Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Téma: makrofoto s DMC-FZ4

11.11.2006 06:36
Fox_22dnes jsem se nudil a řekl si že budu fotit, ale venku bylo hnusně tak jsem začal experimentovat, vždycky mě lákalo makrofoto. ale dnes se mi povedlo vyfotit mrtvou mušku(velkou cca přes 3mm) na zářivce s použitím starého objektivu ze zrcadlovky ZENIT který jsem otočil a dal na objektiv digitálu, fotka sice stojí za prd ale hodím sem podle ohlasů další které budou určitě lepší
fotka je neupravená a je to výřez

11.11.2006 06:57
P@pi[QUOTE=Fox_22]dnes jsem se nudil a řekl si že budu fotit, ale venku bylo hnusně tak jsem začal experimentovat, vždycky mě lákalo makrofoto. ale dnes se mi povedlo vyfotit mrtvou mušku(velkou cca přes 3mm) na zářivce s použitím starého objektivu ze zrcadlovky ZENIT který jsem otočil a dal na objektiv digitálu, fotka sice stojí za prd ale hodím sem podle ohlasů další které budou určitě lepší
fotka je neupravená a je to výřez

[/QUOTE]

Pěkná fotka, ale sežeň si makrokroužek, takovýdle výřezy jsou strašně nekvalitní. Ale opravdu pekný nápad a barvy :thumb, bohužel s příšernou kvalitou obrazu. Máš bodíka za nápad to umístit na fórum a pokračuj v dalším focení.
11.11.2006 07:23
Fox_22makro kroužek bude určitě, ale na 100% dělaný z bílých diod na normální nemám a kdyby jo tak už se mi na stole válí DSLR
11.11.2006 09:14
Fox_22další fotky
komár

INTEL P100

list pampelišky

česnek

rozlitý sekunďák na CPU

vím že kvalita většiny fotek stojí za prd ale jsou zajímavé, až seženu větší sklo fotky budou lepší

Dal bych to nahoru ale nevidím EDIT
27.12.2006 01:36
Holda29nefotim sice s DMC-FZ4 ale dam sem taky fotku s iverznim sklem, snad se zalibi

8.1.2007 08:44
R!Cci°21Zenit rulezz:) Mám k němu po tatínkovi ještě 2 objektivy a už kuju plány na vytvoření makro objektivu s makrokroužkem..:)
17.1.2007 09:32
hrcprctralalaMno taky tady hodím sem tam nějaké svoje fotky :-) s makrem:-) sice používám Canon PowerShot A510 ale je uplně supr!!! Brzo budu sice povyšovat na lepší techniku ale zatím nejsou chechtáky :-(

studna naděje

1.6.2007 07:30
hukyPěkný fotky ale až si pořídíte zrcadlovku s makro objektivem budete překvapeni jaký je v optice rozdíl a o kolik bude foto lepší