Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Chyba renderovani v Pinnacle Studio 12

Nováček
    Registrace
    Nov 2008

Ahoj, potreboval bych poradit se exportem videa s efektem obraz v obraze. Vlastni slozeni videa, efektu apod neni problem, ale ve chvili kdy dam export tak se v bode spojeni obou videi kousne.

kodeky pro export tam jsou ffdshow (CCCP, zachovany rozliseni, zkousel sem i jiny varianty a nepomohlo), PC je C2Q Q6600/ 4GB ram, Visty i Pinnacle je legalne koupeny takze vtom by problem bejt nemel.

Zkousel jsem takto spojit i dve cista videa z kamery bez efektu nebo naopak dve uz zkomprimovana, ale spadne to pokazdy.

Diky za jakoukoli radu.
    H.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele astec
    Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od Huggi Zobrazit příspěvek
    Ahoj, potreboval bych poradit se exportem videa s efektem obraz v obraze. Vlastni slozeni videa, efektu apod neni problem, ale ve chvili kdy dam export tak se v bode spojeni obou videi kousne.

kodeky pro export tam jsou ffdshow (CCCP, zachovany rozliseni, zkousel sem i jiny varianty a nepomohlo), PC je C2Q Q6600/ 4GB ram, Visty i Pinnacle je legalne koupeny takze vtom by problem bejt nemel.

Zkousel jsem takto spojit i dve cista videa z kamery bez efektu nebo naopak dve uz zkomprimovana, ale spadne to pokazdy.

Diky za jakoukoli radu.
    H.
    Tak to jsme dva...... Pak jen sestřelit program.... Dělá mi to u 3D efektů, u D neee

Občasný diskutér Avatar uživatele vogon
    Registrace
    Jul 2008

Předem se omlouvám za tak banální odpověď, - většinu podobných problémů u Pinnaclu řeší instalace záplat - na verzi 12 je teď dostupný StudioPatch 12.1.
    Nevím jestli to vyřeší zrovna váš aktuální problém - ale jestli ho nemáte neváhejte...

Starousedlík SHW Avatar uživatele astec
    Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od vogon Zobrazit příspěvek
    Předem se omlouvám za tak banální odpověď, - většinu podobných problémů u Pinnaclu řeší instalace záplat - na verzi 12 je teď dostupný StudioPatch 12.1.
    Nevím jestli to vyřeší zrovna váš aktuální problém - ale jestli ho nemáte neváhejte...
    Ty záplaty mám všechny a nic......Tak jsem odinstaloval komplet vše od Pinaclu, a provedl opětovnou instalaci. a jde to....

Podobná témata

1. Pinnacle studio 14
    Od JanProkop2 v sekci Software denní potřeby
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 21-02-2011, 18:19
  2. pinnacle studio 14
    Od hydrovany v sekci Software denní potřeby
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 09-01-2011, 13:29
  3. Pinnacle Studio 11 Plus CZ nevie PAL systém ?
    Od Patrik3000 v sekci Video a TV
    Reakcí: 4
    Poslední příspěvek: 28-07-2008, 16:30
  4. GMA 950 a Pinnacle studio 11
    Od ZedIsDead v sekci Grafické karty
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 12-02-2008, 17:31