reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Obraz disku

pavelson (304)|22.11.2008 12:14
Dobrý den, poradil by mi někdo software zdarma, který mi udělá image disku?(nevím, jestli je to ono. Myslím, že si udělám cd, které při poruše systému vložím do mechaniky a ono se to jako by přeinstaluje, ale už na tom budou ovladače atd, prostě vše, co budu mít na PC, když budu dělat tu image. Díky)
pcmaker (354)|22.11.2008 13:45
Na XP se casto pouziva Norton Ghost a Acronis True Image Home. Ale to jsou vsechno placene programy. Pokud mas Vistu, dela se na pevnem disku skryta partisna a vytvari se image do ni pomoci tzv. Winre.
hyro (80)|22.11.2008 14:42
pavelson (304)|22.11.2008 20:14
A mohl byste mi někdo dopořučit nějaký vhodný program, ale také jednoduchý? Já na to uvažování moc nejsem, takže radši všechno v češtině, jednoduché a hlavně zdarma!A kdyby se našel někdo, kdo by rád poradil, jak s doporučeným programem pracovat, byl bych mu vděčný. Díky moc.
hyro (80)|22.11.2008 21:02
Bohužel, pečení holubi do úst nelétají.

V češtině je http://www.acronis.cz/domacnosti-a-kancelare/produkty/true-image-home/

ale ten zase není zdarma...
EditorPO (2819)|22.11.2008 21:21
[quote=pavelson;185960]Já na to uvažování moc nejsem, takže radši všechno v češtině, jednoduché a hlavně zdarma![/quote]
Normalne mam obavy ti nieco vhodne poradit, pretoze to moze skoncit katastrofou :D. Aj pri tychto veciach treba uvazovat, nestaci len cestina.

Predosly post #3 obsahoval to co potrebujes, len s tou cestinou bude problem. Existuje aj jedno bootovatelne CD s viacerymi utilitami link. Ale opatrne, ked nevies co ten ktory program robi, tak ho radsej neskusaj. Hlavne pouzi google a hladaj nejake navody v cestine (slovencine) na nete.