Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 5 z 7 PrvníPrvní ... 34567 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 61 až 75 z 105

Téma: Obývákový PC

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele Deee-aN
    Registrace
    Jan 2008

Tak to pak vyblejskni a hoď sem: http://www.svethardware.cz/forum/sho...=17103&page=11
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2008

Citace Původně odesláno od deeean Zobrazit příspěvek
    Určitě se rád pochlubím, ale bude to normální PC s akrylovým bokem, sic kabely pořeším, jak nejlíp to půjde.
    Z těch fotek skříní mě hodně zaujala jedna a to: http://www.svethardware.cz/forum/sho...9&postcount=10 - fakt dobrej týpek.

Registrace
    Jan 2008

Tak mu dej RB. Už jsem ho tu nějakej čas neviděl, ať má radost!

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2008

Tak mu dej RB. Už jsem ho tu nějakej čas neviděl, ať má radost!
    Jistě, dostal ho hned : )

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2008

Tak jsem si včera rozbalil předčasně vánoční dárek - dvě krabice plné komponent : )) Neměl jsem moc času, tak jsem zatím jen přimontoval chladič s procesorem a pamětmi na desku a desku, zdroj a grafiku našrouboval do bedny. V souvislosti s tím se chci zeptat, jak utahujete šrouby k chladiči? trošku mám strach, jestli jsem to nepřehnal, deska se docela prohnula.
    Jinak dojem z komponent je nádherný, mám radost. I case se mi líbí, nemyslím si, že podle čelního panelu by se dalo usuzovat na poněkud levnější design. Dost jsem se ale zhrozil z toho, z jakého papírového plechu je bedna udělána. Pak ta plexi bočnice je vlastně tenký rámeček z plechu, do kterého je takovými plastovými cvoky vložen ten průhled. Průhled sám o sobě zní jako buben, navíc na tich cvočkách drží dost volně, takže se na nich klepe. Možná je to jen můj dojem, ale raději ho vůbec nedržím naplocho, aby se vlastní vahou nezlomil : ) Musím říct, že moje stará noname bedna kupovaná za pár korun i se zdrojem se tváří mnohem masivněji.
    Taky je mi moc divné, že v návodu se píše asi 6,5 kg, ale (a teď bych nerad zakládal fámy, ještě to ověřím) jak to PPLko zvážilo vč krabice, nebylo to ani 5kg.
    Ale jak říkám, jinak zatím naprostá spokojenost.

Starousedlík SHW Avatar uživatele SamecP
    Registrace
    Jul 2007

Prohnutá deska při instalaci cpi chladiče,je poměrně normální a desky sou na to přízpůsobené.Takže se nemusiíš bát.Jinka gratuluju ke spokojenosti

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2008

Tak potvrzuji, že PPL zvážila 4,92 Kg vč. balení - ale udávaná čistá hmotnost je 6,4 Kg. Takže to máme prakticky 2 kilča dolů. ThermalTake musela někde hooodně ušetřit a mě se to docela nelíbí. Je to opravdu hodně papírové. Pokusím se kontaktovat výrobce...

Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od plch Zobrazit příspěvek
    Tak potvrzuji, že PPL zvážila 4,92 Kg vč. balení - ale udávaná čistá hmotnost je 6,4 Kg. Takže to máme prakticky 2 kilča dolů. ThermalTake musela někde hooodně ušetřit a mě se to docela nelíbí. Je to opravdu hodně papírové. Pokusím se kontaktovat výrobce...
    Ty máš Tt M9? To jim asi blbne váha. Teď jsem koukal na údaje o zakázce a ta moje krabice s M9 vážila podle PPL 8,35kg. Nic jiného v ní nebylo, komponenty přišly v druhé.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2008

Ty máš Tt M9? To jim asi blbne váha. Teď jsem koukal na údaje o zakázce a ta moje krabice s M9 vážila podle PPL 8,35kg. Nic jiného v ní nebylo, komponenty přišly v druhé.
    A nebo začala Tt opravdu šetřit. No, nevim, tu krabici jsem nesl a myslím, že bych to poznal. Ta druhá krabice měla (bylo to balené stejně, jako u tebe) 11 kg a musím říct, že ten rozdíl ve váhách byl doost velký. Navíc ty plíšky jsou opravdu opravdu tenounké. Já to doma zase vymontuju, zvážím a změřím tloušťku plechu : )

Starousedlík SHW Avatar uživatele mstejska
    Registrace
    Dec 2007

Zkus zvazit primo tu case.

Registrace
    Jan 2008

Citace Původně odesláno od mstejska Zobrazit příspěvek
    Sorry, ale komp vykuchávat nebudu. Mě ta váha přišla celkem odpovídající a určitě to nevážilo 5kg.

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2008

Citace Původně odesláno od mstejska Zobrazit příspěvek
    Takže velikánská omluva! Udělal jsem rozborku a sborku PC, mezitím zvážil, bez wind tunelu jsem naměřil 6.6 kg, což naprosto přesně odpovídá parametrům... ach jo, sem tady plašil : )

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2008

První rychlé dojmy: Visty 64 nainstalovány, vše bez problémů, počítač je krásný.
    Pár fotek, komentář dodám přes den:Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: P1010028.JPG 
Zobrazení: 150 
Velikost: 569.1 KB 
ID: 8458

Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: P1010022.JPG 
Zobrazení: 127 
Velikost: 821.6 KB 
ID: 8459

Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: P1010024.JPG 
Zobrazení: 146 
Velikost: 818.4 KB 
ID: 8460

Registrace
    Jan 2008

A klepe se to celý?
    Vyfoť to pořádně (nerozmazaně a nohama dolů) a dej to i se sestavou sem: http://www.svethardware.cz/forum/sho...361#post187361

Občasný diskutér
    Registrace
    Oct 2008

A klepe se to celý?
    Vyfoť to pořádně (nerozmazaně a nohama dolů) a dej to i se sestavou sem: http://www.svethardware.cz/forum/sho...361#post187361
    No to víš, že to neklepe celý . Ne není to zlé, ale ten akryl je skutečně jak buben. Zatím nedokážu poznat, jestli to má na hluk nějaký vliv.
    Fotky - viz následující komentář.

Strana 5 z 7 PrvníPrvní ... 34567 PosledníPoslední