reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Word 2003 a kontrola pravopisu

Maximus12 (763)|13.11.2008 21:08
Zdravím,

mám menší dotázek - známá má na PC MS OFFICE 2003 Profesional ENG, chtěla by mít zaplé automatické opravy textu pro češtinu. Vysvětlím - prostě, aby to při psaní českých dokumentů podtrhlo špatně napsaná česká slova červeně (klasika z českych office). I když jí to nastavím v Možnostech a zaškrtám tam vše co je třeba, nastavim i v národním prostředí výchozí češtinu, aby se to mezi sebou nebušilo tak ani pak ji to špatně napsaná slova nepodtrhává. Když chci spustit kontrolu pravopisu přes F7 - tak mě to píše, že nemá korektury pro češtinu v officech, ať je buď nainstaluju nebo přeinstaluju.
Koukal jsem i přímo na Mrkvosoft a tam maj jen korektury pro sady ktere obsahuji už nějaké a jediné co jsem našel na netu je že existuje nějaký Proofing... (korektury do více jazyků), ale to že je placené.

Nemáte nějakej nápad ? Dodám, že jsem omezen na Office 2003 Pro, kvůli Accesu, Standardy co maj taky v práci sice fungujou ale hold nemaj zas Acces :(.
Díky všem za případné nápady..
Maximus12 (763)|14.11.2008 22:36
Problém vyřešen:

z českejch office vytažena kontrola pravopisu
(pro ty kdo to chtěj vědět přesně: pod adminem v aplication datech v microsoftu v Proofu nakopírován soubor Custom) - po této akci již funkční kontrola českého pravopisu.

Dodatečně z mrkvosoftu stažeb česko-anglický slovník pro ms office 03 nahrán a fungujou i automatické opavy textu :)