Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazené výsledky: 31 až 40 z 40

Téma: LCD televize s možností připojení k počítači

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

1.To jo ale jaký HW musím koupit k telce? A na kolik to vyjde?
    2.Tak si kup nějakou 32" Samsung a klidně jen HD - to si myslel vážně, že to tím lze vyřešit?
    Odpovídat lze po přihlášení

Obyvatel SHW Avatar uživatele Honza23
    Registrace
    Oct 2007

Citace Původně odesláno od MMarkus Zobrazit příspěvek
    1.To jo ale jaký HW musím koupit k telce? A na kolik to vyjde?
    2.Tak si kup nějakou 32" Samsung a klidně jen HD - to si myslel vážně, že to tím lze vyřešit?
    To jsem myslel v případě,že bys chtěl tu kabelovku.V tomhle případě je méně,více.
    Ohledně toho HW,záleží jak kvalitní bys chtěl a co přesně budeš od toho chtít.
    Když zabrouzdáš na Tvfreak,tak tam určitě něco najdeš.Ale většinou jsou to právě ty
    HD receivery Vantage,nejlevnější stojí cca 8.000,- parabola 500,- a konvertor tak 400,-
    HD receiver by šel sehnat určitě i levnější,ale jak říkám,zkus se zeptat i na tvfreak.cz

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Takže na klasickou panelákovou anténu nemá cenu dávat LCD? Bude to zrnité a nekvalitní? Pokud bych uvažoval o kabelovce (ted nevím jestli je to digitální nebo analogový příjem), tak bych se měl poohlížet na 32"?

Starousedlík SHW Avatar uživatele mstejska
    Registrace
    Dec 2007

Takže na klasickou panelákovou anténu nemá cenu dávat LCD? Bude to zrnité a nekvalitní? Pokud bych uvažoval o kabelovce (ted nevím jestli je to digitální nebo analogový příjem), tak bych se měl poohlížet na 32"?
    Ale ma, akorat ze musis mit dobry signal. (Myslim dost dobry) Stejne tak splaces nad vydelkem s digitalni tv. Maji male datove toky, tak je tam krasne videt kostickovani a jednolite plochy vysoce kompresovane, tam kde maji byt plynule prechody.

Registrace
    Oct 2007

Já bych to tak udělal,uvidíš sám.Když ti obraz nebude vyhovovat,tak ji můžes do 14 ti dnů bez udání důvodu vrátit.Musís se opravdu rozhodnout,čím ji hodláš krmit.

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

jak zjistím jaká je kvalita toho analogového signálu? Na CRT mám obraz krásný. Je to pro mě zakopaný pes, nedívám se tak často na televizi ale nechci koupit něco čeho bych litoval.

Starousedlík SHW Avatar uživatele mstejska
    Registrace
    Dec 2007

jak zjistím jaká je kvalita toho analogového signálu? Na CRT mám obraz krásný. Je to pro mě zakopaný pes, nedívám se tak často na televizi ale nechci koupit něco čeho bych litoval.
    No pokud mas normalni (CRT) televizi a obraz je pekny, tak mas dobry signal.

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

ale asi stejně na té 40" budou vidět kostry, a tahle 32" http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=56771, je prý zase malá - líbí se mi ten červený model

Registrace
    Oct 2007

ale asi stejně na té 40" budou vidět kostry, a tahle 32" http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=56771, je prý zase malá - líbí se mi ten červený model
    Ohledně té kabelovky a programů v HDTV se zeptej na tvfreak.cz,s tímhle osobní zkušenosti nemám.
    Vezmi tuhle TV ale 40" ale tady je nějaká drahá.

Nováček
    Registrace
    Mar 2007

Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123

Podobná témata

1. Router s možností změny MAC
    Od Benbow v sekci Sítě
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 13-09-2012, 21:40
  2. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 29-10-2011, 17:36
  3. Víkendová diskuze: Televize v počítači?
    Od Petr S. v sekci Víkendové diskuze
    Reakcí: 31
    Poslední příspěvek: 17-10-2011, 01:14
  4. Magazín: Svět hardware - možnosti spolupráce
    Od Karel Polívka v sekci Fórum a magazín SHW
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 01-06-2011, 01:00
  5. Připojení ke vzdálenému počítači
    Od HiLow v sekci Sítě
    Reakcí: 6
    Poslední příspěvek: 22-07-2008, 21:49