Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 4 z 7 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 46 až 60 z 105

Téma: Obývákový PC

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2008

Citace Původně odesláno od Salamander Zobrazit příspěvek
    To je taky jeden z favoritů. Nakonec dlouhé Delete vůbec nemusí být na škodu, i když si na to asi budu muset zvyknout.
    Další ze salonu krásy byly ještě
    http://www.atcomp.cz/zbozi/microsoft...spx?p=z:121319
    a
    http://www.alfacomp.cz/php/product.p...4007R000000EY8
    Ale obě mají takový ten podivný mailnký Enter.
    Vezmu ten Logitech 600 a bude vyřešeno : )
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2008

Citace Původně odesláno od deeean Zobrazit příspěvek
    No jestli ti ta KME vyhovuje nejvíc, tak jí vem. IMHO špatná není http://www.alfacomp.cz/php/product.p...4007R000000IZB (krysu bys dal na hraní psovi)
    To ne, bezdrát klávesnici nechci. Bezdrátová myš by se hodila, ale s větším dosahem. Nějakou takovou teď nově mám. Sháněl jsem pro dcerku, už se začíná zajímat o počítač, ale klasická myš je pro ní moc velká. Tchán se zbavoval BENQ m310, nebo tak nějak, tak mi jí dal. Dosah to má tak akorát ze stolu k USB kabelu, co je položený na PC pod stolem. Ale malá je spokojená. Kurzor na TV s tím budu moct ovládat, jen když to USB natočím přesně na myš, nebudou sqrny na slunci, zadržím dech a bude zrovna 5. den po novoluní. Asi si ještě chvilku počkám na tu MX air, snad jí trošku zlevní

Starousedlík SHW Avatar uživatele mstejska
    Registrace
    Dec 2007

A kdyz mas obyvakove pc, tak co k nemu dokoupit dalkove ovladani? nahradi mys i klavasnici. Pouze heslo pro prihlaseni se pise fakt blbe.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2008

Citace Původně odesláno od mstejska Zobrazit příspěvek
    A kdyz mas obyvakove pc, tak co k nemu dokoupit dalkove ovladani? nahradi mys i klavasnici. Pouze heslo pro prihlaseni se pise fakt blbe.
    Nechám si poradit. Jaké? Máš zkušenosti? Potřebuji, abych tím mohl vcelku univerzálně ovládat jakýkoliv multimediální program tak, jako myší. Ne vše spustím v media playeru (i když musím uznat, že se dost vylepšil), nebo v media centeru. Taky třeba prohlížení fotek - listování adresáři, třeba i vypalování, ale to už bych si vymýšlel.
    Edit: ...nastavování titulků, nebo nějakých vlastností obrazu - to se taky může stát...

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od plch Zobrazit příspěvek
    Abych řekl pravdu, vůbec nechápu, k čemu by mi bylo USB.
    casto robim servis PC a NTB, nemusim prehadzovat kabel od grafiky, len pripojim cez USB

Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od plch Zobrazit příspěvek
    Nechám si poradit. Jaké? Máš zkušenosti? Potřebuji, abych tím mohl vcelku univerzálně ovládat jakýkoliv multimediální program tak, jako myší. Ne vše spustím v media playeru (i když musím uznat, že se dost vylepšil), nebo v media centeru. Taky třeba prohlížení fotek - listování adresáři, třeba i vypalování, ale to už bych si vymýšlel.
    Edit: ...nastavování titulků, nebo nějakých vlastností obrazu - to se taky může stát...
    Tak s tim ti asi neporadim. Ja pouzivam skrin, ktera ma zabudovany iMon modul. Ale podle meho nazoru by to melo zvladnout jakekoliv dalkove ovladani ktere podpoduje Windows Media Center.
    Viz zde http://www.czechcomputer.cz/fulltext...type=stockitem
    Ale typ ti asi fakt neporadim.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Dojigiri
    Registrace
    Jun 2008

Já konkrétně mám taky ovladač iMon (už byl zabudovanej v case), + na "větší práci" bezdrátovou klávesnici a myš, zandaný pod sklem ve stolku v obejváku (protože neznám klávesnici ani myš, která by měla tak dlouhej kabel, aby mi to dosáhlo 3m přes celej obejvák). Kl.+myš je přes bluetooth (bohužel celkem drahý), funguje to celkem dobře (byly tam trochu prodlevy, když jsem měl BT modul vzadu na case, ale pak jsem to vytáhnul "USB prodlužkou" dopředu vedle case aby nešel signál skrz celou bednu a odezva je v pohodě).

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Tohle je taky IMON, ne? A tady: http://www.partis.cz/index.php?gid=161

Registrace
    Dec 2007

Problem z dokupovanymi iMony je v tom ze nemaji moznost zapnuti a vypnuti pc (co jsem teda cetl u dokumentace) Zabudovany iMon ma v sobe i prepojku napajeni do desky. Tj ze zdroje pichnes napajeni do iMonu a z Imonu teprve do desky. A tohle "pry" dokupovane iMony nemaji. Tohle by chtelo overit.

Registrace
    Jan 2008

No jestli si dobře vzpomínám, tak jedna z otázek v Expertiádě s EC byla, jestli se dá IMONem pomocí DO zapínat a vypínat PC a odpověď byla IMHO ano...

EDIT: viz http://www.partis.cz/index.php?gid=283

Registrace
    Dec 2007

No jestli si dobře vzpomínám, tak jedna z otázek v Expertiádě s EC byla, jestli se dá IMONem pomocí DO zapínat a vypínat PC a odpověď byla IMHO ano...

EDIT: viz http://www.partis.cz/index.php?gid=283
    Lepe overit. Jinak iMon se pripojuje do konektoru usb na desce. Nevim jestli muzes desku probouzet pres usb.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

Lepe overit. Jinak iMon se pripojuje do konektoru usb na desce. Nevim jestli muzes desku probouzet pres usb.
    nektere desky tuhle moznost 100% maji - wake on USB, treba ja to tam urco mam, staci se podivat

Registrace
    Jan 2008

Snad by si nevymýšleli...
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: Screenshot 2008-11-21_11-46-27.png 
Zobrazení: 46 
Velikost: 180.8 KB 
ID: 8395  

Registrace
    Dec 2007

Snad by si nevymýšleli...
    Ze by jsem to asi pochopil spatne? Dulezity je ten interni. Externi zapinani neumi (asi), mam interni zabudovany. No a ten, ma usb zapchinute do zakladni desky + napajeni (20 + 4) zapichnute do zakladni desky a ze zdroje jde napajeni (20+4) do iMonu. Takze fakt nevim.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2008

Pánové, děkuji všem moc, díly na počítač jsem právě objednal na alfacompu, monitor tam neměli, takže ten jsem objednal u softcomu.
    Kostky jsou vrženy, teď aby všechno opravdu měli na skladě, brzy dodali a aby se mi to podařilo v pořádku sestavit. A já se jdu podívat po nějakém lepším HDMI kabelu. Taky díky za návrhy na dálkáče, ale pořád si myslím, že to není to, co bych já potřeboval. Ale možná změním názor, budu se tím určitě zabývat. Možná by bylo zajímavé si to někde vyzkoušet.

Strana 4 z 7 PrvníPrvní ... 23456 ... PosledníPoslední