Strana 5 z 10 PrvníPrvní ... 34567 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 61 až 75 z 137

Téma: Víkendová diskuze: Konzole vs. PC – souboj platforem

Starousedlík SHW Avatar uživatele czhunter
    Registrace
    Dec 2007

Akuh> My máme na FSI PS2 ve třídě
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček Avatar uživatele tutorkamil
    Registrace
    Oct 2008

Osobně mám raději na hraní konzolích. Nyní mam Xbox 360 a není nic lepšího, než si zahrát v pohodě hru z křesla či židle a nekrčet se jak mrzák u klávesnice s myší. Hraní na gamepadu mě vyhovuje a fakt je ten, že na konzole vychází (alespoň pro mě) lepší a zajimavější tituly, než na PC. Dostává mě, že někdo zmínil takovej blábol, že není možnost slušného multiplayeru a online hraní ... to může říct, pouze člověk co zná třeba Xbox jen z obrázku. Jak multiplayer s přáteli třeba pomoci splitscreenu, nebo online hraní pomocí Xbox live je naprosto bezproblémový.
    Naposledy upraveno uživatelem tutorkamil: 15-11-2008 v 11:30

Nováček
    Registrace
    May 2006

PC. Nekdy v unoru jsem si poridil i Xbox360 a cekal jsem jak z nej budu odvazanej, kdyz vsude ctu jak se skvele hraje na konzoli oproti PC. Dost me to zklamalo, ani GTA4 (hlavni duvod proc sem si to kupoval) jsem nakonec nedohral do konce, vetsinu her jsem jen zkusil a po pul hodince vypnul. Neohrabany ovladani na gamepadu, silene dlouhy loadingy a uboha grafika (hrozne mi chybelo AA+AF jako na PC, vsechno bylo takovy rozmazany proti PC hram). V lete jsem Xbox zas pekne prodal, nahrany jsem mel za toho pul roku mozna 30 hodin a na konzoli se uz jen prasilo. Ted kdyz ctu jak nekdo vychvaluje svuj xbox/ps3 a jak je to skvely oproti PC hrani, jen se pousmeju a vim svy. Konzoli uz doma videt nechci, aspon v nejblizsich letech.

Občasný diskutér Avatar uživatele Kachna69
    Registrace
    May 2007

pro me je jasnou volbou PC ptz hry je spise pro odreagovani a her hlavne ho pouzivan pro studium,net a filmy a serialy na pc je taky dost her tak nevidim duvod kupovat konzoly i kdyz uz sem taky docela uvazoval o Wii prijde mi to jkao docela zajimavej napad ale stale me to prijde ponekud drahy pockam az bude nova generace a uvidim jak si povede,ale touz budu snad na vejsce tak na to stejne nebude cas ...tak ja sem urcite pro pc

Starousedlík SHW Avatar uživatele pas!k
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od tutorkamil Zobrazit příspěvek
    Dostává mě, že někdo zmínil takovej blábol, že není možnost slušného multiplayeru a online hraní ... to může říct, pouze člověk co zná třeba Xbox jen z obrázku. Jak multiplayer s přáteli třeba pomoci splitscreenu, nebo online hraní pomocí Xbox live je naprosto bezproblémový.
    Ja mluvil spis o necem jako mmorpg mas snad na xboxu neco takoveho jako wow, aoc, wh ? Pokud ano klidne me oprav .. BTW nebylo to mysleno nijak zle ..

