Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 74 z 75 PrvníPrvní ... 246472737475 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1,096 až 1,110 z 1116

Téma: Expertiáda a otázky v ní

Nováček
    Registrace
    Jan 2012

Jsem přesvědčen, že na otázku č. 9 by se měl vztahovat bod č.4 z pravidel expertiád:
    "Pokud se vyskytne u nějaké otázky faktická chyba, bude při vyhodnocení zohledněna (může tak dojít i k anulaci všech odpovědí na danou otázku).
    Řada zdrojů B Series obsahuje modely s výkonem 450W - 850W, tudíž žádná odpověď není správně.
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

ne že bych chtěl bejt rejpal, ale docela by mne zajímalo, kdo vymejšlel odpovědi k dané otázce, protože mi přijdou opravdu zcestné...

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

9. soutěžní otázku z již ukončené Expertiády s LEPA jsem právě anuloval (tzn. všem účastníkům soutěže bylo nastaveno, že odpovědli správně zvolením 2. odpovědi), jelikož výrobce má specifickou nabídku zdrojů řady B určených pro evropský trh, na který dodává pouze modely se jmenovitými výkony od 650 do 800 W. Výrobce má však na dalších trzích i jiné modely. V rámci otázky nebylo toto specifikováno.

K vyhodnocení (losování + oznámení výherců) dojde dnes nebo zítra.

Starousedlík SHW Avatar uživatele trodas
    Registrace
    Oct 2007

Děkujeme. To bylo opravdu už poněkud ujeté, když tzv. správná odpověď neodpovídala ani stránce výrobce, kde byly jasně specifikovány zdroje od 450W ( http://www.lepatek.com/eng/product_c...1/15/#produkte ) po zdroje 850W ( http://www.lepatek.com/eng/product_c.../1/9/#produkte ), pak by mně ani nenapadlo, že "správná" odpověď může být jiná než 450 - 850W ...

Existuje-li zdroj Lepa B450-SA (450W) a Lepa B850-MA (850W), pak nějaké omezení, jako na který trh že by měly být dodávány, by opravdu mělo být v otázce uvedeno, jinak je to chyták na tipování nesmyslů. Lidé nejsou omezeni geografickou polohou na Evropu. Není problém si nechat zaslat věc z USA či Austrálie nebo Číny...

M@jkl - odpovědnost za otázky má společnost, která danou expertiádu sponzoruje a dělá si tak reklamu. Kdo to tam ve finále sepisuje a navrhuje - to je druhá věc a občas je to docela tristní. Jako vždy se ale kritika nesesype na onoho anonymního člověka, ale na zcela konkrétního Karla Polívku Neb ten je zde dosažitelný a "za vše odpovídá" a na něj se valí nespkojenost (byť oprávněná) s něčím, co sotva může ovlivnit. Jistě, může jim psát, ať ta otázka má vždy proboha živého jasnou a jednoznačnou odpověď - ale víme sami nejlépe, jak to dopadá.

Je tady tedy jako obětní beránek kamenován za něco, za co nemůže... (navíc mu to přidělává práci)
    Naposledy upraveno uživatelem trodas: 12-12-2012 v 12:33

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2007

Blahoželám tomu, kto zvíťazí v sútaži Soudný den přichází!

Pretože som zabil dosť času neúspešným hľadaním poslednej časti skladačky, týmto prosí redakciu, aby pri zverejnení výhercu prezradili aj to, kde sa dnešný kúsok nachádzal. Ďakujem

Registrace
    Oct 2007

Mně by to také zajímalo... žádná starší recenze Intel CPU v sobě nic nemá... nebo jsem slepý

Nováček
    Registrace
    Jun 2006

Citace Původně odesláno od trodas Zobrazit příspěvek
    Mně by to také zajímalo... žádná starší recenze Intel CPU v sobě nic nemá... nebo jsem slepý
    "B" je správně
    Taky jsem danou recenzi několikrát navštívil, než jsem poslední dílek konečně objevil...

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Dilek existuje (coz potvrzuje i mnozstvi odeslanych reseni). Jen je to dnes Armagedon :-(

Registrace
    Oct 2007

moski - nj, tak takovýhle chyták jsem tedy nečekal Tak holt smůla

Dochy - odeslané řešení nemusí být řešení správné Nicméně pravděpodobnost, že by se ti všichni předemnou spletli v jiných dílcích se limitně blíží nule Měl jsem dělat produktivnější věci

PS. spíš by mně zajímalo, zdali budou dle pravidel (Pokud budete posílat jednotlivé dílky, budete vyřazen ze soutěže.) vyřazeni ti, kdož přispěli vícekrát... resp. snaží se své šance zvýšit posíláním dalších dílků či verzí (což je také dílek) skládačky Např.:

wihryz - Dnes, 12:05 Přejít na poslední přispěvek
    wihryz - Dnes, 12:10 Přejít na poslední přispěvek

