sám, tak se přimlouvám za toto připomenutí.Ano, je to bonus ale více informací , více soutěžících. Zajímalo by mě kolik lidí odpovědělo na 1. otázku a kolik třeba na 3. či 4. Myslím, že bychom se divili jak velký rozdíl by tam byl ( první otázka byla bez připomenutí ).
    Nikdy jsem nic nevyhrál a tyto soutěže nehraju proto abych něco urval, ale proto že mě to zajímá. Prostě si chci dokázat, že to vím nebo si to dokážu zjistit a najít a pak si to zapamatovat a třeba tu informaci použít později při nákupu.
    Takže jak je vidět, tak u každého z nás je to jinak.A kdyby nebylo, tak by mě to nebavilo Svět by byl černobílý

Obyvatel SHW
    Registrace
    Apr 2010

... Dále : 9.otázka se táže na ntb serie Q. Na stránce Samsung odkaz na series Q nefunguje (stránka nenalezena) . Proč se někdo na něco ptá a přitom není kde hledat odpověď. Fakt nemusím stránky , které nefungují zrovna když je potřebuji. Budu hledat jinde , ale trvá mi to už nějakou chvilku a zatím jsem nic nenašel.
    Schvalne jsem pockal az do dneska - ano, maji tam chybu stranka nenalezena, ale i tak je to tam napsano na nekolika dalsich strankach ...

Registrace
    Jun 2007

Ano , také jsem to později našel jinde . Je ale pravda , že otázka byla jednoduchá a tak jsem zaškrtl bez vyhledávání. Alespoň pro mě byla jednoduchá, zrovna tuto "odpověď " jsem nedávno četl při koupi notebooku Samsung Ta chybka je tam dodnes a asi ještě dlouho bude.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Dojigiri
    Registrace
    Jun 2008

Tak vono zase na druhou stranu, od toho by se to mělo jmenovat "Expertiáda", aby nebylo úplně snadný najít odpovědi do 10s ... aspoň to nebylo tak jednoduchý

Jo, pamatuju dřívější expertiády, kdy jsem hledal odpověď i 20 min, a ani potom jsem si nebyl úplně jistej ... poslední dobou jsou Expertiády úplná brnkačka (a to včetně včerejší otázky).

Starousedlík SHW Avatar uživatele mstejska
    Registrace
    Dec 2007

Lépe dát jednoznačné otázky a jednoznačné odpovědi. Zase by si někdo stěžoval na dvojznačnost.

Obyvatel SHW
    Registrace
    Apr 2010

Ano, uz se mi take stalo, ze jsem si nebyl jisty na co se presne otazka vztahuje ... (byla nejednoznacna)

Registrace
    Jun 2007

Docela by mě zajímalo proč Samsung pokládá otázky ohledně produktů, které na svých stránkách ani nejsou. Expertiáda je znalostní soutěž , ale zároveň je to reklamní záležitost pro tu kterou firmu. Co si budeme povídat , ale dnes neexistuje firma , která by něco udělala pro lidi zadarmo. Proto se domnívám, že pokud položím uživatelům otázku, tak produkt kterého se to týká, uvedu na svých stránkách a to se vším všudy - podpora, popis, fotogalerie a další různé vychytávky a novinky. Všechny produkty o kterých byla řeč v expertiádě se u nás prodávají, resp. obchody je nabízejí, popis zboží v e-shopu nikdy není tak obsáhlý jako na domovské stránce produktu. Před časem jsem kupoval televizi od Samsungu, ale na stránkách ani ťuk. Informace jsem získal jinak , ale každý nemá tuto možnost.

Nováček
    Registrace
    May 2009

Poslední otázka expertiády se Samsungem zněla jakými pamětmi je vybaven netbook NF 110: podle redakce je správná odpověď DDR 3 667MHz. Nejpomalejší existující DDR3 paměť pro notebooky je však 800 MHz. Uvedené "správné" paměti pro samsung netbook prostě neexistují!!! Nemělo tam být správně 1333 MHz?
    Naposledy upraveno uživatelem lunak: 20-12-2010 v 12:55

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od lunak Zobrazit příspěvek
    Poslední otázka expertiády se Samsungem zněla jakými pamětmi je vybaven netbook NF 110: podle redakce je správná odpověď DDR 3 667MHz. Nejpomalejší existující DDR3 paměť pro notebooky je však 800 MHz. Uvedené "správné" paměti pro samsung netbook prostě neexistují!!! Nemělo tam být správně 1333 MHz?
    Hmm a co takhle tyto: http://katalog.techdata.cz/p/brand-h...63-001-2050435 (Kingston - Brand HP 2GB DDR3 667MHz SODIMM (615863-001))

Spis bych se u teto otazky pozastavil nad tim, ze u spravne moznosti je uvedena i frekvence, prestoze ani primo na strankach vyrobce u tohoto produktu frekvenci neuvadeji (ani se nedivim - neni se cim chlubit :-)). Jelikoz to byla jedina moznost s DDR3, tak to nebylo ani prilis matouci, ale stejne ... pokud se na neco ptam, tak to mam mit na svych strankach uvedeno.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Jandaskunk
    Registrace
    Mar 2009

Pokud se nemýlím tak platforma na Atomu nepojme větší frekvenci jak 667MHz a taky je možno osadit DDR2 paměťma, zde jsou alespoň DDR3 takže teoreticky to má trochu menší spotřebu...

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Docela by mě zajímalo proč Samsung pokládá otázky ohledně produktů, které na svých stránkách ani nejsou.
    Můžeš být konkrétní?

Před časem jsem kupoval televizi od Samsungu, ale na stránkách ani ťuk. Informace jsem získal jinak , ale každý nemá tuto možnost.
    Pokud jde o model z tvého podpisu, tak ho na stránkách (překlad).

Citace Původně odesláno od mpitman Zobrazit příspěvek
    Spis bych se u teto otazky pozastavil nad tim, ze u spravne moznosti je uvedena i frekvence, prestoze ani primo na strankach vyrobce u tohoto produktu frekvenci neuvadeji
    Ale uvádějí.

Citace Původně odesláno od Jandaskunk Zobrazit příspěvek
    Pokud se nemýlím tak platforma na Atomu nepojme větší frekvenci jak 667MHz a taky je možno osadit DDR2 paměťma, zde jsou alespoň DDR3 takže teoreticky to má trochu menší spotřebu...
    Ano, to bude IMHO hlavní důvod jejich použití. Jinak z indicií na fórech se zdá, že ve skutečnosti je osazen modul DDR3-1066, který z výše zmíněného důvodu běží na nižší frekvenci. Ovšem to by potvrdilo až CPU-Z.

Strana 63 z 75 PrvníPrvní ... 1353616263646573 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Magazín: Expertiada - chaos s otazkami?
    Od Killerko v sekci Fórum a magazín SHW
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 05-07-2012, 23:27
  2. Expertiáda
    Od lunak v sekci Volná témata
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 18-05-2010, 09:18
  3. Magazín: Expertiáda - nelze odeslat odpověď
    Od misakko v sekci Fórum a magazín SHW
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 31-10-2008, 10:40
  4. Magazín: Expertiáda s MSI - chyba s PSČ...
    Od Mikacek v sekci Fórum a magazín SHW
    Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 13-12-2007, 21:20