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2007

Citace Původně odesláno od Banshee Zobrazit příspěvek
    PC. Nekdy v unoru jsem si poridil i Xbox360 a cekal jsem jak z nej budu odvazanej, kdyz vsude ctu jak se skvele hraje na konzoli oproti PC. Dost me to zklamalo, ani GTA4 (hlavni duvod proc sem si to kupoval) jsem nakonec nedohral do konce, vetsinu her jsem jen zkusil a po pul hodince vypnul. Neohrabany ovladani na gamepadu, silene dlouhy loadingy a uboha grafika (hrozne mi chybelo AA+AF jako na PC, vsechno bylo takovy rozmazany proti PC hram). V lete jsem Xbox zas pekne prodal, nahrany jsem mel za toho pul roku mozna 30 hodin a na konzoli se uz jen prasilo. Ted kdyz ctu jak nekdo vychvaluje svuj xbox/ps3 a jak je to skvely oproti PC hrani, jen se pousmeju a vim svy. Konzoli uz doma videt nechci, aspon v nejblizsich letech.
    Ovladani na gamepadu je o zvyku. Taky me to chvilku trvalo hlavne u TPS her, kde clovek potrebuje lepe mirit. O dlouhych loading casech se samozrejme vi. Proto v nove verzi OS pro Xbox 360, ktera vyjde 20 listopadu, bude moznost instalace na HDD jako je treba na PS3ce. Podle prvnich testu se zda, ze cas na loadovani se celkem srovnava s PC verzi.

S grafikou nesouhlasim. Na me 46" plasme jsou hry jako Fable 2, GoW2, Assasin Creed nebo Starwars Unleashed naproste graficke orgie.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Feb 2007

Mam PC. Ve skrini se mi vali 2 Atari konzole ktere maji puvod v 80 letech.
    Driv jsem na nic hral az az.
    Ted jsem dal do PC tolik kolik stoji konzole.
    A anii me to nevadi. PC u me zastava funkci TV, DVD prehravace, sterea, herniho pristroje atd.
    Konzolisti si o takovehle univerzalnosti muzou nechat jen zdat.
    Na ovladani mam 2x klavesnice (normalni + mala herni), 2x mys (mx518 na hry, VX revolution na net a do prace), radiovou dalku Ati, starej 10tl Gamepad, Volant Driving Force PRO (oficialne jen pro konzole ) a radici H vyrobene z joysticku.
    Velikost obrazu? Me tech mejch 24" staci a ted sis stavim DIY projektor s velkou uhloprickou. Jinak na televizi se muzu pripojit taky.

Budoucnost vidim v univerzalnosti.
    Konzole se budou snazit konkurovat PC a PC se bude snazit ridit vse.
    Ted je konzole prevazne jednouucelove zarizeni a vyobci se z nej snazi udelat centrum domaci zabavi kde jiz jsou HTPC.

// Ohledne cracku. Konzolisti crackuji hardwarove.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele Impact
    Registrace
    Sep 2008

Jako zastance FPS her určitě PCčko, hrat FPS na tech analogach mi pripada jak hrat na PC nohama, navíc možnosti multiplayeru, komunikace hráčů během hraní (Teamspeak ap) nebo rozsáhlé herní MMORPG komunity. s tím se na konzolích rozhodne v takove miře nelze setkat. Jo v závodech a bojovkach asi vedou ale to je pro me u konzoli jediny + .

Starousedlík SHW Avatar uživatele czhunter
    Registrace
    Dec 2007

Citace Původně odesláno od Woyta Zobrazit příspěvek
    PC u me zastava funkci TV, DVD prehravace, sterea, herniho pristroje atd.
    Konzolisti si o takovehle univerzalnosti muzou nechat jen zdat.
    Samozřejmě, konzole připojená na TV v žádném případě nedokáže zastat funkci TV
    Stejně tak PlayStation samozřejmě neumí přehrávat DVD už asi 8 let a BR 2 roky, Xbox DVD 6 let a už vůbec nikdy nemůže žádná konzole plnit funkci herního přístroje ...