Wayne2 - Dnes, 12:23 Přejít na poslední přispěvek
    Wayne2 - Dnes, 12:25 Přejít na poslední přispěvek
    Wayne2 - Dnes, 14:26 Přejít na poslední přispěvek

Hany - Dnes, 12:31 Přejít na poslední přispěvek
    Hany - Dnes, 12:40 Přejít na poslední přispěvek

ferrari - Dnes, 12:46 Přejít na poslední přispěvek
    ferrari - Dnes, 12:52 Přejít na poslední přispěvek

moerty - Dnes, 12:53 Přejít na poslední přispěvek
    moerty - Dnes, 13:00 Přejít na poslední přispěvek

r34ktor - Dnes, 13:04 Přejít na poslední přispěvek
    r34ktor - Dnes, 13:10 Přejít na poslední přispěvek

johny__g - Dnes, 13:45 Přejít na poslední přispěvek
    johny__g - Dnes, 14:03 Přejít na poslední přispěvek
    Naposledy upraveno uživatelem trodas: 21-12-2012 v 16:15

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

moski - PS. spíš by mně zajímalo, zdali budou dle pravidel (Pokud budete posílat jednotlivé dílky, budete vyřazen ze soutěže.) vyřazeni ti, kdož přispěli vícekrát... resp. snaží se své šance zvýšit posíláním dalších dílků či verzí (což je také dílek) skládačky Např.:
    Ti co posilaji 2x mozna posilaji zvlast "druhou pulku" pro tydeni vyhru. Take jsem o tom premyslel, ale dospel jsem k zaveru, ze inteligentni hodnotitel by mohl videt druhou pulku automaticky i v odeslanem celem kalendari (ackoli to neni nikde specifikovano)

Občasný diskutér
    Registrace
    Jul 2007

Tak aj ja potvrdzujem existenciu dielika. Článok som dnes od 12:00 pozeral aspoň 5x, kým som toho "prevíta" našiel. Takže výsledný obrázok som poslal už len preto, aby som sa sám pred sebou necítil ako blbec, ktorý nevie dokončiť rozrobenú vec. Ale musím priznať, že redaktori sú poriadne rafinovaní.

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Citace Původně odesláno od M@rcus Zobrazit příspěvek
    Ale musím priznať, že redaktori sú poriadne rafinovaní.
    Když jsem ten dílek hledal a pak i když našel, měl jsem pro ně úplně jiná slova
    ;-)

Nováček
    Registrace
    Jun 2009

Zajímavé já ho našel hned projížděl jsem recenze a snad v páté otevřené. Bohužel jsem nenašel včerejší .. asi neznám bitevní lodě

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

PS. spíš by mně zajímalo, zdali budou dle pravidel (Pokud budete posílat jednotlivé dílky, budete vyřazen ze soutěže.) vyřazeni ti, kdož přispěli vícekrát... resp. snaží se své šance zvýšit posíláním dalších dílků či verzí (což je také dílek) skládačky
    Já nejdříve posílal druhou polovinu, pak celý. Předpokládám, že u ostatních tomu bylo také tak.

Citace Původně odesláno od pavkrej Zobrazit příspěvek
    Bohužel jsem nenašel včerejší .. asi neznám bitevní lodě
    Na první kolo mě napadla velmi známá, leč nesprávná loď. Tu odpovídající asi většina lidí ve svém Top 10 nemá.

Registrace
    Oct 2007

Prvních 5 dílků se odesílalo minulý týden Podle mně nemáš pravdu s tím, že je lze odeslat "teď" či jakkoli jinak okecat fakt, že ty měly být odeslány už dříve. Dnes se posílal leda a jen komplet.

Jak by se ti líbila situace, kdy by někdo poslal dnes třeba 3 či 4 verze ... a jednou by se trefil? Podle mně takto deformovat pravidla nejde, ale výklad pravidel bude činit osoba odlíšná odemně, takže... se necháme překvapit

Lze ale na 100% souhlasit s zásadně odlišným "top ten" bitevních lodí z dané éry pro drtivou většinu lidí. Ale když už ten výrobek tak nazvali... co si počít?

Strana 74 z 75 PrvníPrvní ... 246472737475 PosledníPoslední

Podobná témata

1. Magazín: Expertiada - chaos s otazkami?
    Od Killerko v sekci Fórum a magazín SHW
    Reakcí: 8
    Poslední příspěvek: 06-07-2012, 00:27
  2. Expertiáda
    Od lunak v sekci Volná témata
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 18-05-2010, 10:18
  3. Magazín: Expertiáda - nelze odeslat odpověď
    Od misakko v sekci Fórum a magazín SHW
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 31-10-2008, 11:40
  4. Magazín: Expertiáda s MSI - chyba s PSČ...
    Od Mikacek v sekci Fórum a magazín SHW
    Reakcí: 45
    Poslední příspěvek: 13-12-2007, 22:20