reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Media Player Classic - misto zvuku pouze chrceni pri prehravani DVD

mstejska (2912)|19.11.2008 17:10
Cau,
mam taky jeden problem. Tyka se prehravani DVD v media player classic (MPC). Kdyz pustim prehravani dvd v MPC tak se misto zvuku ozyva pouze chrceni. Obraz jede v poradku. Ve VLC playeru, MPlayeru a Windows Media Playeru(WMP) vse funguje. Ale nevyhovuji mi. U MPC se mi libi prave jednoduche zoomovani a posunovani obrazu pomoci numericke klavesnice. Vypada to ze pro prehravani zvuku pouziva spatny kodek:notsure
Pokud mi nekdo poradi jak zjistim jaky kodek pro zvuk se pouziva v MPC tak ma RB+. Je prave divne, ze WMP pouziva systemove kodeky (nejake jsem naistaloval) a myslim si ze MPC by mel pouzivat stejne.
Pokud mi ale nekdo doporuci prehravac, ktery ma stejne, nebo podobne moznosti zoomovani jako MPC, budu taky spokojen.
Ocekavam vase rady, Diky.
PS: Mam Windows Vista Home Premium 64bit. A v TV Tunner Hauppauge WIN TV HVR3000.
kevin00 (10238)|19.11.2008 17:23
Asi bych také hledal příčinu v kodecích. Já osobně používám K - Lite Mega Codecs Pack a Gom Player a nikdy jsem neměl větší problém. Zkusil bych odinstalovat veškeré kodeky pomocí např. Your Uninstaller a zkusil nainstalovat K - Lite
EditorPO (2819)|19.11.2008 17:49
VLC player je super, pouziva vlastne kodeky a ma aj zoom. Len sa musis pozriet do nastaveni.
mstejska (2912)|19.11.2008 19:03
U VLC Playeru mam jeden problem, Zbytecne rychle toci DVDcko, misto 1x jede rychleji. Tohle ostatni prehravace nedelaji.
Pavel Boček (4169)|29.11.2008 13:32
V MPC se dá nastavit jaké kodeky to používá ne ? Tak zkus nalistovat kodeky VLC.

Dobrý balík je CCCP, ale často je po instalaci polovička kodeků zakázaná, tak je třeba je povolit :D
mstejska (2912)|29.11.2008 13:50
[QUOTE=Pavel Boček;188583]V MPC se dá nastavit jaké kodeky to používá ne ? Tak zkus nalistovat kodeky VLC.

Dobrý balík je CCCP, ale často je po instalaci polovička kodeků zakázaná, tak je třeba je povolit :D[/QUOTE]

To jsem zkousel, Pak jsem to vyresil tim ze DVDcka poustim pres iMedian HD. Az budu mit vic casu, tak to jeste zkusim jednou vycistit od vsech kodeku. Diky za vsecny rady