Sorry, kdybys své PC používal jakkoliv jinak, asi bych neměl potřebu se té argumentaci tak vysmát.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Ja jsem odkojen na PC a zatim me nic nepresvedcilo jit do konzole.Fakt je ze v praci jsme meli PS1 a ze jsem si na ni nemalo ulit.Jinak kdyz to porovnam tak ja upgraduju cca co pul roku za ne malo penez a kolega co vlastni Xbox 360 jen kupuje hry a nejake karty s pristupem na MS stranky s nejakym obsahem pro Xbox .A na web a spol ma cosi jako velmi stary Notebook. Cili on da neco za hry a karty a nestara se o nic.Zadna udrzba , hry sezene levne pujci, vymeni.Myslim si ze zivot s konzoli je jednodussi. To ze vse neni graf. vymazlene jako na PC on neresi, sedne hraje ,sednek NT posle email a ma vse vyreseno.Fotky a video si nechava delat,rika nezbych se stim patlal a sedel u toho tak to radej nekumu tu kacku strcim a nemusim se starat vubec o nic.A je mi fuk jestli se to dela deset min. nemo deset hodin.
    Tak si rikam ze PC vs konzole je o preferencich a potrebach kazdeho zvlast. Ale mit konzoli je opravdu jednodusi a vetsinou ji maji lide kteri nehodlaji s PC marnit cas ale jen zaparit a nic vic. No a ty co znam tak presli z konzole na PC jen ze na PC se hry nemusi kupovat a tak je to levnejsi ,kolikrat nejsou ani online , a nevadi jim to. Nepochopitelne ,ale je to tak

Obyvatel SHW Avatar uživatele Honza23
    Registrace
    Oct 2007

Já jsem měl tedy vždycky jak PC tak i Playstation a stejně je pro mě favoritem PC.Přece jenom konzole jsou limitovány svým výkonem,i když někdy je to možná lepší,a člověk pak nemusí stále přemýšlet nad tím,jakou si příště koupí grafickou kartu.
    Mimochodem na PS jsem velice rád hrál Crash Bandicoot,úžasná skákačka s tazmanským čertem.

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od czhunter Zobrazit příspěvek
    Samozřejmě, konzole připojená na TV v žádném případě nedokáže zastat funkci TV
    Stejně tak PlayStation samozřejmě neumí přehrávat DVD už asi 8 let a BR 2 roky, Xbox DVD 6 let a už vůbec nikdy nemůže žádná konzole plnit funkci herního přístroje ...

Sorry, kdybys své PC používal jakkoliv jinak, asi bych neměl potřebu se té argumentaci tak vysmát.
    Konzole nemůže zastat TV ... protože k něčemu musí být připojená. NTB vytáhneš a máš, sice konzole umí přehrávat DVD ale připojíš se s ní přes Wifi na síťovej disk aby si nemusel hodinu hledat DVD or BlueRay disk s filmem??? Mám pocit že těžko tedy konzole je i v těchto bodech pouze chudou náhražkou pokud vůbec něco

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2007

Citace Původně odesláno od Impact Zobrazit příspěvek
    Jako zastance FPS her určitě PCčko, hrat FPS na tech analogach mi pripada jak hrat na PC nohama, navíc možnosti multiplayeru, komunikace hráčů během hraní (Teamspeak ap) nebo rozsáhlé herní MMORPG komunity. s tím se na konzolích rozhodne v takove miře nelze setkat. Jo v závodech a bojovkach asi vedou ale to je pro me u konzoli jediny + .
    TPSka a FPSka se na konzolich hrajich stejne, vcetne multiplayeru a komunikace hracu behem hry. K Xbox dostanes primo v zakladnim baleni sluchatka s mikrofonem. Na ovladani pres gamepad si clovek behem par tydnu zvykne.

Ano, MMOG jsou tak jedine, co jeste na konzolich nanajdes.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Sep 2007

Citace Původně odesláno od Akuh Zobrazit příspěvek
    Konzole nemůže zastat TV ... protože k něčemu musí být připojená. NTB vytáhneš a máš, sice konzole umí přehrávat DVD ale připojíš se s ní přes Wifi na síťovej disk aby si nemusel hodinu hledat DVD or BlueRay disk s filmem??? Mám pocit že těžko tedy konzole je i v těchto bodech pouze chudou náhražkou pokud vůbec něco
    Ano, konzole Wifi maji. Dokonce maji i sitovku. Sokujici ze?

Nováček
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od filky Zobrazit příspěvek
    Ano, konzole Wifi maji. Dokonce maji i sitovku. Sokujici ze?
    A schopnost přehrávat MOV, AVI, Matrosku a další???

Strana 5 z 10 PrvníPrvní ... 34567 ... PosledníPoslední