reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problem s 19" LCD LG Flatron L1970HR-BF

Cibi15 (10)|13.11.2006 16:17
Dobry den!
Mam problem s 19" LCD LG Flatron L1970HR-BF. Pri pohybe na obrazovke napr. v hrach alebo pri scrolovani sa mi na monitore tvoria "linky", tie linky akoby presekavali obraz a mizne dojem plynulosti. Chcem sa opytat, ci je to sposobene rychlostou panelu, teda 2ms alebo je chyba v softverovom nastaveni alebo je chybny panel.
Tie linky sa tvoria zlava do prava pri vertikalnom pohybe.Taktiez ma z tohto panelu bolia oci, resp. sa mi zda, ze obraz poblikava, akokeby som vnimal frekvenciu panelu.
Predtym som mal docasne 19" LCD BenQ T921 a vobec som nepozoroval ziadne linky a ani ma z neho nebolela hlava.Akurat jediny rozdiel bol v tom, ze teraz mam monitor zapojeny v DVI a ten benq bol zapojeny analogovo.
Dakujem za odpoved.
Dedmann (2)|14.11.2006 09:07
Resil jsem uplne stejny problem. To co popisujes, se mi stalo ale pouze u HOMAM V. U LOTR BFTM II jsem tento jev nepozoroval. Ale konecne uz to reseni. Jediny problem(o jinem teda nevim a me to pmohlo) je ve Vertikalni synchronizaci. tnz. pokud lze zapnout ve hre, tak ji zapni, poku ne jako treba u HOMAM V, tak ji zapni v ovladacich karty.