Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Word 2003 a kontrola pravopisu

Starousedlík SHW Avatar uživatele Maximus12
    Registrace
    May 2006

Zdravím,

mám menší dotázek - známá má na PC MS OFFICE 2003 Profesional ENG, chtěla by mít zaplé automatické opravy textu pro češtinu. Vysvětlím - prostě, aby to při psaní českých dokumentů podtrhlo špatně napsaná česká slova červeně (klasika z českych office). I když jí to nastavím v Možnostech a zaškrtám tam vše co je třeba, nastavim i v národním prostředí výchozí češtinu, aby se to mezi sebou nebušilo tak ani pak ji to špatně napsaná slova nepodtrhává. Když chci spustit kontrolu pravopisu přes F7 - tak mě to píše, že nemá korektury pro češtinu v officech, ať je buď nainstaluju nebo přeinstaluju.
    Koukal jsem i přímo na Mrkvosoft a tam maj jen korektury pro sady ktere obsahuji už nějaké a jediné co jsem našel na netu je že existuje nějaký Proofing... (korektury do více jazyků), ale to že je placené.

Nemáte nějakej nápad ? Dodám, že jsem omezen na Office 2003 Pro, kvůli Accesu, Standardy co maj taky v práci sice fungujou ale hold nemaj zas Acces .
    Díky všem za případné nápady..
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Maximus12
    Registrace
    May 2006

Problém vyřešen:

z českejch office vytažena kontrola pravopisu
    (pro ty kdo to chtěj vědět přesně: pod adminem v aplication datech v microsoftu v Proofu nakopírován soubor Custom) - po této akci již funkční kontrola českého pravopisu.

Dodatečně z mrkvosoftu stažeb česko-anglický slovník pro ms office 03 nahrán a fungujou i automatické opavy textu
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Microsoft Office: Záložky, Word 2003
    Od Ahasver v sekci Kancelářské balíky
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 16-08-2013, 21:22
  2. Microsoft Office: Word 2003 do PDF
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 18-07-2013, 15:01
  3. Microsoft Office: Word 2003 vysvětlivky