Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Nové možnosti při vytváření anket - pripomienka

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2008

Nezobrazovat ostatním = odpovědi nikdo jiný kromě zakladatele ankety, moderátorů a admina nikdy neuvidí - nie som si isty, ci budu ludia motivovany ucastnit sa ankety za takychto podmienok, ak sa nikdy nedozvedia vysledok. Podla mna by bola uplne dostacujuca 3. moznost - zobrazit vysledky pre vsetkych az po skonceni ankety.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Intri
    Registrace
    Sep 2007

Mě se ta možnost celkem i líbí. Sice využití bude mít asi omezené, ale dovedu si představit situace, kdy třeba autor chce znát názor ostatních, ale ostatním by se nemuselo líbit, že by druzí věděli, jak hlasovali ( třeba politická náklonnost apod. ). Ať ta možnost bude využívána nebo ne, nemyslím si, že uškodí, když zůstane k dispozici. V nejhorším ji prostě nikdo nevyužije.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jun 2008

Citace Původně odesláno od Intri Zobrazit příspěvek
    Mě se ta možnost celkem i líbí. Sice využití bude mít asi omezené, ale dovedu si představit situace, kdy třeba autor chce znát názor ostatních, ale ostatním by se nemuselo líbit, že by druzí věděli, jak hlasovali ( třeba politická náklonnost apod. ). Ať ta možnost bude využívána nebo ne, nemyslím si, že uškodí, když zůstane k dispozici. V nejhorším ji prostě nikdo nevyužije.
    politika? preboha len to nie..........mas recht, nezaskodi mat v rukave viac moznosti volby, len ja osobne by som sa takej ankety nezucastnil

Čestný člen Avatar uživatele husky14
    Registrace
    Jun 2007

Mě se nový způsob vytváření anket a nový možnosti změn líbí, ale mám jednu připomínku....

Když už mi systém umožňuje změnit odpověď v pozměněný anketě, měl by mě taky upozornit, že k nějaký změně (třeba po měsíci) došlo.

Uvítal bych SZ ve tvaru třeba:
    Anketa, ve které jste hlasoval (odkaz) byla změněna/doplněna. Můžete upravit svoje hlasování.

S pozdravem Váš vBulletin

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od husky14 Zobrazit příspěvek
    Mě se nový způsob vytváření anket a nový možnosti změn líbí, ale mám jednu připomínku....

Když už mi systém umožňuje změnit odpověď v pozměněný anketě, měl by mě taky upozornit, že k nějaký změně (třeba po měsíci) došlo.

Uvítal bych SZ ve tvaru třeba:
    Bylo by to dobré, ale bohužel tohle nebude.

Podobná témata

1. Router s možností změny MAC
    Od Benbow v sekci Sítě
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 13-09-2012, 20:40
  2. JavaScript dynamické vytváření tříd
    Od xmarek v sekci Programování
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 15-04-2010, 15:03
  3. Vytváření Maker ve Windows
    Od Petr S. v sekci OS Windows
    Reakcí: 1