reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

17" LCD do 7500,-

Bummer (1)|12.11.2006 10:30
Zdravim,
budu si pořizovat nový LCD monitor, ale nejsem přiliš při penězích. Používal bych ho převážně na hry, filmy a internet. Nemusí mít repro ale určitě by měl mít DVI vstup.
Můžete mi nějaký v téhle cenové kategorii doporučit? Přemýšlel jsem o LG L1770HQ-BF, ale nejsem si jist...
Frog (510)|12.11.2006 12:54
poznam 19" brata monitoru ktory spominas, obraz ma pekny, v tom problem nevidim, ale podsvietenie bolo nerovnomerne v rohoch, ale to spoznať až pri skúmaní, a 17" model bude v tomto smere na tom lepsie. Navyse sem tam pri tychto monitoroch spoznat aj vypaleny subpixel, ale to je neduh viacerých značiek, ktore negarantuju nula vadných pixelov.
Dovolim si len upozorniť napr. na modely:
Asus PM17TU - LCD 17" - pri tomto monitore mas rok zaruku na jediny vypaleny pixel, je to marketingovy tah, ale je to aj zaruka ze v tomto ohlade by mal byt panel kvalitny, a nemal by byť problem s reklamaciou

a najmä

Samsung SyncMaster 740B
schali (118)|14.11.2006 00:49
[QUOTE=Bummer]Zdravim,
budu si pořizovat nový LCD monitor, ale nejsem přiliš při penězích. Používal bych ho převážně na hry, filmy a internet. Nemusí mít repro ale určitě by měl mít DVI vstup.
Můžete mi nějaký v téhle cenové kategorii doporučit? Přemýšlel jsem o LG L1770HQ-BF, ale nejsem si jist...[/QUOTE]

Co se tyka LG tak jak rika Frog, pokud to budes kupovat dej si bacha na vadny pixely a predem to zkoukni Nokia testem pokud nebudes mit 100% zaruku.Doma se vali jeden starsi LG 17" a ma jeden vadnej pixel a pred par dny sem videl u kamosa LG 19" wide a ten mel rovnou tri vadny pixely - kupovany shodou okolnosti v jednom velkoskladu.Zda se ze vadny pixely ma LG ponekud v pazi.