reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Chyba renderovani v Pinnacle Studio 12

Huggi (1)|14.11.2008 13:37
Ahoj, potreboval bych poradit se exportem videa s efektem obraz v obraze. Vlastni slozeni videa, efektu apod neni problem, ale ve chvili kdy dam export tak se v bode spojeni obou videi kousne.

kodeky pro export tam jsou ffdshow (CCCP, zachovany rozliseni, zkousel sem i jiny varianty a nepomohlo), PC je C2Q Q6600/ 4GB ram, Visty i Pinnacle je legalne koupeny takze vtom by problem bejt nemel.

Zkousel jsem takto spojit i dve cista videa z kamery bez efektu nebo naopak dve uz zkomprimovana, ale spadne to pokazdy.

Diky za jakoukoli radu.
H.
astec (1823)|14.11.2008 18:28
[QUOTE=Huggi;182719]Ahoj, potreboval bych poradit se exportem videa s efektem obraz v obraze. Vlastni slozeni videa, efektu apod neni problem, ale ve chvili kdy dam export tak se v bode spojeni obou videi kousne.

kodeky pro export tam jsou ffdshow (CCCP, zachovany rozliseni, zkousel sem i jiny varianty a nepomohlo), PC je C2Q Q6600/ 4GB ram, Visty i Pinnacle je legalne koupeny takze vtom by problem bejt nemel.

Zkousel jsem takto spojit i dve cista videa z kamery bez efektu nebo naopak dve uz zkomprimovana, ale spadne to pokazdy.

Diky za jakoukoli radu.
H.[/QUOTE]

Tak to jsme dva...... Pak jen sestřelit program.... Dělá mi to u 3D efektů, u D neee
vogon (96)|24.11.2008 17:53
Předem se omlouvám za tak banální odpověď, - většinu podobných problémů u Pinnaclu řeší instalace záplat - na verzi 12 je teď dostupný StudioPatch 12.1.
Nevím jestli to vyřeší zrovna váš aktuální problém - ale jestli ho nemáte neváhejte...
astec (1823)|24.11.2008 19:20
[QUOTE=vogon;186606]Předem se omlouvám za tak banální odpověď, - většinu podobných problémů u Pinnaclu řeší instalace záplat - na verzi 12 je teď dostupný StudioPatch 12.1.
Nevím jestli to vyřeší zrovna váš aktuální problém - ale jestli ho nemáte neváhejte...[/QUOTE]

Ty záplaty mám všechny a nic......Tak jsem odinstaloval komplet vše od Pinaclu, a provedl opětovnou instalaci. a jde to....